Wolne media

Zabrania się: obrażania rodziny królewskiej, podburzania do obalenia rządu i namawiania na pizzę z ananasem.
Awatar użytkownika
ValQ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: wt gru 10, 2019 4:10 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 293 razy
Otrzymał podzięk.: 223 razy
Płeć: Mężczyzna

Wolne media

Postautor: ValQ » śr lut 10, 2021 7:59 pm

I wtedy młodzież na własnej skórze zobaczy jak to kiedyś było gdy nie było internetu. :-D To był oczywiście żart, może i głupi, ale jakie "góry" takie żarty. ;) Mam nadzieję, że w końcu się ockniemy z tego letargu i zanim odetną dostęp do netu, jeszcze zdążymy się skrzyknąć z jego pomocą i zrobić porządek >: .
Warwolf 80W x2 :good: ,Drag X x2 ,Pico 75 x2,Mechman 80W
Siegfried RTA , JuggerKnot MR RTA :brawo: , Intake RTA x 2
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

Wolne media

Postautor: Alchemik » śr lut 10, 2021 7:42 pm

DamianGR pisze:Informacje można dziś czerpać naprawdę z różnych źródeł.

Do czasu wprowadzenia ustawy o "ochronie wolności słowa w Internecie", co już ostatecznie przypieczętuje śmierć demokracji. Potem już tylko ciemność... :cry:
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Awatar użytkownika
ValQ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: wt gru 10, 2019 4:10 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 293 razy
Otrzymał podzięk.: 223 razy
Płeć: Mężczyzna

Wolne media

Postautor: ValQ » śr lut 10, 2021 7:35 pm

Rozumiem, że Mateuszek zapowiadając ten "podatek", miał na myśli także koncern medialny z Torunia i ojca dyrektora (z małych liter bo na duże trzeba sobie zasłużyć), a także inne temu podobne.
A swoją drogą, naiwny jest ten który myśli że chodzi tylko o pieniądze, chociaż tych też im brakuje i nie rozumiem dlaczego na znak protestu, zamiast czarnego ekranu pokazywać wszystkie ich wpadki i głupie pomysły, naprawdę spory materiał.

K45
Warwolf 80W x2 :good: ,Drag X x2 ,Pico 75 x2,Mechman 80W
Siegfried RTA , JuggerKnot MR RTA :brawo: , Intake RTA x 2
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Wolne media

Postautor: Tommy Black » śr lut 10, 2021 6:54 pm

Poprzednia manipulacja była dość ogólnikowa i najprawdopodobniej wywołała decyzję jej poprawienia. To tej telewizji przychodzi łatwo bo jej lud wierny wszystko kupi.

Obrazek
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Wolne media

Postautor: DamianGR » śr lut 10, 2021 6:11 pm

Tenmen pisze:Czyli rozumiem żeby wiadomości podawała jedynie słuszna stacja?

Dodatkowo nie jest to prawdopodobne . Ale jeśli to sobie wyobrażę, to jakos nie widze widzów TVN24 pędzących w razie nieobecności tej stacji przed ekrany TVPIS. A pozytywnym skutkiem takiego obrotu sprawy, byłby większy spokój i większe opanowanie ludzi wspierających opozycję. Informacje można dziś czerpać naprawdę z różnych źródeł. Ale to oczywiście hipotetyczna sytuacja, mająca też dużo ujemnych stron.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Wolne media

Postautor: Tommy Black » śr lut 10, 2021 5:36 pm

„Strajkujący nie wytłumaczyli ludziom o co biega i po prostu się wyłączyli. Ludzie chcąc się dowiedzieć o co chodzi, włączają media co nie strajkują i z nich czerpią wiedzę. Genialny plan” – ocenił na Twitterze publicysta Wojciech Mucha. „Chyba jednak czarne media nie przeciągnęły na swoją stronę odbiorców, bo czym? Czarną tablicą? Nonsens” – dodają internauci.


Pisałem coś podobnego na pierwszej stronie tematu.

No i rządowe media nie przepuściły okazji aby popisać się kolejną manipulacją.

Obrazek
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Wolne media

Postautor: DamianGR » śr lut 10, 2021 5:33 pm

Nie. Bardziej chodzi mi o to, że ten strajk i jego forma pozwala uzmysłowić sobie stan dzisiejszych mediów i jak bardzo zaśmiecają nam głowy. Sieją strach, wymuszają konsumpcję, wywołują kompleksy, nakręcają nastroje. Jestem za wolnością mediów ale nie takich jak obecnie. Zabawne też jak bardzo płaczą, że trzeba opłacić daninę za reklamę jak co drugi artykuł jest sponsorowany. Nie wiem czy zaobserwowałeś jak bardzo media są sprzedajne np. w przypadku EIN. Oczywiście pokątnie oberwą też merytoryczne portale. Nie jest to dobra sytuacja. Po prostu napisałem jaki mi się nasunęły wnioski. Nie zawsze człowiek musi się za czymś opowiadać zero - jedynkowo.
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Wolne media

Postautor: Tenmen » śr lut 10, 2021 5:19 pm

DamianGR pisze:Jako, że nie korzystam z TV od bardzo długiego czasu posiłkuje się jedynie mediami internetowymi. Wniosek dla mnie taki, że informacyjnie jest to najspokojniejszy dzień pod słońcem.
Nie ma tego chaosu informacyjnego i powodów do nerwów. Parafrazując klasyka "nie ma niczego". I mnie się nawet taki stan podoba, bo nie kusi mnie żeby czytać o kolejnych szokach , tragediach, Rozenkach i Majdanach i innych pierdoletach,a w szczególności o politykach. Także życzyłbym sobie , aby taki strajk jak dzisiaj trwał jak najdłużej. ;)


Czyli rozumiem żeby wiadomości podawała jedynie słuszna stacja?
Awatar użytkownika
koshtur
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 69
Rejestracja: ndz paź 02, 2016 10:06 am
Lokalizacja:
Podziękował: 54 razy
Otrzymał podzięk.: 28 razy
Płeć: Mężczyzna

Wolne media

Postautor: koshtur » śr lut 10, 2021 5:06 pm

Teraz młodzież może mieć próbkę tego jak "starsza młodzież" w czasach swoich lat "szczenięcych" miała z dostępem do wiadomości przez media. Szkoda, że świat który znają idzie do przodu, a Polska cofa się w średniowiecze.
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Wolne media

Postautor: DamianGR » śr lut 10, 2021 4:52 pm

Jako, że nie korzystam z TV od bardzo długiego czasu posiłkuję się jedynie mediami internetowymi. Wniosek dla mnie taki, że informacyjnie jest to najspokojniejszy dzień pod słońcem.
Nie ma tego chaosu informacyjnego i powodów do nerwów. Parafrazując klasyka "nie ma niczego". I mnie się nawet taki stan podoba, bo nie kusi mnie żeby czytać o kolejnych szokach, tragediach, Rozenkach i Majdanach i innych pierdoletach, a w szczególności o politykach. Także życzyłbym sobie, aby taki strajk jak dzisiaj trwał jak najdłużej. ;)

eD

Wróć do „Speaker’s Corner - Możesz mówić co chcesz ale musisz wiedzieć czego chcesz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości