Wideorejestrator dla irona

Zabrania się: obrażania rodziny królewskiej, podburzania do obalenia rządu i namawiania na pizzę z ananasem.
Awatar użytkownika
Krytyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1236
Rejestracja: śr lip 03, 2019 12:42 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2723 razy
Otrzymał podzięk.: 1553 razy
Płeć: Mężczyzna

Wideorejestrator dla irona

Postautor: Krytyk » czw wrz 23, 2021 4:06 pm

@
Awatar użytkownika
iron64
tak. Jedynie świeci się czerwona dioda pod przyciskiem „rec”. Zamontowałem go za lusterkiem i jest na tyle mały, że mi go zasłania, więc nawet jej nie widzę w trakcie jazdy. ;)
Poruszam się w oparach dymu.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Wideorejestrator dla irona

Postautor: iron64 » czw wrz 23, 2021 3:49 pm

@
Awatar użytkownika
Cinmar
ja nie mogę używać 70mai. Nie mogę go też polecać, ale to inny temat. Dla mnie to taki przykład związany z milionem much.
@
Awatar użytkownika
Krytyk
na kacu a dzięki, poczytam o nim. Ale powiedz mi, czy ekran mu się wyłącza podczas nagrywania?
Obrazek
Awatar użytkownika
Krytyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1236
Rejestracja: śr lip 03, 2019 12:42 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2723 razy
Otrzymał podzięk.: 1553 razy
Płeć: Mężczyzna

Wideorejestrator dla irona

Postautor: Krytyk » czw wrz 23, 2021 1:29 pm

Polecam znany i lubiany Viofo A119. Aktualna wersja to chyba V3. Ma świetne parametry jak na swoją cenę. Mam starszy model od 5 lat i złego słowa nie powiem. Używam go jako rejestrator jazdy, więc o funkcjach parkingowych się nie wypowiadam.
Poruszam się w oparach dymu.
Awatar użytkownika
Cinmar
Patronauta
Patronauta
Posty: 1138
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 7:33 am
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 528 razy
Otrzymał podzięk.: 868 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wideorejestrator dla irona

Postautor: Cinmar » czw wrz 23, 2021 12:44 pm

Ponoć rejestratory 70mai cieszą się opinią niemal bezkonkurencyjnych w przypadku cena/funkcjonalność. Na Ali za śmieszne pieniądze można kupić.
Z drugiej strony, trzeba pamiętać, że to chińczyk, więc nie wiem, czy wytrzyma długie lata.
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Wideorejestrator dla irona

Postautor: iron64 » czw wrz 23, 2021 10:07 am

Nie można zaczynać od więc, a więc... ;)
Po 11 latach mój obecny rejestrator zaczyna się rozlatywać. Może nie sam rejestrator jako taki, ale uchwyt kleiłem już kilka razy, a ostatnio już muszę kartę pamięci montować na taśmę klejąca. Gniazdo się wzięło i zrypalo. To tytułem wstępu.
Obecnie mam Mio MiVue 358, więc oczekuję nie gorszych funkcji niż ma on. Szczególnie zależy mi na tym, aby można było mieć wyłączony ekran zarówno w normalnym trybie jak i trybie parkingowym. Tryb parkingowy chciałbym aby działał dwutorowo, na ruch oraz na wstrząsy. Jeśli będzie tylko ruch, no to może przeżyje, ale wolałbym oba te tryby.
Dobrze gdyby jasność była F2.0 lub nawet 1.8.
Miłym dodatkiem będzie WiFi.

Skłaniam się np do Mio MiVue 733, ale za cholewkę nie wiem, czy ekran może być wyłączony podczas pracy, a na tym szczególnie mi zależy, to w zasadzie najważniejsza opcja dla mnie.
Polecacie coś ciekawego? Na GPS mi nie zależy, może być ale nie musi. Podobnie inne funkcje, są OK, ale jak nie ma też spoko.
Obrazek

Wróć do „Speaker’s Corner - Możesz mówić co chcesz ale musisz wiedzieć czego chcesz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości