Trochę o siatkówce ale więcej o skurwysyństwie

Zabrania się: obrażania rodziny królewskiej, podburzania do obalenia rządu i namawiania na pizzę z ananasem.
Awatar użytkownika
jaro1959
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 406
Rejestracja: czw maja 18, 2017 5:56 am
Lokalizacja:
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podzięk.: 800 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Trochę o siatkówce ale więcej o skurwysyństwie

Postautor: jaro1959 » śr cze 16, 2021 8:58 am

Rycho przechodził przypadkiem z tragarzami koło siedziby PZPS, załadował co się dało, oczywiście społecznie.
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Trochę o siatkówce ale więcej o skurwysyństwie

Postautor: Krasnal45 » śr cze 16, 2021 8:13 am

Wyjątkowo obrzydliwy i pazerny typ. Tacy ludzie powinni mieć zakaz nawet zbliżania się do jakichkolwiek struktur sportowych. No ale......... w samych tych strukturach widać jest nie lepiej.
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Trochę o siatkówce ale więcej o skurwysyństwie

Postautor: Tomba » śr cze 16, 2021 7:23 am

A taki świętoszek był w ZChN-ie. Zawsze miałem go za kawał mendy.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Krytyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1236
Rejestracja: śr lip 03, 2019 12:42 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2723 razy
Otrzymał podzięk.: 1553 razy
Płeć: Mężczyzna

Trochę o siatkówce ale więcej o skurwysyństwie

Postautor: Krytyk » śr cze 16, 2021 7:21 am

Żeby tylko nie skończyło się tak jak z żużlem. -> https://www.sport.pl/moto/1,64997,264050.html
Poruszam się w oparach dymu.
Awatar użytkownika
jaro1959
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 406
Rejestracja: czw maja 18, 2017 5:56 am
Lokalizacja:
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podzięk.: 800 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Trochę o siatkówce ale więcej o skurwysyństwie

Postautor: jaro1959 » śr cze 16, 2021 7:07 am

A Nowaka wy...bali za zegarek...
Awatar użytkownika
Mareckimt
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: ndz kwie 11, 2021 7:22 am
Lokalizacja: Mazowsze
Podziękował: 254 razy
Otrzymał podzięk.: 546 razy
Płeć: Mężczyzna

Trochę o siatkówce ale więcej o skurwysyństwie

Postautor: Mareckimt » śr cze 16, 2021 7:05 am

Tommy Black pisze:...ale w weekend z gajowym...

Mam nadzieję, że śrut będziecie dobierać na tego spasionego kabana. Proponuję brenekę, tak dla pewności.
Myślało bydlę, taki oksymoron w przypadku tego "pana", że w Europarlamencie darują mu takie przekręty, no i się przeliczyło. Dziwne to prawo tam i tu, bo ta kreatura za te złodziejskie praktyki powinna do końca życia pierdzieć w pasiaki, a nie wywiadów udzielać. Jak nisko te "nasze elity" :lol: upadły.
Obrazek
Jeśli zaadoptujesz psa, to nie zmienisz tym całego świata, ale cały świat zmieni się dla tego psa. Zaadoptowałem. :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Trochę o siatkówce ale więcej o skurwysyństwie

Postautor: Tommy Black » śr cze 16, 2021 6:35 am

Obrazek

Pamiętacie tego gościa z fotografii wyżej. Właśnie spłaca powoli ponad 100 tysięcy euro, ukradzione z Brukseli przy pomocy samochodu który nie istniał. O groźbach wobec dziennikarzy którzy ujawnili aferę jakoś zapomniał, pozwów sądowych nie było.
W wyborach do władz PZPN jakoś szybko przepadł, ale imperatyw działacza sportowego nie dał w nim za wygraną. Pozwolił się wybrać do PZPS.

"Informuję że wczoraj zaraz po wyborze mnie na wiceprezesa PZPS poinformowałem prezesa Związku, że moją funkcję będę pełnił społecznie, nie pobierając żadnego wynagrodzenia. Ku uwadze hejterów i ludzi, którzy patrzą na mnie przez swój pryzmat"

Miał pracować za darmo, ale siatkarski związek wydał na niego już kilkaset tysięcy złotych. Europoseł Ryszard Czarnecki pobiera miesięcznie 10 tysięcy złotych, ma służbowy samochód i zapewniony zwrot za paliwo od Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Tak się składa, że tankował na trasie Warszawa-Bruksela – akurat tuż przed i tuż po posiedzeniach Parlamentu Europejskiego.

Więcej w długim artykule tu: https://wiadomosci.wp.pl/230-tysiecy-sa ... 109162912a

I zaprawdę powiadam Wam, warto to przeczytać, wtedy tytuł tego tematu stanie się zrozumiały. Na więcej niestety nie mogę sobie tu pozwolić ale w weekend z gajowym...

Wróć do „Speaker’s Corner - Możesz mówić co chcesz ale musisz wiedzieć czego chcesz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości