Podwyżki dla posłów

Zabrania się: obrażania rodziny królewskiej, podburzania do obalenia rządu i namawiania na pizzę z ananasem.
Awatar użytkownika
venom_666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1109
Rejestracja: pn paź 14, 2019 7:12 am
Lokalizacja:
Podziękował: 264 razy
Otrzymał podzięk.: 964 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Podwyżki dla posłów

Postautor: venom_666 » ndz sie 16, 2020 12:16 pm

Przez osiem lat rządów PO... Jakbym słyszał Beatę...
A co z resztą OFE?? Nie zabrano???
Co z prowizją za przeksięgowanie?? Czy to zabranie połowy to nie przypadkiem pomysł i realizacja obecnego premiera a przedtem doradcy??
Jako żywo przypomina mi się jedną radna u mnie w radzie miejskiej. Wszystko było winą poprzedniej rady i psy wieszała na nich... Do momentu w którym pokazano jej zarówno wnioski które podpisywała, jak i to kto i jak głosował... Dziwnie jej mowę odjęło...

Ps. Pampalini. PiS sobie odgórnie i od razu wziął część kasy. Podatki potem...

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...
(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ
pampalini
Płeć: nieokreślona

Podwyżki dla posłów

Postautor: pampalini » ndz sie 16, 2020 12:14 pm

@
Awatar użytkownika
Tenmen


Zgadzam się co do catałokształtu Twojego postu, ale z tym OFE popłynąłeś. Dopóki nie ruszysz tego, nic ci nie zabiorą. Jeśli chcesz jednak wypłacić to opodatkowanie jest jak najbardziej konieczne. Prawo podatkowe w PL traktuje to jako dochód, dochód jest opodatkowany.
Tu bardziej nacisk kladłbym na wymuszenie zerowej stawki podatku, te pieniądze są moje, wirtualnie czy nie, jednak moje i mam z nimi prawo zrobić co zechcę.
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Podwyżki dla posłów

Postautor: Tenmen » ndz sie 16, 2020 12:12 pm

radson pisze:Sami politolodzy, ekonomiści i specjaliści od wizerunku.
Jak w 8 lat sprzedano połowę państwowych spółek w ręce Holandii i Niemiec, jak zabrano nam OFE, jak Niesiołowski kazał jeść szczaw z torowisk kolejowych, nikt słowa nie powiedział. Teraz każdy ma tyle do powiedzenia, nie mogę po prostu.


A jak twój idol Morawiecki mówił że ciemny lud będzie pracował za miskę ryżu, czy jak na resztę pieniędzy z OFE łapę położył PIS, jak państwowe spółki notują straty coś powiedziałeś? Widzę że masz się za wybitnego ekonomistę i poolitologa szacun.
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Podwyżki dla posłów

Postautor: Selene » ndz sie 16, 2020 12:04 pm

timi pisze:I nastała cisza. ;)
Nawet @
Awatar użytkownika
Krasnal45
zamiast zająć się swoimi ulubieńcami (choć dwa słowa w obronie), skupił uwagę na licytowaniu moich podatków i radami traktującymi o zejściu. :-D

@timi dlaczego wciąż trollujesz i podjudzasz do spięć i zgrzytów? Dlaczego chcesz zrobić bałagan w Salonie?
Lepiej proszę znajdź sobie inne forum do trollowania, bo niedługo będziesz do tego po prostu zmuszony...
Nie odpowiadaj mi na ten post, bo mi niedobrze się robi jak mam wejść do tego wątku.
Pozdrawiam.


pampalini pisze:3 posty pisiorów jeden pod drugim, tym razem ban murowany. :P

Piory pisiorami, ale czy pisiory mogłyby w końcu przestać podburzać do awantur? Czy tylko to umiecie? Chyba tak...
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
pampalini
Płeć: nieokreślona

Podwyżki dla posłów

Postautor: pampalini » ndz sie 16, 2020 12:03 pm

3 posty pisiorów jeden pod drugim, tym razem ban murowany. :P


@pampalini jak jeszcze raz nie postawisz kropki na końcu zdania, to na pewno będzie ban! :P
radson
Płeć: nieokreślona

Podwyżki dla posłów

Postautor: radson » ndz sie 16, 2020 11:58 am

Sami politolodzy, ekonomiści i specjaliści od wizerunku.
Jak w 8 lat sprzedano połowę państwowych spółek w ręce Holandii i Niemiec, jak zabrano nam OFE, jak Niesiołowski kazał jeść szczaw z torowisk kolejowych, nikt słowa nie powiedział. Teraz każdy ma tyle do powiedzenia, nie mogę po prostu.
timi
Płeć: nieokreślona

Podwyżki dla posłów

Postautor: timi » ndz sie 16, 2020 11:58 am

pampalini pisze:Gdzie tu rola opozycji? Kolejna stracona szansa na pokazanie Polakom, że interes Polski jest tu najważniejszy. Że są w opozycji i patrzą na ręce władzy. A tak stali się menelami (to ich słowa o ludziach korzystających z 500+, żeby nie było), glosując wraz z obozem rządzącym za podwyżkami, PiS ich jak dla mnie obnażył. Dali się kupić. I wyprzedzając, argument, że rząd i tak by to zrobił jest po prostu słaby.


