Greta Thunberg oskarża światowych przywódców

Wygląd, moda i uroda - zrób coś dla przyszłych pokoleń, uwolnij je od smokingów.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Greta Thunberg oskarża światowych przywódców

Postautor: Tommy Black » śr wrz 25, 2019 1:45 pm

McKanthal pisze:Problem w tym, że Trump osoba dorosła a Greta to dziecko. Śmiesznie było jak się Miller przepudrował na Ogórek ale kiedy ktoś używa do tego celu dziecko to jest to w mojej ocenie moralnie wątpliwe.


Ani pan Miller ani pani Ogórek nigdy mnie nie interesowali, jedno i drugie mnie w pewnych momentach tylko rozśmieszało. Używanie zaś dzieci, czego wspomniane osoby chyba jednak nie robiły, do takich, li tylko takich celów, jakie Ty tu imputujesz, jest nie tylko moralnie i nie tylko moralnie, nie wątpliwe a obrzydliwe. Nie mam pojęcia skąd u Ciebie przekonanie że ktoś Gretę w coś wmanipulował i obecnie do czegoś używa.
O organizacji Greenpeace ja wielokrotnie pisałem i tam dopiero narażałem się na pozwy sądowe. Mam to gdzieś. Uważam Greenpeace za organizację mafijną. Ale to nie jest już w tym temacie.

McKanthal pisze:... więc się nie obrażaj.


Już od niedawna nie mam 17 lat i najprawdopodobniej nigdy nie bylem panienką, abym się obrażał. :P
McKanthal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: czw cze 14, 2018 12:00 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podzięk.: 24 razy
Płeć: nieokreślona

Greta Thunberg oskarża światowych przywódców

Postautor: McKanthal » śr wrz 25, 2019 1:26 pm

Tommy Black pisze:
McKanthal pisze:Grają dogadane na poziomie światowym lewicowe środowiska dla popularyzacji swojej wizji świata.


Acha. Teraz wszystko jasne. Bardzo Ci dziękuję za wyjaśnienie. Nie miałem pojęcia że lewicowe środowiska dogadały się na poziomie światowym. Najgorsze jednak jest to że, one też nie mają.



Mają, jako przykład wymienię GreenPeace, Liberal International i setka innych fundacji, związków itp tworów ale to żaden problem, więc się nie obrażaj. Mnie przeszkadza jedynie to, że ludzie nie dostrzegają w takich osobach fałszu, a to zwykły projekt socjologów, taki sam jak Trump. Problem w tym, że Trump osoba dorosła a Greta to dziecko. Śmiesznie było jak się Miller przepudrował na Ogórek ale kiedy ktoś używa do tego celu dziecko to jest to w mojej ocenie moralnie wątpliwe. *konik*
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Greta Thunberg oskarża światowych przywódców

Postautor: Tenmen » śr wrz 25, 2019 1:02 pm

McKanthal pisze:Dziecko przerobione na szkolony lewicowy produkt - symbol pod przykrywką ekologii to bardzo smutny widok. Pamiętam że jak miałem 16 lat to też wszyscy mieli ograniczony pogląd na świat przez pryzmat preferowanej jego strony, jednak nie słyszałem żeby ktoś próbował grać takimi ludźmi jak w tym wypadku.


W dobie obojętności i znieczulenia, kiedy większość młodych ludzi głownie interesuje ich własny nos, gry komputerowe i pudelek...trzeba taką osobę wspierać i podziwiać że jej się chce działać i poświęcać dla dobrej sprawy....widzę że ty zostałeś przerobiony....o twoich poglądów nie będę komentować...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Greta Thunberg oskarża światowych przywódców

Postautor: Tommy Black » śr wrz 25, 2019 12:47 pm

McKanthal pisze:Grają dogadane na poziomie światowym lewicowe środowiska dla popularyzacji swojej wizji świata.


Acha. Teraz wszystko jasne. Bardzo Ci dziękuję za wyjaśnienie. Nie miałem pojęcia że lewicowe środowiska dogadały się na poziomie światowym. Najgorsze jednak jest to że, one też nie mają.
McKanthal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: czw cze 14, 2018 12:00 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podzięk.: 24 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Greta Thunberg oskarża światowych przywódców

Postautor: McKanthal » śr wrz 25, 2019 12:31 pm

Grają dogadane na poziomie światowym lewicowe środowiska dla popularyzacji swojej wizji świata. Oto dajemy światu swojego herosa, być może dla jej rówieśników wzór do naśladowania lub przynajmniej światopoglądowy drogowskaz co w przyszłości przyczyni się do pozyskania elektoratu.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Greta Thunberg oskarża światowych przywódców

Postautor: Tommy Black » śr wrz 25, 2019 12:18 pm

McKanthal pisze:Pamiętam że jak miałem 16 lat to też wszyscy mieli ograniczony pogląd na świat przez pryzmat preferowanej jego strony, jednak nie słyszałem żeby ktoś próbował grać takimi ludźmi jak w tym wypadku.


A teraz co i od kogo słyszałeś na temat tego "grania'?
Też jesteśmy ciekawi kto kim i jak i dlaczego "gra"?
McKanthal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: czw cze 14, 2018 12:00 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podzięk.: 24 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Greta Thunberg oskarża światowych przywódców

Postautor: McKanthal » śr wrz 25, 2019 11:55 am

Dziecko przerobione na szkolony lewicowy produkt - symbol pod przykrywką ekologii to bardzo smutny widok. Pamiętam że jak miałem 16 lat to też wszyscy mieli ograniczony pogląd na świat przez pryzmat preferowanej jego strony, jednak nie słyszałem żeby ktoś próbował grać takimi ludźmi jak w tym wypadku.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Greta Thunberg oskarża światowych przywódców

Postautor: Tommy Black » śr wrz 25, 2019 10:43 am

Marcinczajka pisze:Co do Trumpa to się nie wypowiem bo podobno mowa nienawiści w internecie może być karana.


Nikt nie każe Ci używać mowy nienawiści. Pomiędzy Twoim, własnym zdaniem, nawet na temat Trumpa a mową nienawiści jest Ocean Atlantycki. :-P
A na dodatek znajdujemy się tu w Hyde Parku. :-P
Marcinczajka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: śr maja 22, 2019 11:14 am
Lokalizacja:
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podzięk.: 51 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Greta Thunberg oskarża światowych przywódców

Postautor: Marcinczajka » śr wrz 25, 2019 10:27 am

No powiem wam, że ostatni raz to mi łezka poszła na Królu Lwie jakieś 20 lat temu. Słuchając jej wypowiedzi i patrząc na jej emocje, oczy były dość wilgotne. Mądra dziewczyna, ma jaja większe niż wszyscy gamonie z rządu razem wzięci.

Co do Trumpa to się nie wypowiem bo podobno mowa nienawiści w internecie może być karana.
Asmodus Amighty + Wotofo Profile Unity RTA / Profile RDA
GV Aegis Mini + VV Berserker 1.5 Mini
Vaporesso Gen + Blotto RTA
Aegis Boost :czajniczek:
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Greta Thunberg oskarża światowych przywódców

Postautor: Tenmen » śr wrz 25, 2019 9:54 am

Niestety przeglądając posty na FB stwierdzam że rozpętała się fala hejtu i nienawiści oto jeden z "pięknych" tekstów- Szwedzka maskotka GRETA
ma na twarzy wypisaną furię strażniczek dawnych obozów. Nic dodać nic ująć myślę że jest to sterowane odgórnie...znaleziono nowego wroga-ekologów....

Wróć do „Marble Arch - Podobno smoking dobrze leży na człowieku dopiero w trzecim pokoleniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości