Graliście kiedyś w rugby?

Wygląd, moda i uroda - zrób coś dla przyszłych pokoleń, uwolnij je od smokingów.
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Graliście kiedyś w rugby?

Postautor: Wampir z Pniew » czw lis 05, 2020 1:01 pm

@
Awatar użytkownika
Tommy Black
Czy panienki z obrazka też będą takie mądre jak je wiatr przewieje. :lol:
No i klasycznie, nikt nie spodziewa się wampira z Pniew. :vampire:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Graliście kiedyś w rugby?

Postautor: Tommy Black » czw lis 05, 2020 12:37 pm

VapeLab pisze:Pod wielkim głazem wielki wąż się wije.


Bardzom był ciekaw tego głaza a wąża jeszcze bardziej ale wysłany na miejsce patrol rolkas girls, niczego nie znalazł. Czyli wampir z Pniew był tam wcześniej...

Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Graliście kiedyś w rugby?

Postautor: Wampir z Pniew » czw wrz 17, 2020 9:11 am

@
Awatar użytkownika
iron64
Ja zawsze chciałem grać w rugby, nawet miałem piłkę ale nikt nie chciał i wówczas był to na prawdę
niszowy sport. Szkoda, bo podobała mi się idea walki o piłkę i tej adrenaliny, której brakuje przy kopaniu
gały, gdzie lekko kogoś muśniesz to od razu faul sraul. :)
No i pamiętaj Drogi Kolego w odniesieniu do:
iron64 pisze:Mówcie co chcecie, ale wiek faceta najłatwiej ocenić po wielkości mięśnia piwnego.

Obrazek
Pod wielkim głazem wielki wąż się wije.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Graliście kiedyś w rugby?

Postautor: iron64 » czw wrz 17, 2020 8:34 am

Znaczy piłkę wepchniesz komuś w tyłek rękawica i walniesz kijem tak, żeby gardłem wyszła, czy jak? :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Graliście kiedyś w rugby?

Postautor: Tommy Black » czw wrz 17, 2020 6:12 am

Graliście kiedyś w rugby?
Dobre pytanie dla mnie. Nigdy nawet połowy meczu w rugby i to nawet w TV nie widziałem. Tylko kilka razy jakieś fragmenty, młyn albo karny.
Ja źle znoszę takie długie imprezy. 2 x po 40 minut, przerywany czas, to wszystko za długo trwa.W rugby akurat jest kilka odmian gry i czasy są różne, podobnie jak składy, 7 i 15 osobowe.
Ale gdyby mecze trwały 2 x po 25 minut, nic złego by się nie stało. Tak samo w piłce nożnej. Dość często obejrzenie meczu który regulaminowo trwa 1, 5 godziny powinno być bardzo dobrze płatne i to z góry.
Ale za to mam prawdziwą piłkę do rugby i prawdziwy kij i rękawicę do bejsbola. I nie zawaham się ich użyć...
Awatar użytkownika
Nikotynos
Patronauta
Patronauta
Posty: 2854
Rejestracja: pn paź 14, 2019 9:40 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 7306 razy
Otrzymał podzięk.: 3799 razy
Płeć: Mężczyzna

Graliście kiedyś w rugby?

Postautor: Nikotynos » śr wrz 16, 2020 8:03 pm

Ja też nie, ale zazdroszczę Ci takiego spotkania w gronie starych fumfli i w fajnej sportowej atmosferze. :ok: Od razu się łezka kręci za starymi kumplami z osiedla, ale jak to bywa wszyscy dorośli i gdzieś się porozjeżdżali. Cały młody żywot w kółko tylko koszykówka, siatkówka, siłownia, noga, ping pong, pływanie i rower. Teraz uprawiam: pracę, dziecko (które zresztą dziś za Chiny nie chciało otworzyć paszczy u dentysty :bec: ), seriale, jedzenie, sex, waping itp. :D Ale czas zacząć się na nowo więcej ruszać, bo ostatnio fizjoterapeutka mnie pochwaliła że dobrze wyglądam, pamięć mięśniowa jest, tylko zacząć bardziej aktywnie żyć. Wiadomo od razu co pomyślałem w tej sytuacji (o małym fiku miku na stoliku), ale trzeba się zachowywać. :lol:
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Graliście kiedyś w rugby?

Postautor: iron64 » śr wrz 16, 2020 7:11 pm

Wszyscy żyją. Wygrana drużyna miała stawiać piwo przegranym, a że w zasadzie nikt nie wiedział kto wygrał to wracałem taksówką. Całe szczęście, że do stadionu daleko nie mam to jutro zabiorę samochód z parkingu. ;) Obeszło się bez bijatyki, ale siłowań było sporo. Doszedłem do wniosku, że z moich zapasów już niewiele zostało, albo bardziej trafnie, zostało tylko mięśnie już nie te i nie zawsze chcą działać jak mózg by chciał. Także, ciężko się oddycha z 3 słoniami uwalonymi na twojej klacie. ;)
Obrazek
SuwMar
Płeć: nieokreślona

Graliście kiedyś w rugby?

Postautor: SuwMar » śr wrz 16, 2020 7:11 pm

W 2008 albo w 2009, z wojska pojechakiśmy na turniej. Puchar nasz, ale ja pazura połamana. Puchar Borów Tucholskich przyjechał do Gdyni. :lol:
Awatar użytkownika
Cinmar
Patronauta
Patronauta
Posty: 1138
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 7:33 am
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 528 razy
Otrzymał podzięk.: 868 razy
Płeć: Mężczyzna

Graliście kiedyś w rugby?

Postautor: Cinmar » śr wrz 16, 2020 7:10 pm

Ja nigdy nie miałem styczności...
Ale brzmi bardzo fajnie i chciałbym kiedyś spróbować, bo najbardziej kontaktowy sport (poza sporadycznymi sparingami z gośćmi od Taekwondo i Krav Magi) jaki uprawiałem to koszykówka.
Tak ciekawej aktywności gratuluję i zazdroszczę, chociaż ja w takim gronie pewnie dość szybko zostałbym zgnieciony. :-D
Obrazek
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Graliście kiedyś w rugby?

Postautor: Tenmen » śr wrz 16, 2020 7:05 pm

A jak kości po grze i czy wszyscy przeżyli? Bo wiem że to jest sport kontaktowy.

Wróć do „Marble Arch - Podobno smoking dobrze leży na człowieku dopiero w trzecim pokoleniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości