A to Polska właśnie

Zabrania się: obrażania rodziny królewskiej, podburzania do obalenia rządu i namawiania na pizzę z ananasem.
Awatar użytkownika
Tomba
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 7034
Podziękował: 2864 razy
Otrzymał podzięk.: 3790 razy

Re: A to Polska właśnie

Postautor: Tomba » 13 paź 2021, 23:52

@
Awatar użytkownika
Metall
- Bartek odstaw na jakiś czas ten liquid co go jarasz. Chyba Cię za mocno ponosi. Obrażasz wszystko i wszystkich. Łącznie ze mną. Ba, łącznie ze sobą. A gdzie w tym całym zasranym grajdole zostawiasz miejsce dla NORMALNYCH LUDZI?
Metall
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 4598
Podziękował: 1992 razy
Otrzymał podzięk.: 1702 razy

A to Polska właśnie

Postautor: Metall » 13 paź 2021, 23:59

Taaa, normalnych ludzi. W tym kraju jest ich tak mało, że nie mają żadnego znaczenia. Są planktonem zdanym na łaskę idiotów, którzy podejmują decyzje.

Jeżeli poczułeś się urażony tak ogólnym poziomem mojej wypowiedzi to naprawdę nie wiem, co miałbym z tym zrobić. Ale idąc dalej i uogólniając jeszcze bardziej dosadnie, Polska jest krajem idiotów. Totalnych. Zawsze to wiedziałem, ale czasem człowiek się jeszcze czymś łudzi. Niestety już przestałem, osiągnąłem punkt krytyczny. Gorycz się wylała. Dla normalnych ludzi w tym kraju nie ma żadnej przyszłości.
Awatar użytkownika
iron64
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 3397
Otrzymał podzięk.: 1896 razy

Re: A to Polska właśnie

Postautor: iron64 » 14 paź 2021, 04:44

Nam się wydaje, że coś jest czarne lub białe, tymczasem rzadko występują te kolory, zwykle są pośrednie. Dla przykładu, zwykle ciężko jest zrozumieć, że w niektórych sprawach można zgadzać się ze swoim przeciwnikiem/adwersarzem czy też nawet wrogiem. No tak bywa. Niestety u nas zawsze czarne, albo białe. PIS albo PO itd. Brak właśnie normalności i normalnych ludzi. Nawet na forum to widać. Wystarczy, że ktoś ma ostrzejszą wymianę zdań z kimś innym i już wrogami zostają po wsze czasy (przynajmniej z jednej strony tamten to wróg, skasuję mu posty, nie dam podziękowania itd.) Głupie.
:bry:
Awatar użytkownika
iron64
Super Użytkownik
Super Użytkownik

A to Polska właśnie

Postautor: iron64 » 14 paź 2021, 09:35

Nie mogę już edytować, więc dopiszę tutaj. Mój post wyżej opisał mechanizm, nie konkretnych ludzi, czy sytuację. Niestety mechanizm ten, często widuję.
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 7183
Podziękował: 15751 razy
Otrzymał podzięk.: 3859 razy

A to Polska właśnie

Postautor: Selene » 14 paź 2021, 09:44

iron64 pisze:(...) Brak właśnie normalności i normalnych ludzi. Nawet na forum to widać. Wystarczy, że ktoś ma ostrzejszą wymianę zdań z kimś innym i już wrogami zostają po wsze czasy (przynajmniej z jednej strony tamten to wróg, skasuję mu posty, nie dam podziękowania itd.) Głupie.