I nastała cisza. ;)
Nawet @
Awatar użytkownika
Krasnal45
zamiast zająć się swoimi ulubieńcami (choć dwa słowa w obronie), skupił uwagę na licytowaniu moich podatków i radami traktującymi o zejściu. :-D
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Podwyżki dla posłów

Postautor: Krasnal45 » ndz sie 16, 2020 11:52 am

timi pisze:Nie zdajesz sobie sprawy z faktu ile ja w tym kraju zostawiam VAT i innych podatków pośrednich

timi pisze:P.S.
Analogicznie nie zdajesz sobie sprawy ile osób wspierają moje podatki i "dobrowolne wpłaty".
Od królowej zaczynając, na jakimś ruskim kacyku kończąc.

Mamy paść przed Tobą na kolana o panie, czy teraz będziemy się licytować ile, gdzie i jakich podatków każdy z nas płaci? :lol:
Zejdź na ziemię. :-D
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
timi
Płeć: nieokreślona

Podwyżki dla posłów

Postautor: timi » ndz sie 16, 2020 11:49 am

Krasnal45 pisze:To ma być argument??? :szok1:
:lol:

Nie.
To był biały robaczek na haczyku dla Krasnala, żeby w końcu zabłysną swoim argumentem.
Najlepiej na temat i w tego wieku. :lol:

iron64 pisze:I tylko dlatego, że ty tego nie chcesz, to ja i mnie podobni mają za to płacić? Sam podatków tu nie płacisz więc ty nie zapłacisz, nie bezpośrednio.

Nie zdajesz sobie sprawy z faktu ile ja w tym kraju zostawiam VAT i innych podatków pośrednich, ale to kwestia zupełnie inna i nie na temat.
Poza tym co to za argument?

Jeśli jednak to dla Ciebie tak bardzo boli ta kwota, to podaj numer konta, a Ci ją zrekompensuje.
Za całą drugą kadencję Dudy, czyli następne 5 lat (60 miesięcy) wyłożysz na P.D. nieco ponad 4 gr.
SŁOWNIE CZTERY GROSZE!!!
:-D

P.S.
Analogicznie nie zdajesz sobie sprawy ile osób wspierają moje podatki i "dobrowolne wpłaty".
Od królowej zaczynając, na jakimś ruskim kacyku kończąc. ;)

@
Awatar użytkownika
jeffrey

Nie sądzę żeby firmy z półki Off-White, Balenciaga, Givenchy, czy Gucci były zainteresowane darmowym ubieraniem naszej P.D.
Studio Mody Szmatland z Koziewa pod Warszawą na pewno... :)
Awatar użytkownika
jeffrey
Patronauta
Patronauta
Posty: 303
Rejestracja: czw lip 12, 2018 6:20 am
Lokalizacja: Stalowa Wola
Podziękował: 410 razy
Otrzymał podzięk.: 233 razy
Płeć: Mężczyzna

Podwyżki dla posłów

Postautor: jeffrey » ndz sie 16, 2020 11:33 am

timi pisze:
iron64 pisze:Zgadzam się co do wypłaty. Nie zgadzam się z sumą proponowaną. Zgodzę się na średnią krajową, może nawet na 1,5 średniej ale to wszystko. 4*średnia to przegięcie.

Ja bym nie chciał, żeby kobieta reprezentująca mój kraj i moją osobę stała się obiektem drwin światowych mediów.
Uważam, że nie może stanąć koło Melanii Trump w szmacie z lumpeksu.
Wiesz le kosztuje durna kiecka, buty lub torebka z górnej półki?

P.S.
Z PKB nie przeginaj, bo zaraz zapytam co miałeś w szkole z matematyki. ;)



@timi myślisz że ubrania pani Duda sama sobie kupuje? :). Przecież ona ma to za darmo, firmy dwoją się i troją żeby tak ważna osobistość założyła ich kreacje, przecież to darmowa reklama. Takie prezenterki telewizyjne też są ubierane przez firmy zewnętrzne. Gdzieś w tv oglądałem jak księżna Kate założyła jakiś tam kapelusz to później z produkcją nie mogli nadążyć taki był popyt :). Wystarczy że Pani Duda dostanie jakąś torebkę, to dla nas przynajmniej dla mnie to zwykła torebka, a jakaś paniusia co się interesuje modą już wie co to za kolekcja i musi ją mieć. Darmowa reklama i tyle.
Obrazek

Wróć do „Speaker’s Corner - Możesz mówić co chcesz ale musisz wiedzieć czego chcesz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości