Psychotesty dla Drożdżówek

Zabrania się: obrażania rodziny królewskiej, podburzania do obalenia rządu i namawiania na pizzę z ananasem.
Awatar użytkownika
julka1973
Waperka
Waperka
Posty: 1094
Rejestracja: śr lis 25, 2015 5:25 pm
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Podziękował: 2030 razy
Otrzymał podzięk.: 1261 razy
Płeć: Kobieta

Psychotesty dla Drożdżówek

Postautor: julka1973 » ndz sie 14, 2016 6:26 pm

Mnie wyszło Słodka kokietka. :roll:
Uśmiech, zalotne spojrzenie, urok osobisty to Twoja największa broń - i wiesz, jak z niej korzystać!
Zabawa w ciepło-zimno to technika, którą stosujesz najczęściej.
Lubisz być tajemnicza i nie do końca zdradzasz swoje emocje. Kochasz za to budować napięcie i emocje u innych! Niektórzy powiedzą, że jesteś trochę manipulantką, ale co w tym złego, skoro mężczyźni kochają tę grę? :smile: *wino*
Obrazek
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Psychotesty dla Drożdżówek

Postautor: basika » ndz sie 14, 2016 6:02 pm

Tu będziemy zamieszczać psychotesty tylko dla kobiet. Mamy swoje małe tajemnice i panowie niekoniecznie muszą o nich wiedzieć ;)
Dzisiaj zamieszczam pierwszy z nowej serii pt:
Jaki jest Twój styl uwodzenia?
Drożdżówki miłej zabawy. I proszę zamieszczajcie tutaj wynik psychotestu. :smile:
http://www.quizowa.pl/quiz/jaki_jest_tw ... _uwodzenia

Ja już wiem. :smile:
Erudytka z klasą
Pociągają Cię tylko ci, którzy zaciekawią Twój umysł. Nie znosisz się nudzić, a mężczyzn bez pasji omijasz szerokim łukiem.
Twoja mocna strona to inteligencja, ciekawość świata i dystans do siebie - wszystko opakowane w zadbany wygląd. Można z Tobą porozmawiać na każdy temat i zawsze masz do powiedzenia coś oryginalnego. To budzi zaciekawienie i chęć poznania Cię jeszcze lepiej!

Wróć do „Speaker’s Corner - Możesz mówić co chcesz ale musisz wiedzieć czego chcesz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości