Zmiana czasu z letniego na zimowy 2020/1420

Zabrania się: obrażania rodziny królewskiej, podburzania do obalenia rządu i namawiania na pizzę z ananasem.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2020/1420

Postautor: Tommy Black » śr paź 28, 2020 5:58 am

Krasnal45 pisze:No, nareszcie.....można jakiś pozytywny wniosek wyciągnąć z tej fotki. Wygląda na to, że główny strażnik czasu jest w zaniku. Kurczy się coraz bardziej...


Niestety, proces kurczenia się nawet tak małych postaci, jest dość czasochłonny i na razie pozostaje nam czekać albo próbować mu jakoś pomóc...Trzeba pomagać, zwłaszcza jeśli w oczach widoczny jest nie strach a obłęd...
Na razie zostają nam jednak tabletki...

Obrazek
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2020/1420

Postautor: Krasnal45 » śr paź 28, 2020 5:44 am

No, nareszcie.....można jakiś pozytywny wniosek wyciągnąć z tej fotki. Wygląda na to, że główny strażnik czasu jest w zaniku. Kurczy się coraz bardziej...
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2020/1420

Postautor: Tommy Black » śr paź 28, 2020 5:36 am

Zmiana czasu jednak nie okazała się na razie taka prosta jak to się głównemu strażnikowi czasu wydawało. A nawet chyba go to wkurwiło. Uprzejmie i kulturalnie donoszę że mnie wkurwia sam ten strażnik. Chciałem z nim porozmawiać ale trudno do niego dotrzeć, ba trudno go znaleźć...

Obrazek
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

Wrzutki...

Postautor: edarek » śr paź 28, 2020 5:21 am

Metall pisze:...Nie po to pisowcy opanowali prawie całe państwo w jego instytucjach od góry do dołu i z powrotem, żeby teraz ugiąć się pod naporem jakichś protestów. Protestów, które zresztą sami sprowokowali. Obym się mylił, bo bardzo chcę się mylić. Bo jeżeli się nie mylę, to naprawdę może być nieciekawie...

Sytuacja jest jakby patowa, bo o ile ustawę można odrzucić, to co zrobić z wyrokiem TK, bez względu na to, jaki jest ten Trybunał?
Po tym "orędziu", wezwaniu do obrony kościołów, może być naprawdę źle.
Wczoraj Borsuk opublikował na swojej stronie felieton. Uważam, że dość dobitnie opisał, co nas może czekać.
Oby nie...

http://www.nienawisc.pl/stan-wojenny-cz ... doplynely/
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Wrzutki...

Postautor: iron64 » śr paź 28, 2020 2:58 am

Ja to sobie myślę, że jest to wstęp do zmiany Konstytucji. PIS od 2015 roku chce zmienić ją i nie może. Nijak nie może się do niej dobrać. Teraz jak protesty osiągną skale jakiej nie było dotychczas, a tak będzie raczej po wczorajszej wypowiedzi, powiedzą że da radę to załatwić, ale poprzez zmianę Konstytucji. Zorganizują referendum jeśli wg. ich sondaży wyjdzie, że mogą liczyć na poparcie. Może nawet zaproponują zmianę w tym kierunku, ale prawdziwy cel będzie inny, rzecz jasna.
Obrazek
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Wrzutki...

Postautor: Metall » wt paź 27, 2020 11:22 pm

pampalini pisze:
SzamanDM pisze:Kościół strzela sobie sam ostatni cios przyjmując ochronę od faszystów. To jest koniec. Zobaczycie.


Chyba zadaje sobie ostatni cios. :P

A ja Wam mówię, że brakuje Wam perspektywy.
To, że TK, który od dawna nie wydał żadnego znaczącego orzeczenia, akurat teraz wydał akurat to orzeczenie jest dość niepokojące. Nie tylko dlatego, że to orzeczenie burzy pewien ułomny i kruchy kompromis społeczny, ale głównie dlatego że rozpala w społeczeństwie ogień, który może łatwo wymknąć się spod kontroli. Czasy są ostatnio trudne i niestabilne same z siebie, a pisowski trybunał z premedytacją wywrócił je jeszcze do góry nogami. Pytanie dlaczego? Naprawdę obawiam się, że ci wszyscy, którzy tak dziarsko protestują, grają dokładnie wg scenariusza, który został już przez kogoś napisany. Wszyscy Ci, którzy myślą, że tymi protestami osiągną swoje postulaty niech się dwa razy zastanowią wg jakich i czyich zasad grają. I o co tak naprawdę jest ta gra. Bo raczej na pewno nie o prawo do aborcji. Nie po to pisowcy opanowali prawie całe państwo w jego instytucjach od góry do dołu i z powrotem, żeby teraz ugiąć się pod naporem jakichś protestów. Protestów, które zresztą sami sprowokowali. Obym się mylił, bo bardzo chcę się mylić. Bo jeżeli się nie mylę, to naprawdę może być nieciekawie. Założenie, że obecny rząd to stado głupców, którzy nie wiedzą co robią, może okazać się założeniem bardzo zgubnym w swych skutkach. Tak samo jak założenie, że te masowe protesty osiągną jakiś cel, przynajmniej pozytywny. Ponieważ negatywne skutki mogą przynieść nad wyraz szybko. I każdy kto myśli, że PiS tą zagrywką wbił sobie gwóźdź do trumny niech lepiej uważa, czy czasem trumny nie przygotowano już dla niego.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2020/1420