Chyba trochę się pomyliłeś @
Awatar użytkownika
iron64
. User Userowi nie skasuje posta, nie ma takiej opcji. :shy: Chyba, że masz na myśli Zespół administracyjny? Czyli wróg? To tutaj też się mylisz, nie jesteśmy Waszymi wrogami...
Dodam tylko skromnie, że jeśli jest usunięty post, to tylko i wyłącznie z powodu złamania regulaminu. Nie ma w tym żadnych osobistych uczuć czy "porachunków"... ale to nie miejsce na taki temat. ;)
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
iron64
Super Użytkownik
Super Użytkownik

A to Polska właśnie

Postautor: iron64 » 14 paź 2021, 10:43

Nie bierz tego dosłownie, to jest mechanizm występujący wszędzie. Tak działamy, tylko nie chcemy tego przyznać sami przed sobą.
Na tym forum jesteś moderatorką, na innym może userem, a ja modem? ;) Skąd wiesz, że nie? Otóż to właśnie. Zwykły mechanizm, nie nastawiony tylko na Salon, tak?
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator

A to Polska właśnie

Postautor: Selene » 14 paź 2021, 10:52

Mechanizm występujący wszędzie? Jaki mechanizm? Taki, że moderator to wróg, wymaga nierealnego i pastwi się nad Userami? :oo:

Owszem, bywam na innych forach. I to nie na jednym. I wiesz co? Zawsze akceptuję regulamin tam panujący, a jeśli coś mi nie pasuje, to wychodzę i nie wracam. Nie buntuję się, że mi się nie podoba to czy tamto. Zachowuję się zgodnie z zasadami i nikt nigdy nie miał do mnie pretensji, ani nie wyrzucił mnie. :shy:
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Super Użytkownik
Super Użytkownik

A to Polska właśnie

Postautor: iron64 » 14 paź 2021, 11:01

Przeczytaj proszę ten post na spokojnie, zrozumiesz jego sens. Nie jest absolutnie taki, jak napisałaś wyżej.
Sensem jest, że po wymianie zdań userzy często zostają wrogami na całe życie. Taki jest tego sens, nie o kasowanie postów tam chodzi, cholewka jasna no.
Awatar użytkownika
Nautilus
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 135
Otrzymał podzięk.: 97 razy

A to Polska właśnie

Postautor: Nautilus » 14 paź 2021, 11:02

@
Awatar użytkownika
Metall
tak napisał, gdyż mu się przelało. Mnie też się coraz częściej przelewa. Ten rząd, o którym również na tym forum wiele osób wypowiada się niepochlebnie, brutalnie unaocznił poziom naszego społeczeństwa. Cokolwiek powiedzieć o PiS, to ci ludzie nie wypełzli z bagien siłą przejmując władzę. Oni latami rośli w siłę karmieni przez społeczeństwo i ostatecznie dostali od Polaków mandat na sprawowanie władzy w kraju. Nie w wiejskiej gminie, ale całym kraju. Co gorsze, to pomimo tego, co wyprawiają (lista jest długa i nie ma sensu wymieniać), to wciąż mają poparcie. Wciąż otrzymują ten mandat, a największa partia opozycyjna też prezentuje wątpliwy poziom. To wszystko przy czynnym poparciu wielkiej instytucji religijnej, która w praktyce reprezentuje interesy obcego państwa (Watykan to państwo w wielu aspektach i prowadzi własną politykę zagraniczną). Ta klasa polityczna, to wybór Polaków. To odbicie poziomu i mentalności naszego społeczeństwa. Trudno, aby się nie przelało...
Zapraszam do alternatywy. *czajniczek*
Dobry system to Linux, bezpieczny komunikator nazywa się Matrix a fajna społeczność jest na Fediverse.
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator

A to Polska właśnie

Postautor: Selene » 14 paź 2021, 11:07

iron64 pisze:Przeczytaj proszę ten post na spokojnie, zrozumiesz jego sens. Nie jest absolutnie taki, jak napisałaś wyżej
Sensem jest, że po wymianie zdań userzy często zostają wrogami na całe życie. Taki jest tego sens, nie o kasowanie postów tam chodzi, cholewka jasna no.

Ależ ja doskonale rozumiem jego sens. To właśnie Ty przeczytaj co napisałeś. Chciałeś napisać podtekstem, ale napisałeś dosłownie. ;)
I proponuję zakończyć ten OT. Żale wylewane na nas proszę przenieść do tematu "Liska". Tam już się zrobił "burdelik" właśnie na ten temat...
Obrazek

Wróć do „Speaker’s Corner - Możesz mówić co chcesz ale musisz wiedzieć czego chcesz”