Frank Dicksee "La belle dame sans merci"

Wygląd, moda i uroda - zrób coś dla przyszłych pokoleń, uwolnij je od smokingów.
Awatar użytkownika
Ramses
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 985
Rejestracja: pt sty 11, 2019 10:02 pm
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 4072 razy
Otrzymał podzięk.: 2169 razy
Płeć: Mężczyzna

Frank Dicksee "La belle dame sans merci"

Postautor: Ramses » sob mar 16, 2019 9:33 am

Tommy Black pisze:Tym klasycznym obrazem chciałem też zadać kłam tezie jakoby w Salonie nader często gościły nagie panie.

Tym, może nie klasycznym, ale też pięknym obrazem, chciałbym choć na chwilę odwrócić istniejący w Salonie szowinistyczny trend, nader częstego prezentowania tylko nagich pań. Tym razem nagi pan - twarz kampanii społecznej "Kocham. Nie biję".

Obrazek

Tommy Black pisze:Bez obaw, może nie całkiem ale nagie panie wrócą tu jutro, zaraz po ostatniej mszy. ;)

Buk zapłać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Frank Dicksee "La belle dame sans merci"

Postautor: Tommy Black » sob mar 16, 2019 8:03 am

Obrazek

Frank Bernard Dicksee to angielski malarz wiktoriański. Dziś przyszedł mi z pomocą i z piękną panią ale ubraną. W epoce wiktoriańskiej panie rozbierano tylko jeśli nikt nie widział. Tak jak obecnie u nas. Tym klasycznym obrazem chciałem też zadać kłam tezie jakoby w Salonie nader często gościły nagie panie.Zresztą może i goszczą ale nie mamy przecież wpływu na to co robią i w czym, zaraz po zalogowaniu się do Salonu.

PS
Bez obaw, może nie całkiem ale nagie panie wrócą tu jutro, zaraz po ostatniej mszy. ;)

Wróć do „Marble Arch - Podobno smoking dobrze leży na człowieku dopiero w trzecim pokoleniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 9 gości