Postautor: Tommy Black » wt paź 27, 2020 6:44 am

I do tych czasów wciąż się tu odnosimy...
Krzysztof Gonciarz na łamach swojego facebookowego profilu:

To jest serio pojebane, co wszyscy mamy w mózgach, bo przyznam sobie że nawet ja – niewierzący od kilkunastu lat, żywiący głęboką niechęc do Kościoła – odczuwam dziwny dyskomfort, widząc kilku protestujących wchodzących do świątyni. Na tym dyskomforcie trzeba się zatrzymać, skupić i go przemyśleć. Zlokalizować to durne programowanie i wgrać sobie do mózgu nowy firmware, który pozwoli zobaczyć, że ludzie klaskający, krzyczący, czy rozrzucający ulotki w kościele, to nie jest nic, co powinno powodować racjonalny dyskomfort. Że księdzu można mówić per „pan”, a jak ksiądz jest chujem, to można mu powiedzieć wypierdalaj w takim samym stopniu, jak „można” powiedzieć wypierdalaj każdemu (czyli jest to niekulturalne, ale czasem ludzie po prostu zasługują na to, by kazać im wypierdalać).


Obrazek
Awatar użytkownika
Ponury
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: czw lis 14, 2019 7:15 am
Lokalizacja: Manchester
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podzięk.: 287 razy
Płeć: Mężczyzna

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2020/1420

Postautor: Ponury » wt paź 27, 2020 6:39 am

Wyjechałem z Polski w 2009 roku, wyłącznie ze względów ekonomicznych, w ciągu tych wszystkich lat na emigracji wiele razy się zastanawiałem czy dobrze zrobiłem...
Dziś jestem pewien że tak, teraz i tak wyjechałbym ze względów politycznych.
Jak tak dalej pójdzie będziemy mieć państwo wyznaniowe, z bandą katolickich fanatyków u władzy.
Widmo nadchodzącego kryzysu gospodarczego i takie działania miłościwie rządzących, skutecznie pchną ludzi do kolejnej fali emigracji.
Obrazek
Awatar użytkownika
shpongled
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 456
Rejestracja: pn paź 07, 2019 12:58 pm
Lokalizacja: Alpha Centauri
Podziękował: 166 razy
Otrzymał podzięk.: 368 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Zmiana czasu z letniego na zimowy 2020/1420

Postautor: shpongled » pn paź 26, 2020 8:38 pm

Niestety moim zdaniem ta 'aborcyjna wrzutka' , była zamierzona i niestety, przewidzieli też efekty. Stąd porównania do nazistów a dziś wiceszef MON, porównuje protesty do Isis.
Niestety, mamy tu powtórkę z przeszłości. Komuna upadła, bo ZSRR upadł. Pisowska komuna upadnie, kiedy kraj finansowo upadnie...Inaczej nie ma bata by tych chorych ludzi odsunąć od władzy.
***** ***
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2020/1420

Postautor: Tommy Black » pn paź 26, 2020 7:15 pm

Protesty okazały się tak silne, że rząd musiał wezwać wsparcie.

MONITOR POLSKI 2020 R. POZ. 1003
Zarządzenie nr 180 Prezesa Rady Ministrów z dnia 23 października 2020 r. w sprawie użycia żołnierzy Żandarmerii Wojskowej do udzielenia pomocy Policji

Data ogłoszenia: 2020-10-26
Nazwa dziennika: Monitor Polski
Rok: 2020
Pozycja: 1003


Kto by pomyślał...że tak znieważana przez rządzących Konstytucja, okaże się przydatnym narzędziem do zmiany czasu na średniowieczny i że, to wywoła takie protesty?
Tego nie można było przewidzieć...to okazało się totalnym zaskoczeniem...prawda?
Ja nie jestem pewny czy Żandarmeria Wojskowa poradzi sobie z kobietami ale...to są przystojni faceci...

Wróć do „Speaker’s Corner - Możesz mówić co chcesz ale musisz wiedzieć czego chcesz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 13 gości