Czy można kogoś wyzwać od gówniarzy?

Zabrania się: obrażania rodziny królewskiej, podburzania do obalenia rządu i namawiania na pizzę z ananasem.
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Czy można kogoś wyzwać od gówniarzy?

Postautor: ErNOL » śr cze 24, 2020 7:18 am

Tenmen pisze:Dla mnie temat jest zamknięty wyjaśniliśmy sobie pewne sprawy i przynajmniej z mojej strony wszystko wyjaśnione. Padło słowo przepraszam.

Tenmen Przyjacielu. To nie było osobiście do Ciebie! Przynajmniej z mojej strony. Bo jakby nie było, wątek spowodował dyskusję z mojej strony bardziej ogólną. Nie tyczy się to tylko Ciebie. :) Niestety wielu użytkowników tak pisze posty, że nawet czasem strach poprawić, bo można zmienić ich sens... :D Błąd za błędem itp.
:friends:
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
lesstro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 655
Rejestracja: śr gru 14, 2016 10:10 am
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował: 435 razy
Otrzymał podzięk.: 727 razy
Płeć: Mężczyzna

Czy można kogoś wyzwać od gówniarzy?

Postautor: lesstro » śr cze 24, 2020 7:12 am

ErNOL pisze:jest coś takiego jak gramatyka języka polskiego

I na tym bym się skupił, bo to ma sens. Za kilka lat przez takie drobnostki może zaniknąć jakakolwiek sztuka pisania i wyrażania swoich myśli. Wbrew pozorom, ma to wpływ na przyszłość, bo jutro to dziś, tylko że jutro. Przytoczę fakt z życia. Nie tak dawno przyszła do mojej firmy młoda dziewczyna, aby wykonać tabliczkę z dedykacją na jakąś tam okoliczność. Zwróciłem jej uwagę, że słowo "rzyczenia" jednak inaczej się pisze. Zostałem opieprzony, bo jakim prawem zwracam jej uwagę, a ponadto, tak było napisane w internecie, więc jest dobrze. Wniosek, jesteśmy kreatorami wizerunku własnego, jako Salon i trzeba się tego trzymać. Na koniec cytat ze starego dobrego skeczu; "Młodzież słucha, łona się uczy..." :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Czy można kogoś wyzwać od gówniarzy?

Postautor: Tenmen » śr cze 24, 2020 7:09 am

Dla mnie temat jest zamknięty wyjaśniliśmy sobie pewne sprawy i przynajmniej z mojej strony wszystko wyjaśnione. Padło słowo przepraszam.
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6685
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Czy można kogoś wyzwać od gówniarzy?

Postautor: Krasnal45 » śr cze 24, 2020 7:04 am

ErNOL pisze:Totalna demolka podstawowych zasad, zasad nie tyle samej pisowni, ale moim zdaniem wszystkiego, co odróżnia ludzi od zwierząt.

Uważaj, bo tym zdaniem możesz obrazić kilka/naście/dziesiąt gatunków Królestwa Zwierząt. :-D
ErNOL pisze:Zapisując się do Salonu, akceptujemy regulamin.

To nie jest równoznaczne ze zdaniem "...czytamy Regulamin". I o ile w pierwszym przypadku możemy mówić o 100%, o tyle w drugim nie mówimy już o procentach, a raczej promilach. :-D
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Czy można kogoś wyzwać od gówniarzy?

Postautor: ErNOL » śr cze 24, 2020 6:46 am

Czytam wątek, zaglądam do postów i napiszę jasno.
Zastanówcie się, wszyscy malkontenci, o czym do nas, Administracji, Użytkowników piszecie.
Kropki, przecinki, emotki na końcu zdania... Wielu z nas popełniało takie błędy. Nawet ja popełniałem. Dostałem info, jakie tu panują zasady i... Zacząłem się do nich stosować. Dlaczego? Raz, że była to prośba, dwa że są zasady, które obowiązują wszystkich, trzy że jest coś takiego jak gramatyka języka polskiego. Nie wnikam co kto miał w dzienniku z języka polskiego. Może same szóstki, może same jedynki. Mam to gdzieś, ale jeśli ktoś o coś prosi, co jest małą prośbą, to czy do jasnej cholery tak ciężko to wykonać, spełnić tę prośbę?
Piszecie o innych forach. Tak, wiem, jest tam masakra. Wystarczy wejść na FB i zobaczyć co się dzieje... Totalna demolka podstawowych zasad, zasad nie tyle samej pisowni, ale moim zdaniem wszystkiego, co odróżnia ludzi od zwierząt. Do tego chcecie się zbliżyć jeszcze bardziej?
Zauważyłem, że jakakolwiek ingerencja czy prośba z naszej strony, spotka się zaraz z ostrą reakcją. Mnie ostatnio np. nazwano Pan Poprawiacz... Ba, za to, że poprawiłem błędy w pisowni.

