Jak Blaszak kupował Teslę Nano...

Zabrania się: obrażania rodziny królewskiej, podburzania do obalenia rządu i namawiania na pizzę z ananasem.
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

TESLA Nano 120W

Postautor: Metall » wt gru 29, 2020 12:08 pm

Wciąż mam wątpliwości. Kupić czy nie kupić? W sumie mogę kupić, ale po co? No nie wiem. Muszę pomyśleć.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

TESLA Nano 120W

Postautor: Tommy Black » wt gru 29, 2020 12:05 pm

Haze pisze:Klapka nie odpada, a zarządzanie jest "teslowe", czyli przyzwoite.


Teslowe czyli przyzwoite jest na półce sklepowej. W rękach prawdziwego wapera staje się bardzo niegrzeczne, podniecające, grzeszne...
Blaszak! Kupisz w końcu czy nie?
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

TESLA Nano 120W

Postautor: Haze » wt gru 29, 2020 12:01 pm

Metall pisze:Ktoś ma rozeznanie jak jest w tej Tesli z zarządzaniem energią (oszczędna czy energożerna)? I ogólnie jak się sprawuje (sprawowała)? Klapka odpada?

Klapka nie odpada, a zarządzanie jest "teslowe", czyli przyzwoite.
Obrazek
Awatar użytkownika
Darek1966
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 139
Rejestracja: pt paź 14, 2016 3:35 pm
Lokalizacja: Jawor
Podziękował: 122 razy
Otrzymał podzięk.: 87 razy
Płeć: Mężczyzna

TESLA Nano 120W

Postautor: Darek1966 » wt gru 29, 2020 9:40 am

Teoretycznie ta Tesla Nano jest dostępna na CigaBuy z wysyłką Europa lub Chiny.
Zasilania. SX mini SL,ijoy shogun, ehpro cold, ehpro cold steel,wismec, ijoy lux
Parowniki. Kayfun lite 19, millenium,i wiele innych
***** **

Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

TESLA Nano 120W

Postautor: Tommy Black » wt gru 29, 2020 8:58 am

Metall pisze:No bo to mod stary jak onuce Mojżesza i nigdzie w zasadzie już go nie ma w sprzedaży... A tu nagle na FT jeszcze mają. Przynajmniej ich strona sklepu tak twierdzi. Po zamówieniu może się jednak okazać, że pozytywny stan magazynowy to jedynie błąd systemu (lub małego, żółtego człowieka w magazynie, który nie odhaczył kiedyś jakiejś sztuki w swoim małym komputerku). :P


Ja rozumiem, że to koniec roku. Że jakoś ten rok udało się przeżyć, że dociągnęło się do, prawie, końca. I teraz to ryzyko...Tak głupio trochę na sam koniec, jakby rzutem na taśmę wszystko spieprzyć...ale ja bym jednak zaryzykował. Spróbował kupić...Ryzyko, adrenalina, podniecenie, to coś co jednak pociąga. Jak długo można ten Popcorn w promocji...
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

TESLA Nano 120W

Postautor: Metall » wt gru 29, 2020 8:53 am

No bo to mod stary jak onuce Mojżesza i nigdzie w zasadzie już go nie ma w sprzedaży... A tu nagle na FT jeszcze mają. Przynajmniej ich strona sklepu tak twierdzi. Po zamówieniu może się jednak okazać, że pozytywny stan magazynowy to jedynie błąd systemu (lub małego, żółtego człowieka w magazynie, który nie odhaczył kiedyś jakiejś sztuki w swoim małym komputerku). :P
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

TESLA Nano 120W

Postautor: Tommy Black » wt gru 29, 2020 8:45 am

Metall pisze:Nadal mają (teoretycznie) na FT i zastanawiam się, czy nie warto byłoby ubogacić się trochę historycznie.


Nie bardzo mogę zrozumieć to "manie" teoretyczne, bo jak zwykle myślę po swojemu. Albo coś mam albo nie mam. Albo miałem albo będę miał. Nie dotyczy ciastka albo kota.
A ta Tesla ma duszę a duszy się nie da kupić. Może o to chodzi? Może Blaszak chce kupić duszę a ta Tesla jest pretekstem? No bo żeby sobie mieć Dżina to trzeba mieć lampę...
Ta Tesla jest jak lampa. Dżin sprawi resztę. Blaszak kup! Po trzykroć kup!
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

TESLA Nano 120W

Postautor: Metall » wt gru 29, 2020 8:35 am

Ktoś ma rozeznanie jak jest w tej Tesli z zarządzaniem energią (oszczędna czy energożerna)? I ogólnie jak się sprawuje (sprawowała)? Klapka odpada?

Nadal mają (teoretycznie) na FT i zastanawiam się, czy nie warto byłoby ubogacić się trochę historycznie. ;)

Wróć do „Speaker’s Corner - Możesz mówić co chcesz ale musisz wiedzieć czego chcesz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości