A to Polska właśnie

Zabrania się: obrażania rodziny królewskiej, podburzania do obalenia rządu i namawiania na pizzę z ananasem.
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

A to Polska właśnie

Postautor: Tomba » ndz sty 14, 2024 11:26 am

Obrazek

Obrazek

Obrazek
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

A to Polska właśnie

Postautor: Tomba » sob sty 13, 2024 5:17 pm

Prawdziwy Polak.

_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

A to Polska właśnie

Postautor: Tomba » pt sty 12, 2024 11:38 pm

Takich przyjaciół ma PiS.

Obrazek
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Nikotynos
Patronauta
Patronauta
Posty: 2855
Rejestracja: pn paź 14, 2019 9:40 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 7309 razy
Otrzymał podzięk.: 3799 razy
Płeć: Mężczyzna

A to Polska właśnie

Postautor: Nikotynos » pt sty 12, 2024 11:23 pm

Mnie to najbardziej przeraża jak łatwo ludzie dają się zmanipulować w dzisiejszych czasach, nie weryfikując faktów, zarówno po jednej jak i po drugiej stronie. Ale z tego co słyszałem dzisiaj w radiu, to już nawet jakiś spec od tej weryfikacji nie wyrabia, bo za dużo tego wszystkiego, a co dopiero zwykły Kowalski. Tym bardziej że łatwo dzisiaj w Internecie wszystko przerobić filmiki, memy, wszelkie informacje pod konkretny target. Przez taką sytuację do władzy łatwo sie dostają psychole, którzy nie odpuszczają nawet jak przegrają. I to nie tylko u nas. Wieśniak Tramp ma znowu większe poparcie niż Biden i tak to się będzie rozlewać po świecie krok po kroku w wielu krajach, a potem kolejna wojna światowa przez jakiegoś poj... Słabo widzę przyszłość tej planety i to już nawet nie przez jej wyniszczanie w sensie ekologicznym, tylko to co się dzieje między ludźmi i powszechną manipulację. Hitlerowi wystarczyła dobra gadka, a teraz dodatkowo mamy szeroko pojęte media jako świetne narzędzie do wywierania wpływu na nasze postrzeganie rzeczywistości.
Awatar użytkownika
zmstr
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: wt maja 26, 2020 9:05 am
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Podziękował: 25 razy
Otrzymał podzięk.: 62 razy
Płeć: Mężczyzna

A to Polska właśnie

Postautor: zmstr » pt sty 12, 2024 7:29 pm

@
Awatar użytkownika
Tomba
no z tymi dwoma to w zasadzie nie wiadomo co zrobić, bo będzie tak jak mówisz, tu nie ma dobrej sytuacji. Aczkolwiek robienie zadymy to też nie jest rozwiązanie. To jak w sytuacji z trudnym klientem - jeśli pokażesz pieniactwo w reakcji na pieniactwo, to nie pokażesz klasy. Merytorycznie i z klasą można spróbować to zrobić. Nawet jeśli sobie przyjdą do sejmu, to wpuścić i tak realnego wpływu nie mają na państwo, a rozliczyć zgodnie z prawem. Wolałbym żeby zajęto się wyborami kopertowymi (to już ruszyło), pegazusem (za to to chłosta by się należała) i odcięto nierobów od socjalu (tego nikt nie ruszy niestety). Irytuje mnie, że przy takich niepokojach na świecie, wojnie tuż przy granicy, kryzysie migracyjnym, dwa główne wątki międlone od początku to religia w szkole i związki partnerskie- serio to jest teraz najważniejsze? Podwyżki dla nauczycieli i sfery budżetowej owszem ale właśnie w zamian za socjale zabrane patologii na garnuszku państwa. Służby zdrowia i tak żadna partia nie uzdrowi, nie tykać. ZUSu nikt się nie odważy zlikwidować i przejść na dobrowolną składkę emerytalną (a to by było najlepsze rozwiązanie - moja sprawa czy chcę odkładać na zus, prywatną firmę emerytalną, do skarpety, czy jestem hulajdusza i bez odkładania kiedyś wyląduję pod mostem), nie tykać. Spokojnie, nie dać się prowokować PiSowi, robić swoje tak jak PiS miał gdzieś opozycję i robił swoje przez 8 lat - olać PIS, a nie wdawać się w przepychanki i pyskówki jak w piaskownicy. Wtedy przyznam, że się myliłem i dam szansę obecnej władzy odszczekując że to pis bis.
@
Awatar użytkownika
Martin Eden
normalnie lustrzane odbicie babci z TV Trwam po drugiej stronie barykady. ;)
Były: Volish Ego 2, Smok Vape Pen 22, Smok Nord, Tesla Wye85W + Ehpro True/AugVape Intake RTA/Joyetech Cubis Pro
Jest: Lost Vape Ursa Nano, Thelema Solo 100W Box Mod + Geek Vape Z MTL Tank
Awatar użytkownika
Martin Eden
Patronauta
Patronauta
Posty: 197
Rejestracja: wt sie 01, 2023 12:01 pm
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 230 razy
Otrzymał podzięk.: 308 razy
Płeć: Mężczyzna

