Międzynarodowy Dzień Kobiet

Wygląd, moda i uroda - zrób coś dla przyszłych pokoleń, uwolnij je od smokingów.
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Międzynarodowy Dzień Kobiet

Postautor: basika » czw mar 08, 2018 6:08 pm

Dzisiaj szukałam i okazało się ,że nie mamy takiego tematu na forum. To dziwne, bo przewija się ale głównie jako powód do żartu, lub kolejny mem. Sorry, ale teraz będzie serio.
Różne są opinie o Dniu Kobiet. To święto ma swoich zwolenników, jak i zagorzałych przeciwników. Ja zaliczam się do tych pierwszych, bo zawsze wychodziłam z założenia, że to doskonała okazja dla mężczyzn, aby pokazać kobietom że są dla nich ważne, kochane i docenione. Mały gest, a wiele znaczy, dlatego nie zapomnijcie panowie o ich święcie.
Warto też przypomnieć że to święto ustanowiono w 1910 roku, aby wspierać walkę kobiet o równość i prawa wyborcze. Kobiety musiały to sobie wywalczyć.

Ze smutkiem muszę też napisać, że w tej chwili odbywa się Ogólnopolski Strajk Kobiet pod hasłem „Jesteśmy wszędzie”. Polki walczą o : pełne prawa reprodukcyjne, państwo wolne od zabobonów, wdrożenie i stosowanie Konwencji antyprzemocowej, poprawę sytuacji ekonomicznej kobiet i Polskę dla wszystkich.

A ja korzystając z okazji wrzucam te filmiki o kobietach, dla kobiet i .....mężczyzn, bo wszyscy powinni je zobaczyć.



Wróć do „Marble Arch - Podobno smoking dobrze leży na człowieku dopiero w trzecim pokoleniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 2 gości