Zmiana czasu z letniego na zimowy 2020/1420

Zabrania się: obrażania rodziny królewskiej, podburzania do obalenia rządu i namawiania na pizzę z ananasem.
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2020/1420

Postautor: Metall » czw paź 29, 2020 8:22 am

Widzę, że rodzina pp. Dudów bierze udział w jakimś "czelendżu", w którym chodzi o bicie rekordów żenady. :lol:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2020/1420

Postautor: Tommy Black » czw paź 29, 2020 7:41 am

Obrazek

Agata Kornhauser-Duda zajęła stanowisko w sprawie trwającego sporu o prawo do aborcji. - Czy każdy jest zdolny do heroizmu? Czy kobiety muszą być zmuszane do heroizmu? Mam tutaj wątpliwości - mówiła w niespodziewanej wypowiedzi dla Polsat News.

To jest ważne dla jakiejś części historyków. Pani Duda dała głos i ma wątpliwości...
Hmmm...a ja nie mam. Lepiej żeby jednak milczała jak przez ostanie kilka lat.

Mnie niepokoi bardzo to, co się dzieje. Nie można akceptować aktów agresji, profanacji kościołów, znieważania osób, zachowań i wulgarnych słów - stwierdziła.

I tu nie ma wątpliwości.
Tylko ja mam, bo nie wiem o jakiej agresji i jakim znieważaniu pani Duda mówi? O sejmowych popisach pana Terleckiego? O wyjątkowym chamstwie jego i pana Kaczyńskiego?

Niestety, odezwał się był też mąż pani Dudy, pan Duda.

Obrazek

Duda, jak sam przyznał, jeszcze niedawno deklarował, że podpisałby się pod ustawą, która wprowadzałaby zakaz aborcji dokonywanej z przesłanki embriopatologicznej (prezydent określił ją mianem "eugenicznej"). Zastrzegł jednak, że tę deklarację wypowiedział w kampanii wyborczej. - Tak mówiłem w kampanii, ale przecież miałem na myśli takie rozwiązanie, które będzie brało pod uwagę szczególną sytuację kobiety, która jest w ciąży, a dziecko, płód jest obarczony takimi wadami o charakterze letalnym, że nastąpi śmierć, praktycznie rzecz biorąc, zaraz po urodzeniu. Niestety takie sytuacje się zdarzają. Może nie są bardzo częste, ale w życiu są - podkreślił.

Tak mówiłem w kampanii, ale przecież miałem na myśli...

A ja od czasu kampanii i w każdej pańskiej kampanii mówiłem tak:

Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2020/1420

Postautor: Tommy Black » śr paź 28, 2020 8:43 pm

Nie dojdzie. Ten strajk kobiety wygrają, my też.

Obrazek

A Wojtek Mann nigdy nie czuł się bezużyteczny.

Awatar użytkownika
shpongled
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 456
Rejestracja: pn paź 07, 2019 12:58 pm
Lokalizacja: Alpha Centauri
Podziękował: 166 razy
Otrzymał podzięk.: 368 razy
Płeć: Mężczyzna

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2020/1420

Postautor: shpongled » śr paź 28, 2020 7:59 pm

Tyle że za przeproszeniem, chuj z tego. Moim zdaniem, jedyna szansa , pozbycia się tych obrzydliwych ludzi, to krach państwa. On chyba będzie, tyle że mimo wszystko wolałbym żeby do tego krachu, nie doszło.
***** ***
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Zmiana czasu z letniego na zimowy 2020/1420

Postautor: DooshPastesh » śr paź 28, 2020 7:16 pm

To było mocne!!! Naprawdę uderza w sedno sprawy.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2020/1420

Postautor: Tommy Black » śr paź 28, 2020 6:36 pm

Ktoś policzył, że w jasełkach pana Kaczyńskiego słowo "kościół" pada 6 razy, "wojna" 3 razy, "aborcja" 2 razy, a "kobieta" - ani razu. To ja pokażę kobietę, młodą dziewczynę, studentkę prawa
Uniwersytetu Gdańskiego, Oliwię Zamrzycką która przerwała wykład sędziego Trybunału Konstytucyjnego prof. Jakuba Steliny, jednego z z sędziów TK, który poparł wyrok o zmianie ustawy antyaborcyjnej. Oliwia zarzuciła prof. Stelinie niekompetencję i brak człowieczeństwa. I zrobiła to po mistrzowsku. Będzie kiedyś świetną prawniczką.

