Graliście kiedyś w rugby?

Wygląd, moda i uroda - zrób coś dla przyszłych pokoleń, uwolnij je od smokingów.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Graliście kiedyś w rugby?

Postautor: iron64 » śr wrz 16, 2020 7:02 pm

Graliście w rugby kiedyś? Ja dziś miałem okazję po raz pierwszy. Udało mi się spotkać ze starą ekipą z "podwórka". Podwórko w cudzysłowie, bo to takie większe podwórko było, kiedyś było sporo ludzi, teraz część już nie żyje, część żyje w innym świecie, ale niektórzy nadal trzymają się dobrze. Zrobiliśmy sobie drużynę rugby, bo jeden z nas został trenerem tej dyscypliny, a że uganianie się za piłką kopaną w naszym wieku dość dziwnie wygląda, to wyszło że na rugby będziemy w sam raz z naszymi posturami. Mówcie co chcecie, ale wiek faceta najłatwiej ocenić po wielkości mięśnia piwnego. W czasach gdy mięsień był mini lub żaden wręcz, graliśmy w kopaną nawet mieliśmy pewne sukcesy naszej drużyny. Ale minęło trochę lat, ludzie rozjechali się po świecie, lub się rozjechali po prostu i większości z nich nie widziałem przez 30 lat. Jakiś czas temu udało się spotkać jednego człeka, a on miał kontakt z następnym i następnym i tak jakoś wyszło.
Fajnie spędziliśmy w starym gronie trochę czasu, a na dziś zaplanowaliśmy grę w rugby. Stąd moje pytanie, czy kiedyś mieliście okazję grać? Moim zdaniem super rozrywka, mocno siłowa w naszym wykonaniu, ale zabawa przednia była.
Może oceniam to trochę nostalgicznie, ale tak czy inaczej fajna sprawa.
Obrazek

Wróć do „Marble Arch - Podobno smoking dobrze leży na człowieku dopiero w trzecim pokoleniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości