Dzieci, chów i wychów

Wygląd, moda i uroda - zrób coś dla przyszłych pokoleń, uwolnij je od smokingów.
Awatar użytkownika
seth13
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: sob sty 26, 2019 8:45 am
Lokalizacja: Wałbrzych
Podziękował: 290 razy
Otrzymał podzięk.: 237 razy
Płeć: Mężczyzna

Dzieci, chów i wychów

Postautor: seth13 » czw sty 31, 2019 1:38 pm

Jako ojciec trzech chłopaków, zgodzę się w całej rozciągłości, czasem trzeba odwrócić głowę i gwizdać do nieba :kawa2:
Awatar użytkownika
WE514
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 453
Rejestracja: czw paź 13, 2016 4:28 pm
Lokalizacja: Niedrzwica Duza
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podzięk.: 193 razy
Płeć: Mężczyzna

Dzieci, chów i wychów

Postautor: WE514 » czw sty 31, 2019 12:53 pm

Mam dorosłe dzieci i uważam ,że wszystko to jest związane z podejściem rodziców do dziecka, nie byłem wychowywany " bezstresowo " po dupie oberwałem nie jeden raz ale obecnie z perspektywy czasu wiem, że to nie było złe i uważam,że obecnie trzeba dzieci tak wychowywać , aby nie popełniały błędów rodziców ( te z młodości , czyli nauka, poszanowanie itp ), każdy rodzic chce jak najlepiej dla swojej pociechy i obecnie wiem, że nie ma lepszej "inwestycji " jak własne dziecko, gdyż jak nie Ono to nikt inny nie poda ręki , nie pomoże na stare lata ale o to trzeba sobie zasłużyć wcześniej , aby procentowało później :)
Wapuję od20 grudnia 2012roku.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Dzieci, chów i wychów

Postautor: Tommy Black » czw sty 31, 2019 7:33 am

To bardzo praktyczne porady, ale jeszcze brak opinii.

porady.jpg

Wróć do „Marble Arch - Podobno smoking dobrze leży na człowieku dopiero w trzecim pokoleniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości