Postanawiamy wapersko w 2021 roku...

Zabrania się: obrażania rodziny królewskiej, podburzania do obalenia rządu i namawiania na pizzę z ananasem.
Badis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: sob mar 09, 2019 9:30 am
Lokalizacja: Wejherowo
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podzięk.: 13 razy
Płeć: Mężczyzna

Postanawiamy wapersko w 2021 roku...

Postautor: Badis » pt gru 11, 2020 6:04 pm

Ograniczyć zakupy z kategorii Vape, bo niedługo żona mnie z walizkami wystawi za drzwi. :)
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4558 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Postanawiamy wapersko w 2021 roku...

Postautor: Tenmen » pt gru 11, 2020 6:02 pm

Nie będę słuchał podszeptów i złych głosów, jaki to fajny i dużo lepszy sprzęt pojawił się w sklepach, pokażę żonie połowę mojego zbioru, a nie jak do tej pory 1/4. Rozstanę się z kilkoma moimi boksami, hmmmm czy ja nie przesadzam? Post chyba można będzie skasować z pomocą życzliwego moderatora?
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2617 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Postanawiamy wapersko w 2021 roku...

Postautor: ErNOL » pt gru 11, 2020 5:48 pm

Tylko jeden box i jeden parownik, już nawet wiem jaki zestaw. :)
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Postanawiamy wapersko w 2021 roku...

Postautor: slaviop » pt gru 11, 2020 5:43 pm

Moja wina moja wina moja bardzo wielka wina. Czcigodny ojcze duchowego wsparcia braci vaperskiej wstaw się do najwyższego vapera i uproś o łaskę dla mnie niegodnego. Skruchę swoją wielką wyrażam słowami poprawy i dobroci dla bliźniego swego. Obiecuję poprawę i nie chodzi tu aczkolwiek o tycie a o coś duchowego i wielce zacnego.
Będę się dzielił owocami pracy swojej i to zarówno w kwestii grzałek przeze mnie uczynionych jak i płynów co je w kociołku przy świetle księżyca znienacka uwarzyłem. A i artefaktami religii naszej z bliźnim się podzielę czasami.
Amen...

Wysłane z mojego Lenovo YT-X705L przy użyciu Tapatalka
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Postanawiamy wapersko w 2021 roku...

Postautor: Tommy Black » pt gru 11, 2020 5:16 pm

Obrazek

Niech wszystkie wasze kłopoty trwają tak długo, jak moje postanowienia noworoczne! Szczęśliwego Nowego Roku za jakiś czas...bo wcześniej heroicznie jeszcze raz podejmiemy próbę.
Najpierw wyartykułujemy nasze, ale tylko waperskie postanowienia na nadchodzący właśnie 2021 rok a zaraz potem będziemy walczyć o ich realizację. Najwytrwalsi zwykle wytrzymują tydzień. Ale nie wolno się poddawać już na starcie.

Najciekawsze Wasze, pomieszczone tu, waperskie noworoczne postanowienia, doczekają się miejsca w kronikach wypadków Salonu, w jego książce kucharskiej, w przepastnym archiwum które udostępniamy wszystkim bibliotekom świata oraz być może zostaną nagrodzone...
Wszystko można opisywać tu do 31 grudnia 2020 roku do północy. Wtedy jedyny trzeźwy dyżurujący moderator zamknie temat i rozpocznie poszukiwania oraz resuscytację Jury.

No to...do dzieł...klawiatur...umysłów, kolejność dowolna.

Wróć do „Speaker’s Corner - Możesz mówić co chcesz ale musisz wiedzieć czego chcesz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 12 gości