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2020/1420

Postautor: Tommy Black » śr paź 28, 2020 6:19 pm

shpongled pisze:Kończę, bo idę bronić kościołów...


Już nie musisz. I nie wiem jak mogłeś choć przez chwilę wątpić że mały człowiek z wielkim obłędem w oczach, który właśnie mianował kota senatorem, zadbał o kościoły!

Obrazek
Awatar użytkownika
shpongled
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 456
Rejestracja: pn paź 07, 2019 12:58 pm
Lokalizacja: Alpha Centauri
Podziękował: 166 razy
Otrzymał podzięk.: 368 razy
Płeć: Mężczyzna

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2020/1420

Postautor: shpongled » śr paź 28, 2020 3:07 pm

Na moje Tommy, to wszystko reżyserka...Teraz będą się z tym babrać, coś tam zmienią, pewnie że z zespołem Downa - nakaz, resztę sobie odpuszczą. I tak wykończy ich a właściwie nas, wirusik. Jak dla mnie ten chory mały człowieczek, już nie wie co robić. Niestety jego śmierć niewiele zmieni. Minister Zero i cała banda, przejmą stery. Chyba że PiS się rozleci...

Kończę, bo idę bronić kościołów...Wczoraj byłem, ale tabuny oszalałych bab, przegoniły nas... :(
***** ***
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2020/1420

Postautor: Metall » śr paź 28, 2020 3:05 pm

Tommy Black pisze:...Kinga Duda opublikowała oświadczenie.
Ważne i mądre.

Zgadzam się, że jest to bardzo ważne i mądre. Bardzo ważne i mądre bla bla ble. Bla bla ble pełne hipokryzji i wyrachowania... Zgadzam się z Wami, ja osobiście bym takiej decyzji nie podjęła, ale rozumiem kobiety, które chciałyby mieć prawo wyboru, ale już nie mają. Ale spokojnie, nie denerwujcie się, protestujcie ciszej, grzeczniej, najlepiej gdzieś w lesie na odludzi, żeby nie zakłócać spokoju mojemu tacie i panu prezesowi, bo potem tata się denerwuje, a pan prezes dostaje rozstroju żołądka. A przecież nie można denerwować mojego taty i prezesa... To tak w skrócie po przełożeniu z języka dudowego na polski.
Niestety, ale nie potrafię zapomnieć, kim jest jej tatuś. Zresztą prezydent, któremu przysługuje inicjatywa ustawodawcza, więc mógłby przynajmniej spróbować rozwiązać ten problem wykorzystując swoje uprawnienia nadane mu przez prawo. Ale nie, lepiej żeby córka ckliwe listy publikowała w celu omotania gawiedzi. Natomiast w międzyczasie Prezessimus Najniższy będzie podgrzewał społeczeństwo do wzajemnej naparzanki w celu realizacji jego makiawelicznych planów. Kolejny poziom żenady osiągnięto.

PS
A tu krótki film, który ktoś udostępnił na FB:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2020/1420

Postautor: Tommy Black » śr paź 28, 2020 1:29 pm

Ja tak sobie pisuję tu o tej zmianie czasu, bo zmiana czasu to zawsze bardzo ważna sprawa. Dla wszystkich ważna, nie tylko dla kobiet. Weźmy takie misie. One, te misie, muszą wiedzieć kiedy mogą bezpiecznie przespać zimę. Ba, misie mają prawo wiedzieć i mają prawo spać. Tak jak ludzie którym jakaś partia oszołomów usiłuje zorganizować życie. Na dodatek przy pomocy głównego oszołoma, który nijak sobie życia nie zorganizował i z obłędem w oczach teraz usiłuje bronić kościoły. Prawdopodobnie ktoś mu powiedział, ze te kościoły są atakowane przez kobiety w ciąży...
Nie o tym jednak tym razem. Otóż jedna z kobiet, związana rodzinnie, bo do partii chyba nie należy, córka pana Dudy, jego społeczny doradca, Kinga Duda opublikowała oświadczenie.
Ważne i mądre.

Obrazek

Wróć do „Speaker’s Corner - Możesz mówić co chcesz ale musisz wiedzieć czego chcesz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 16 gości