Do czego zmierzam - odpowiedzcie sobie na pytanie - w cztery oczy też takie chojraki jesteście...?

PS.
Zapisując się do Salonu, akceptujemy regulamin. Są w nim zasady współzależności między ludźmi zasiadającymi w Salonie. Zasady są po to, żeby ich przestrzegać. Owszem, może je łamać, ale łamiąc je, pamiętajmy żeby mieć solidne podstawy dla obrony swojej świadomej decyzji, swojego postępowania.

Dobrego dnia i smacznej chmurki.
:friends:
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6685
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Czy można kogoś wyzwać od gówniarzy?

Postautor: Krasnal45 » śr cze 24, 2020 5:03 am

bertoVapes pisze:Zjadłem trochę to fakt ale zauważ że te przecinki nie zmieniły w żaden sposób sensu zdań. To jest tylko kosmetyka.

Z całym szacunkiem, to nie jest kosmetyka. To jest gramatyka języka ojczystego.
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Czy można kogoś wyzwać od gówniarzy?

Postautor: iron64 » śr cze 24, 2020 2:03 am

Możliwość edycji swojego posta masz bodaj przez 3 godziny. Później nie. A w jakim dziale napisać nie możesz?
Obrazek
Awatar użytkownika
Vlad
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 688
Rejestracja: śr mar 21, 2018 5:34 pm
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Otrzymał podzięk.: 365 razy
Płeć: Mężczyzna

Czy można kogoś wyzwać od gówniarzy?

Postautor: Vlad » wt cze 23, 2020 11:13 pm

To ja myślałem że tylko ja zostałem wyróżniony pw o kropkach. No cóż, wchodzisz między wrony, krakajże jak i ony. Ale jeżeli chodzi o samą wytrwałość co do modyfikowania postów, to szacun! Ale obawiam się że bez tego jednak jest duża szansa na rozjechanie się postów na 500 znaków bez przecinka i bez kropki, które zmuszałyby nas już chyba tylko do natrętnej próby przeczytania tego na jednym wdechu. Na wielu forach tak niestety jest.
Natomiast z innej beczki, zastanawiam się czy to ja tylko jestem wyróżniony brakiem możliwości pisania we wszystkich działach czy wątkach, albo nie możnością modyfikacji własnego posta? Pytanie retoryczne, tylko tak głośno dumam.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
bertoVapes
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: ndz gru 23, 2018 10:36 am
Lokalizacja:
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podzięk.: 73 razy
Płeć: Mężczyzna

Czy można kogoś wyzwać od gówniarzy?

Postautor: bertoVapes » wt cze 23, 2020 10:04 pm

Madzia pisze:Wiem jedno... Potrafisz pięknie i w odpowiednich miejscach stawiać przecinki. Co widać w Twoim zdaniu powyżej. :) Tylko Ci się nie chce (patrząc na Twój poprzedni post) czy to zwykła złośliwość?

Nie, po prostu udało mi się.
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

Czy można kogoś wyzwać od gówniarzy?

Postautor: edarek » wt cze 23, 2020 10:01 pm

The9Green pisze:... W ogóle nie wiem skąd wyczarowałeś 'pisemną rezygnację', do mnie wysyłali maile o 3 w nocy, oczywiście nie zapłaciłem i nikt mnie nie podał do sądu.

Pisemna rezygnacja, to było po prostu odstąpienie od umowy zawartej na odległość,a.wysyłałem dla świętego spokoju mojego i nierozsądnego dziecka. Kiedyś to nie było tak oczywiste, jak teraz. Co do pierdzielenia głupot, to sprawa jest stara i być może masz rację z wytaczaniem spraw, ale mnie się coś kojarzy, że sprawy były, ale może rzeczywiście w drugą stronę ;). Dobra, koniec :offtopic:.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek

Wróć do „Speaker’s Corner - Możesz mówić co chcesz ale musisz wiedzieć czego chcesz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości