Podwyżki dla posłów

Zabrania się: obrażania rodziny królewskiej, podburzania do obalenia rządu i namawiania na pizzę z ananasem.
pampalini
Płeć: nieokreślona

Podwyżki dla posłów

Postautor: pampalini » sob sie 15, 2020 3:43 pm

radson pisze:na tym forum w tematach politycznych trzeba mieć takie samo zdanie co Administracja. Nieistotne, że regulamin mówi inaczej - w tym kontekście to fikcja. Dam Ci radę, odpuść sobie. Ja dostałem 30 dni bana za inne zdanie i poglądy. Teraz tylko z uśmiechem spoglądam na tą salonową demokrację i kamuflowaną agresję. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.


Problemem nie są pisiory a "trawnikowa elyta" i ci co się wybić na niej nie mogli. Byście się zdziwili ilu użytkowników szepce między sobą o tym. Kiedyś się to Salonowi czkawką odbije, ale to już ich problem. Widzą co chcą widzieć.
radson
Płeć: nieokreślona

Podwyżki dla posłów

Postautor: radson » sob sie 15, 2020 2:35 pm

Dzięki za info. Było tak jak mówisz.

Edit:
Zapomniałem dodać: "Pozdrawiam, jednocześnie życząc miłego weekendu"
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Podwyżki dla posłów

Postautor: iron64 » sob sie 15, 2020 2:31 pm

@
Awatar użytkownika
rad
son nie za to dostałeś bana. Nie za poglądy. Być może za sposób ich wyrażania?
Obrazek
radson
Płeć: nieokreślona

Podwyżki dla posłów

Postautor: radson » sob sie 15, 2020 2:26 pm

timi pisze:
A teraz wybaczcie, bo czytając Was zaczynam popadać w depresję.
Świat staje się coraz bardziej szary, wredny i agresywnie mnie atakuje.


Daj sobie spokój byczku, na tym forum w tematach politycznych trzeba mieć takie samo zdanie co Administracja. Nieistotne, że regulamin mówi inaczej - w tym kontekście to fikcja. Dam Ci radę, odpuść sobie. Ja dostałem 30 dni bana za inne zdanie i poglądy. Teraz tylko z uśmiechem spoglądam na tą salonową demokrację i kamuflowaną agresję. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
Awatar użytkownika
Robson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1042
Rejestracja: ndz lis 10, 2019 2:25 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 1966 razy
Otrzymał podzięk.: 1939 razy
Płeć: Mężczyzna

Podwyżki dla posłów

Postautor: Robson » sob sie 15, 2020 2:21 pm

@timi czy mogę Ci przyznać oficjalnie tytuł Salonowego Króla Nafty i Azbestu? ;)
Zgłaszam Cię także do Forbes. :lol:
Obrazek
Psychiczny fanatyk DNA & Arctic Fox oraz atomizerów Steam Crave (DTL).
Walić jednorazówki - to elektrośmieci!
Awatar użytkownika
venom_666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1109
Rejestracja: pn paź 14, 2019 7:12 am
Lokalizacja:
Podziękował: 264 razy
Otrzymał podzięk.: 964 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Podwyżki dla posłów

Postautor: venom_666 » sob sie 15, 2020 2:18 pm

Podsumowując. Zarabiasz i płacisz podatki oraz wszelkie inne składniki poza krajem. Jedyne co Cię z nim łączy to obywatelstwo i miejsce zamieszkania. Innymi słowy nie dotyczą Cię problemy i kłopoty zwykłych obywateli. Nie z Twoich podatków żyje patologia i nie Twoje pieniądze są marnotrawione na różne przekręty. W moich oczach straciłeś moralne prawo do wyrażania opinii.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...
(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ
timi
Płeć: nieokreślona

Podwyżki dla posłów

Postautor: timi » sob sie 15, 2020 1:44 pm

SzamanDM pisze:Hola, hola. Zaczepkę osobistą ty zacząłeś. Cytuję:

timi pisze:Tak sobie patrzę od dłuższego czasu i widzę pognębionego, wręcz zagryzionego przez wredny system nieszczęśnika.
Nie myślałeś czasem o emigracji w miejsce, w którym nie będziesz upadlany na każdym kroku?
Napisz co umiesz robić. Może pomogę.