A to Polska właśnie

Postautor: Martin Eden » pt sty 12, 2024 5:54 pm

Działaczy PiSu należy wypalić gorącym żelazem, jak kiedyś wypalano wrzody. Rozliczyć bez żadnych skrupułów za krzywdy, które zrobili zwykłym ludziom i mam tu na myśli nie tylko działaczy, którzy"błyszczą" w telewizji. Na szczeblu samorządów, organizacji rządowych, instytucji państwowych, ta szarańcza jest wszędzie począwszy od ministerstw a skończywszy na spółkach sprzątających miasta. Moim zdaniem tam gdzie złamano prawo to karać bez litości.
Ostatni analog - 01.04.2013r.
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

A to Polska właśnie

Postautor: Tomba » pt sty 12, 2024 5:39 pm

Nie do końca się z tym zgadzam. Czego byś nie zrobił, to oni i tak ubiorą to po swojemu i wykorzystają.
Jak ich wypuszczą wcześniej z więźnia, to będzie zadyma w Sejmie, bo będą ich wprowadzać na obrady na "rugbistę", otoczonych przez posłów PiS z legitymacjami, których Straż Marszałkowska nie będzie mogła ruszyć.
Jakieś normalne standardy można stosować wobec normalnych ludzi, a oni nie są normalni.
W przypadku PiSu czego byś nie zrobił to i tak będzie źle, więc nie ma powodów by im cokolwiek iść na rękę.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
zmstr
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: wt maja 26, 2020 9:05 am
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Podziękował: 25 razy
Otrzymał podzięk.: 62 razy
Płeć: Mężczyzna

A to Polska właśnie

Postautor: zmstr » pt sty 12, 2024 3:26 pm

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news ... Id,7265195

Celnie, nawet bardzo celnie, choć z Matczakiem rzadko się zgadzam, teraz trafił w punkt z tym zmęczeniem i 15 procentami po obu stronach.
Były: Volish Ego 2, Smok Vape Pen 22, Smok Nord, Tesla Wye85W + Ehpro True/AugVape Intake RTA/Joyetech Cubis Pro
Jest: Lost Vape Ursa Nano, Thelema Solo 100W Box Mod + Geek Vape Z MTL Tank
Awatar użytkownika
Bogdan1975
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 271
Rejestracja: ndz paź 30, 2022 5:52 pm
Lokalizacja: Namysłów
Podziękował: 320 razy
Otrzymał podzięk.: 346 razy
Płeć: Mężczyzna

A to Polska właśnie

Postautor: Bogdan1975 » pt sty 12, 2024 11:40 am

Tej parodii nawet mi się nie chce czytać.
Nasz prezydencik musi mieć coś na sumieniu, że tak broni tych jełopów.
Oj wyjdzie szydło z worka.
Osioł z długopisem.
Jak go widzę w TV to od razu przełączam kanał bo nawet patrzeć na niego nie mogę.
Kukiełka pisowska.
:czajniczek:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

A to Polska właśnie

Postautor: Tomba » pt sty 12, 2024 10:36 am

A to dobre. Posłuchajcie sami co bandyta Kamiński mówił przed laty o ułaskawieniu polityków.



Ja pierdolę.
Obrazek

Post Scalony: Wpis dodano po 6 minutach 31 sekundach

A tak przywitali Kamińskiego w więzieniu.

https://filmiki.tv/tak-przywitali-mariu ... ideo_45336
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................

Wróć do „Speaker’s Corner - Możesz mówić co chcesz ale musisz wiedzieć czego chcesz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 24 gości