To się sprawdzi...

Wygląd, moda i uroda - zrób coś dla przyszłych pokoleń, uwolnij je od smokingów.
Awatar użytkownika
Risto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: czw maja 09, 2019 9:27 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podzięk.: 51 razy
Płeć: Mężczyzna

To się sprawdzi...

Postautor: Risto » pn lip 08, 2019 11:32 am

Tommy Black pisze:...nie tylko w magicznym, waperskim domu. Albo może tylko w waperskim domu.

Obrazek


Nie wiem dlaczego, ale mnie się to raczej skojarzyło z pomocnikiem dla babci klozetowej w ubikacji publicznej, bo miejsce i atrybuty też się zgadzają.
Taka babcia klozetowa to tam sprząta, czyści, wydaje papier toaletowy oraz pobiera opłatę.

A co do tej nadstawki, to jest to pewnie stojak na ep. waoerów, bo w lokalach publicznych obowiązuje zakaz palenia i wapowania, a strefy dla palaczy nie wyodrębniono w tej konkretnej toalecie i nasze EIN są rekwirowane, na czas korzystania z tego przybytku. rotfl :lol: rotfl :lol:
Może tez chudzić o zachowania higieny, na czas korzystania z tego specyficznie i nieładnie pachnącego przybytku. No cóż… przeważnie. *yes*
A może o .................................... :?: :?: :?: :?: :?: :?: *wino*
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

To się sprawdzi...

Postautor: 8A5HUD4 » pn lip 08, 2019 8:42 am

Powiedziałbym, że całkiem fajny ten patent, ale nie widzę większego sensu użytkowania czegoś takiego.
W mieszkaniu używam cały czas jednego sprzętu, więc jak gdzieś idę to przeważnie zabieram go ze sobą. A nawet przy dłuższym posiedzeniu na tronie jakoś nie brałem nigdy ze sobą sprzętu. Chyba, że ukrywam się przed Mą Lubą, żeby w spokoju dokończyć odcinek Netflixa albo coś, ale to i tak wolałbym wziąć domowy sprzęt, niż trzymać jakiś w łazience w razie w. :lol:
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

To się sprawdzi...

Postautor: robert » pn lip 08, 2019 8:20 am

U mnie się nie sprawdzi, nie chmurzę w domu. Ale pomysł ciekawy.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

To się sprawdzi...

Postautor: Tommy Black » pn lip 08, 2019 8:14 am

...nie tylko w magicznym, waperskim domu. Albo może tylko w waperskim domu.

Obrazek

Wróć do „Marble Arch - Podobno smoking dobrze leży na człowieku dopiero w trzecim pokoleniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 13 gości