Gdzie Ty tu widzisz zaczepki?
Ja widzę moją troskę o Twoje życie i chęć pomocy skoro jest Ci tak bardzo źle.
SzamanDM pisze:Ja tylko z kulturą dopytuję.

SzamanDM pisze:A może to teraz działalność się rozwinęła dzięki przyjaznej koniunkturze około politycznej. Cytując te bzdury o milczącej nie spłacasz czasem długu? ;) :-D

SzamanDM pisze:Takim jak ty jest teraz tu dobrze, a nawet bardzo dobrze. Pamiętaj, że to nie będzie trwało wiecznie.

To jest kulturalne dopytywanie?

Kolejny raz przekonuję się, że nie warto z tobą prowadzić jakiejkolwiek polemiki. Bez odbioru.

Jeśli polemiką nazywasz propagowanie czarnowidztwa, plucie na wszystko wokół poza braćmi w nieszczęściu, niepoparte niczym insynuacje oraz jasnowidzenie, to masz rację. Zdecydowanie nie warto.

:bye2: Biegnę do lasu z pozytywnym sąsiadem i jeszcze pozytywniejszymi psami.
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

Podwyżki dla posłów

Postautor: SzamanDM » sob sie 15, 2020 1:30 pm

Hola, hola. Zaczepkę osobistą ty zacząłeś. Cytuję:

timi pisze:Tak sobie patrzę od dłuższego czasu i widzę pognębionego, wręcz zagryzionego przez wredny system nieszczęśnika.
Nie myślałeś czasem o emigracji w miejsce, w którym nie będziesz upadlany na każdym kroku?
Napisz co umiesz robić. Może pomogę.


Ja tylko z kulturą dopytuję. Kolejny raz przekonuję się, że nie warto z tobą prowadzić jakiejkolwiek polemiki. Bez odbioru.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
timi
Płeć: nieokreślona

Podwyżki dla posłów

Postautor: timi » sob sie 15, 2020 1:24 pm

SzamanDM pisze:I taka szeroka działalność handlowa nie pozawala ci kupić oryginał niemieckiego parownika? Tak coś kojarzę nasze spięcia na trawniku o podróbki.
A może to teraz działalność się rozwinęła dzięki przyjaznej koniunkturze około politycznej. Cytując te bzdury o milczącej nie spłacasz czasem długu? ;) :-D

Ręce mi opadły. :facepalm:
Jeśli tak wygląda Twój świat i postrzeganie innych ludzi, to faktycznie kopanie rowów jest idealnym zajęciem. Łopata nie odda.
Rów nie odpowie na takie niewybredne zaczepki osobiste i nie napisze niczego o idiotycznych domysłach, wnioskach rodem z paznokcia i produkcji ploteczek.

Dla Twojej informacji główna firma mieści się w Rosji, a rozlicza ją druga w Anglii, więc Twoja "przyjazna koniunktura około polityczna" świadczy jedynie o stopniu odrealnienia i zgryźliwości.

@MA
W Polsce płacę jedynie podatki wynikające z zakupów i życia tutaj.
Przez chwilę płaciłem wynikające z innej działalności (samochody), ale również przerzuciłem to do Anglii.
Uprzedzając kąśliwe komentarze informuję, że każdy może to zrobić. Wystarczy ruszyć cztery litery.
Każdy może płacić gdzie chce. Podobnie jak prowadzić biznes, pracować, mieszkać lub wypoczywać.
Rowy ponoć nie mają narodowości.
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

Podwyżki dla posłów

Postautor: Alchemik » sob sie 15, 2020 1:15 pm

timi pisze:Robię wiele rzeczy, w kilku państwach.
Aktualnie potrzebuję ludzi ze znajomością języka rumuńskiego i bułgarskiego do rozbudowy sieci handlowej.
W tej działalności importuję koreańskie generatory i sprzedaję je na wschód od Bugu i południe od Bieszczad.
Przydaliby się również serwisanci, a precyzyjniej osoby do prowadzenia szkoleń dla serwisantów.

Ja tak tylko z czystej ciekawości i nie będę brał udziału w dalszym ciągu tej wielce interesującej dyskusji:

Rozumiem, że Twoje wszystkie działalności są zarejestrowane w Polsce, działasz w polskich realiach i wg obowiązujących obecnie zasad, odprowadzasz tu podatki, etc.
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:

Wróć do „Speaker’s Corner - Możesz mówić co chcesz ale musisz wiedzieć czego chcesz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości