Nie oglądam wiadomości

Wygląd, moda i uroda - zrób coś dla przyszłych pokoleń, uwolnij je od smokingów.
Awatar użytkownika
Frankosio
AdminTechniczny
AdminTechniczny
Posty: 1675
Rejestracja: ndz cze 24, 2018 10:32 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1835 razy
Otrzymał podzięk.: 3010 razy
Płeć: Mężczyzna

Nie oglądam wiadomości

Postautor: Frankosio » ndz wrz 27, 2020 6:02 pm

A ja tam lubie sobie popatrzeć na Wiadomości TVP1 tylko na wydania dla VIPów. :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=N-p_iOYYsj0
:chmurka: Obrazek :vape: Only MTL :ok2:
bo71rys
Płeć: nieokreślona

Nie oglądam wiadomości

Postautor: bo71rys » czw wrz 24, 2020 11:38 am

Tenmen pisze:Tych co masz na myśli to w ogóle nie oglądam, nawet żeby się pośmiać. Ja mam na myśli wszystkie wiadomości...


Racja. Ja także nie oglądam telewizji i wiadomości. Telewizor jest moim monitorem. ;)

A co do telewizji, to przypomniał mi się jeden, śmieszny obrazek:

Obrazek
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4558 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Nie oglądam wiadomości

Postautor: Tenmen » czw wrz 24, 2020 9:19 am

edarek pisze:@Tenmen, jeśli masz na myśli "te" Wiadomości, to ja ich nie oglądam od... dobrych 4 lat, jak nie więcej. Tego oglądać się nie da. Dostaję nerwowego rozstroju i drgawek. To samo z Panoramą.


Tych co masz na myśli to w ogóle nie oglądam, nawet żeby się pośmiać. Ja mam na myśli wszystkie wiadomości, tych dziennikarzy biegających za politykami z wypiekami i szaleństwem w oczach, błagającym o cokolwiek. Przecież to żałosne. Nie oglądam tych informacji które od rana do nocy epatują widzów czy będzie, czy nie będzie koalicji. Przecież ci ludzie, którzy mają choć trochę oleju w głowie, dokładnie wiedzą o co chodzi.
Awatar użytkownika
Ponury
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: czw lis 14, 2019 7:15 am
Lokalizacja: Manchester
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podzięk.: 287 razy
Płeć: Mężczyzna

Nie oglądam wiadomości

Postautor: Ponury » czw wrz 24, 2020 9:03 am

Ja nie oglądam wiadomości i w ogóle telewizji od dobrych 10 lat. Telewizor podłączony tylko do internetu, dużo lepiej się żyje nie przyjmując codziennie dawki medialnych pomyj. :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Nie oglądam wiadomości

Postautor: Tommy Black » czw wrz 24, 2020 8:59 am

Narzekacie i narzekacie. A ja oglądam te Wiadomości, na razie nie stać mnie na dopalacze. I zastanówcie się nad tym obrazkiem...

Obrazek
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3888 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Nie oglądam wiadomości

Postautor: edarek » czw wrz 24, 2020 8:53 am

@
Awatar użytkownika
Tenmen
, jeśli masz na myśli "te" Wiadomości, to ja ich nie oglądam od... dobrych 4 lat, jak nie więcej. Tego oglądać się nie da. Dostaję nerwowego rozstroju i drgawek. To samo z Panoramą.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4558 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Nie oglądam wiadomości

Postautor: Tenmen » czw wrz 24, 2020 8:44 am

Ostatnio nie włączam wiadomości w TV, początkowo obserwowałem ten cały cyrk z konfliktem koalicyjnym, wiedząc że chodzi wyłącznie o grillowanie Zbysia, który za bardzo podskakiwał. Te wszystkie ostre wypowiedzi o zerwaniu koalicji traktuje jako dowcip z kategorii głupich. Natomiast jak widzę te fałszywe ryje polityków, którzy z ogniem w oczach zapewniają o tym, że do polityki nie idą dla pieniędzy, tylko dla idei, dla Polski, dla programu, a potem skarżą się, że mają mało miejsc w spółkach skarbu państwa to podnosi mi się ciśnienie. Przepraszam zwolenników jedynej słusznej koalicji, ale chciałem i musiałem to napisać, jako wentyl bezpieczeństwa.

Wróć do „Marble Arch - Podobno smoking dobrze leży na człowieku dopiero w trzecim pokoleniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 3 gości