Drożdżówkowe filmy i seriale

Wygląd, moda i uroda - zrób coś dla przyszłych pokoleń, uwolnij je od smokingów.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Drożdżówkowe filmy i seriale

Postautor: Tommy Black » czw lip 28, 2016 5:41 am

basika pisze:Kochane, czekam na Wasze propozycje

Madzia pisze:Też oglądałam Brzydulę... i również mi się podobała, ale szczerze powiem, że Singielka jest równie fajna oglądałyście


Ja mam taka propozycja,coby tym z nas, które nie ogladały, dyżurna Drożdżówa, która oglądała, napisała takie krótkie streszczenie ostatniego odcinka.
Na przykład:
Brzydula Singielka Sezon XIX odcinek 2897.No i co tam się działo, kto kogo i dlaczego oraz za co?

;)
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20802 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Re: Drożdżówkowe filmy i seriale

Postautor: Selene » śr lip 27, 2016 11:25 pm

Też oglądałam Brzydulę... i również mi się podobała, ale szczerze powiem, że Singielka jest równie fajna :-P oglądałyście?
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Drożdżówkowe filmy i seriale

Postautor: basika » śr lip 27, 2016 5:49 pm

Tutaj podzielimy się wrażeniami i recenzjami filmów i seriali, które nie muszą być zaliczane do kina moralnego niepokoju, ale są nam z jakiegoś powodu bliskie. Może nas rozśmieszyły, może wzruszyły, a może doprowadziły do łez. Najważniejszym wyznacznikiem ma być fakt, że ten film, czy serial, najchętniej oglądamy z innymi drożdżówkami ;)

Zacznę od " Brzyduli". To naprawdę mój ulubiony serial. Trochę bajkowy, może naiwny, ale ma to coś w sobie, co powoduje, że przynajmniej raz w roku razem z córką wracamy do niego. Mąż oczywiście nie ogląda, ale jakimś cudem doskonale zna bohaterów ;)
Serial do obejrzenia tutaj
http://player.pl/seriale-online/brzydula-odcinki,52/

A ja zamieszczę tylko piosenkę Ani Dąbrowskiej :P
https://www.youtube.com/watch?v=hC6eIGc5wu4

Kochane, czekam na Wasze propozycje :smile:

Wróć do „Marble Arch - Podobno smoking dobrze leży na człowieku dopiero w trzecim pokoleniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości