Greta Thunberg oskarża światowych przywódców

Wygląd, moda i uroda - zrób coś dla przyszłych pokoleń, uwolnij je od smokingów.
Awatar użytkownika
jacekoz52
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: pn lut 11, 2019 8:56 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 12 razy
Płeć: Mężczyzna

Greta Thunberg oskarża światowych przywódców

Postautor: jacekoz52 » czw wrz 26, 2019 2:48 pm

Do kompletu na temat Grety jest jeszcze wypowiedź naszego Szyszki /na interii/. On jak wiadomo jest szpecem od ekologii. :lol:
Pozdrawiam
Lepiej to już było
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Greta Thunberg oskarża światowych przywódców

Postautor: iron64 » czw wrz 26, 2019 1:52 pm

Ale co to za protest przepłynięcie łódką oceanu? Łódka pewnie nowa wyprodukowana z wielu kg tworzyw i metali. Taki to protest?! Dla mnie to ekoterrorystka jest i tyle. Rozumiem odpowiedzialność klimatyczną, ale nie wpadajmy z jednej skrajności w drugą.
Obrazek
Awatar użytkownika
sthEn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: pn lip 29, 2019 12:41 pm
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podzięk.: 35 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Greta Thunberg oskarża światowych przywódców

Postautor: sthEn » czw wrz 26, 2019 10:53 am

Po prostu stoi za nią ktoś z pieniędzmi i prawdziwą władzą. Ja wierzę, że ona szczerze wierzy w to, co mówi, ale jest po prostu narzędziem medialnym. Ale to dobrze, ważne że głośno o temacie.
VOOPOO DRAG 2 + PROFILE UNITY RTA
DOVPO TOPSIDE DUAL + PROFILE RDA
Marcinczajka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: śr maja 22, 2019 11:14 am
Lokalizacja:
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podzięk.: 51 razy
Płeć: Mężczyzna

Greta Thunberg oskarża światowych przywódców

Postautor: Marcinczajka » czw wrz 26, 2019 10:50 am

sthEn pisze:Wszędzie jeżdżę rowerem, więc robię więcej niż Greta, a nikt mnie do TV nie zaprasza :(

A tak serio, jakoś mnie odrzuca jej postać. Zgadzam się z przesłaniem, ale forma jest straszna. Jest to sztuczne, wyuczone, wysterowane i nikt temu nie zaprzeczy. Greta jest kukiełką, i tyle. Ale lepsze mówienie o temacie kukiełką, niż w ogóle.


Ja w ogóle nie kumam o co chodzi z nazywaniem jej kukiełką. Tak jakby nic nie robiła tylko pisała posty na FB, że Ziemia płacze i trzeba ratować. Ludzie, ta 16latka przepłynęła Atlantyk na jakiejś łódce na znak protestu, takich 'kukiełek' nie da się wykreować.
Asmodus Amighty + Wotofo Profile Unity RTA / Profile RDA
GV Aegis Mini + VV Berserker 1.5 Mini
Vaporesso Gen + Blotto RTA
Aegis Boost :czajniczek:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Greta Thunberg oskarża światowych przywódców

Postautor: Tommy Black » czw wrz 26, 2019 10:47 am

sthEn pisze:Wszędzie jeżdżę rowerem, więc robię więcej niż Greta, a nikt mnie TV nie zaprasza :(

A tak serio, jakoś mnie odrzuca jej postać. Zgadzam się z przesłaniem, ale forma jest straszna. Jest to sztuczne, wyuczone, wysterowane i nikt temu nie zaprzeczy. Greta jest kukiełką, i tyle. Ale lepsze mówienie o temacie kukiełką, niż w ogóle.


Niewątpliwie trudno nie przyznać Ci racji. Z jednym zastrzeżeniem wszakże. Greta nie jest kukiełką. To żywa dziewczyna z zespołem Aspergera. Takimi ludźmi się nie da sterować, to może być nawet bardzo niebezpieczne. Na dodatek to zwykła, normalna dziewczyna chodząca do normalnej szkoły.To że zaangażowana w obronę klimatu tak emocjonalnie to inna sprawa.
Ja rozumiem że nazwanie jej kukiełką to tylko taka nieszczęśliwa ars poetica i nie dołączasz do pana Trumpa...?
Awatar użytkownika
sthEn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: pn lip 29, 2019 12:41 pm
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podzięk.: 35 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Greta Thunberg oskarża światowych przywódców

Postautor: sthEn » czw wrz 26, 2019 10:46 am

Wszędzie jeżdżę rowerem, więc robię więcej niż Greta, a nikt mnie do TV nie zaprasza :(

