Czy ma ktoś nową płytę Dezertera?

Zabrania się: obrażania rodziny królewskiej, podburzania do obalenia rządu i namawiania na pizzę z ananasem.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3675
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3223 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Czy ma ktoś nową płytę Dezertera?

Postautor: iron64 » sob maja 01, 2021 12:17 pm

Ciąg dalszy, czy raczej bliższy.
Na wstępie tego smętnego posta, wszystkim byłym policjantom dziękuję za lata pracy i za odejście ze służby w odpowiednim czasie. Sorry, ale moim zdaniem najlepsze co można zrobić w tej chwili to odejść z firmy.

Dlaczego, no dostałem pismo o umorzeniu ze względu na niemożność namierzenia sprawcy, marginalną szkodliwość i jeszcze to, że jedynie ja to zgłosiłem. Nikt więcej tego nie zrobił, więc nie są w stanie zweryfikować stanu rzeczywistego. Ręce, nogi i cycki opadają.
Jedyne co potrafią teraz to łamać ręce dziennikarzom, pałować drobne kobiety, babcie siłą w 10 wciągać do rajdowozu i czasami jakiemuś kibolowi się ukłonić.
Obrazek
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

Czy ma ktoś nową płytę Dezertera?

Postautor: Azgar » pt lut 26, 2021 6:44 am

@vapelab, Punk wcale nie umarł. :-D


Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Czy ma ktoś nową płytę Dezertera?

Postautor: Wampir z Pniew » czw lut 25, 2021 10:26 pm

O Chryste, żeby piracić płytę Dezertera? Nie spotkałem się i jestem w szoku. :omg: Tak przy okazji jak nasi emeryci tutejsi, urodzeni 20 lat po wojnie ( :lol: ) mają w swojej kolekcji, to chętnie odkupię od kogoś kasetę Azotoxa "Znaki naszej wiary" oraz Profanację "Zdarza się". Albo pożyczę, co by przegrać ze szpuli i oczyścić nagrania, uporządkować bajzel w spektrum itd., dla siebie, bo ja jestem z ostatniej chyba generacji punk rocka zanim zdechł na dobre. :( Zresztą jak macie jakieś perełki to dawać mi znać, bo dzień bez podarcia mordy w aucie do jakiś klasyków jest dniem straconym. Tak jeszcze wracając do nowej płyty Dezertera, to oczywiste, jest zaje...ta ale wiecie czego mi brakuje? Jest za "czysta", nie ma tego garażowego brzmienia, brudu. Ale to moja subiektywna opinia i nie dotyczy przekazu. Sorry za off-top. Czekam na wieści z frontu milicyjnego @
Awatar użytkownika
iron64
. Urwa mać, punki grać. :brawo:
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3675
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3223 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Czy ma ktoś nową płytę Dezertera?

Postautor: iron64 » czw lut 25, 2021 6:20 pm

Wczoraj kupiłem drugą płytę w Empiku. No i wygląd jest zupełnie inny. Ok, może nie zupełnie ale inny. W pierwszej brak książeczki z tekstami i płyta faktycznie była wypalana.
Dziś zgłosiłem piractwo na policji. Oczywiście spychologia była, pandemia, nie ma ludzi, brak czasu, kobiety pałować i gazować trzeba - ale twardy byłem i zgłosiłem. Co z tego dalej będzie, nie wiem. Mam nadzieje, że palantowi dobiorą się do tyłka. Do zgłoszenia dołączyłem zdjęcia obu zakupów i oświadczenie, że udostepnię je jeśli zajdzie potrzeba.
No, to tyle w formie wyjaśnienia dalszego ciągu. A czy dostanę informacje dalsze no to nie ode mnie już zależy. Mam nadzieję, że tak, a nie jedynie informacje o umorzeniu postępowania.
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3675
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3223 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Czy ma ktoś nową płytę Dezertera?

Postautor: iron64 » sob lut 13, 2021 3:13 am

Zdaję sobie z tego sprawę Arturze, dlatego mój temat tutaj. Pies trącał hologramy, ale nawet sama płyta wygląda na wypalaną, nie tłoczoną.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 843 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

Czy ma ktoś nową płytę Dezertera?

Postautor: Alchemik » pt lut 12, 2021 7:21 pm

A czego brakuje tej płycie, że wzbudziła w Tobie obawy? Rzuciłem okiem na swoją kolekcję polskiego rocka i mam np. płyty KSU (na 100% oryginalne, gdyż dostałem je osobiście od Siczki) i są pozbawione jakichkolwiek znaków legalizacyjnych typu hologramy etc.

To jest płyta o dość jednoznacznym przesłaniu ***** *** i mogła być wypuszczona przez producenta niezależnego.
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3675
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3223 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Czy ma ktoś nową płytę Dezertera?

Postautor: iron64 » pt lut 12, 2021 6:50 pm

Taa, ale to nie to samo jednak. Oczywiście nikomu nie bronię netować, ale na punkową imprezkę musi być płyta. Inaczej nie będę śpiewał, "Gdzie są punki z tamtych lat" Skunxa. To musi być w parze.
Obrazek
3znaki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 129
Rejestracja: czw mar 08, 2018 7:50 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 74 razy
Płeć: Mężczyzna

Czy ma ktoś nową płytę Dezertera?

Postautor: 3znaki » pt lut 12, 2021 6:44 pm

iron64 pisze:Nie po to kupuję oryginalne wydawnictwa, żeby nabijać kieszeń piratów. Ściągnąć z neta to każdy potrafi przecież. :(


Trochę się pozmieniało od jakiegoś czasu, sciągnięte też może być legalne. :yes:

K45
''Nie zgadzam się z Twoimi poglądami, ale po kres moich dni będę bronił Twego prawa do ich głoszenia.''
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3675
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3223 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Czy ma ktoś nową płytę Dezertera?

Postautor: iron64 » pt lut 12, 2021 6:39 pm

Nie ja z Asfaltshop https://asfaltshop.pl/product/19771-dez ... prawda-cd/
Ale sporo tam kupowałem wcześniej już i nigdy nie miałem zastrzeżeń.
Obrazek
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6679
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5177 razy
Otrzymał podzięk.: 7639 razy
Płeć: Mężczyzna

Czy ma ktoś nową płytę Dezertera?

Postautor: Krasnal45 » pt lut 12, 2021 6:31 pm

@
Awatar użytkownika
iron64

Też w Empiku kupowałeś?
Bo jakoś ciężko mi uwierzyć, żeby Empik pozwolił sobie na taki przekręt.
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek

Wróć do „Speaker’s Corner - Możesz mówić co chcesz ale musisz wiedzieć czego chcesz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 13 gości