A tak serio, jakoś mnie odrzuca jej postać. Zgadzam się z przesłaniem, ale forma jest straszna. Jest to sztuczne, wyuczone, wysterowane i nikt temu nie zaprzeczy. Greta jest kukiełką, i tyle. Ale lepsze mówienie o temacie kukiełką, niż w ogóle.
VOOPOO DRAG 2 + PROFILE UNITY RTA
DOVPO TOPSIDE DUAL + PROFILE RDA
60N20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: pt kwie 14, 2017 8:28 am
Lokalizacja: Jaw
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 44 razy
Płeć: Mężczyzna

Greta Thunberg oskarża światowych przywódców

Postautor: 60N20 » czw wrz 26, 2019 9:24 am

Marcinczajka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: śr maja 22, 2019 11:14 am
Lokalizacja:
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podzięk.: 51 razy
Płeć: Mężczyzna

Greta Thunberg oskarża światowych przywódców

Postautor: Marcinczajka » czw wrz 26, 2019 7:30 am

My tu gadu gadu, a ludzkość i tak czeka wymarcie. Możemy sobie robić co chcemy, Ziemia jest przeludniona o jakieś 1000%, ilość ludzi do wykarmienia napędza przemysł, zabił nas konsumpcjonizm, a nie wyrzucanie plastikowej butelki do kosza z papierem. Podobno jesteśmy rozwinięci cywilizacyjnie, ale tak naprawdę to my sami wyznaczyliśmy standard i znaczenie słowa "rozwój".
Dla porównania podam przykład - dinozaury pojawiły się na Ziemi około 200 mln lat temu, a wyginęły około 66 mln lat temu co daje im 134 mln lat życia.
Pierwszy człowiek pojawił się na Ziemi około 200 tys. lat temu. Do rekordu tępych gadów bez mózgu trochę nam jeszcze brakuje i nie byłbym tu zbyt optymistyczny :lol:

Podsumowując - cywilizacja zapewniła nam przeżycie i rozrost naszego gatunku, to taki dług który zaciągnęliśmy, a który właśnie nam przychodzi spłacić.

PS. Jestem apolityczny, kieruję się teizmem agnostycznym, jem mięso jak i brokuły *wino*
Asmodus Amighty + Wotofo Profile Unity RTA / Profile RDA
GV Aegis Mini + VV Berserker 1.5 Mini
Vaporesso Gen + Blotto RTA
Aegis Boost :czajniczek:
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Greta Thunberg oskarża światowych przywódców

Postautor: iron64 » śr wrz 25, 2019 3:52 pm

A ja ani w pełni szczerej dziwczyny nie widzę, ani nie wspieram starych trampków, dla mnie równowaga jest istotna, a ekologów jak Greta nazywam ekoterrorystami. W mowie tej dziewczyny nie ma równowagi, a tego właśnie brakuje. Gadać farmazony to może każdy, zarówno Greta jak i Doda i aj również, ale zróbmy tak, aby zachamować trochę to co jest teraz, ale do diaska nie skasować całkowicie. To właśnie nazywam ekoterroryzmem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Greta Thunberg oskarża światowych przywódców

Postautor: Tenmen » śr wrz 25, 2019 1:52 pm

McKanthal pisze:
Tommy Black pisze:
McKanthal pisze:Grają dogadane na poziomie światowym lewicowe środowiska dla popularyzacji swojej wizji świata.


Acha. Teraz wszystko jasne. Bardzo Ci dziękuję za wyjaśnienie. Nie miałem pojęcia że lewicowe środowiska dogadały się na poziomie światowym. Najgorsze jednak jest to że, one też nie mają.



Mają, jako przykład wymienię GreenPeace, Liberal International i setka innych fundacji, związków itp tworów ale to żaden problem, więc się nie obrażaj. Mnie przeszkadza jedynie to, że ludzie nie dostrzegają w takich osobach fałszu, a to zwykły projekt socjologów, taki sam jak Trump. Problem w tym, że Trump osoba dorosła a Greta to dziecko. Śmiesznie było jak się Miller przepudrował na Ogórek ale kiedy ktoś używa do tego celu dziecko to jest to w mojej ocenie moralnie wątpliwe. *konik*


Każdy widzi to co chce widzieć, ja widzę pełną pasji,szczerą i mądrą dziewczynę...co do Trumpa....dla mnie to cwany chłopek roztropek i buc, typowy Amerykanin z prowincji...

Wróć do „Marble Arch - Podobno smoking dobrze leży na człowieku dopiero w trzecim pokoleniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości