Działanie Sądów w RP

Zabrania się: obrażania rodziny królewskiej, podburzania do obalenia rządu i namawiania na pizzę z ananasem.
Awatar użytkownika
Broda
Patronauta
Patronauta
Posty: 208
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:31 am
Lokalizacja:
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podzięk.: 203 razy
Płeć: Mężczyzna

Działanie Sądów w RP

Postautor: Broda » sob lis 20, 2021 6:42 pm

Przyjmij więc moje najszczersze kondolencje[emoji25].

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

DP
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Działanie Sądów w RP

Postautor: Tenmen » sob lis 20, 2021 6:01 pm

Broda pisze:Myślę że to temat dla Twojego prawnika, a nie na forum. Choć z tego co kojarzę, nie będzie miał on dysponował skutecznymi instrumentami by przyśpieszyć bieg sprawy.

Swoją drogą jeśli zdjęcia przedstawiają dokumentację do tej błahej sprawy, to wolę nie myśleć, co dla Ciebie byłoby grubą.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka


Nie oczekuję rozwiązania moich kłopotów w tym miejscu, ale prostu tak mnie to wkur....więc musiałem o tym napisać. Właśnie sytuacja się rozwiązała dzisiaj, osoba której dotyczyła zmarła. :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Broda
Patronauta
Patronauta
Posty: 208
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:31 am
Lokalizacja:
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podzięk.: 203 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Działanie Sądów w RP

Postautor: Broda » sob lis 20, 2021 5:14 pm

Myślę że to temat dla Twojego prawnika, a nie na forum. Choć z tego co kojarzę, nie będzie miał on dysponował skutecznymi instrumentami by przyśpieszyć bieg sprawy.

Swoją drogą jeśli zdjęcia przedstawiają dokumentację do tej błahej sprawy, to wolę nie myśleć, co dla Ciebie byłoby grubą[emoji16].

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Bezimienny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: pt lis 29, 2019 6:17 pm
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 226 razy
Płeć: Mężczyzna

Działanie Sądów w RP.

Postautor: Bezimienny » sob lis 20, 2021 12:01 pm

Nie chcę Cię martwić, ale jeżeli sprawa toczy się od lipca, to będziesz miał szczęście jak skończy się w lipcu przyszłego roku. Niestety, ta instytucja jest mi bardzo dobrze znana, nawet nie wiesz jakie jaja potrafią wyjść, nawet z bardzo błahej sprawy.
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

Działanie Sądów w RP.

Postautor: Alchemik » sob lis 20, 2021 11:24 am

No proszę Cię... Czy Ty naprawdę myślałeś, że tzw. reformy Ziobry mają na celu poprawę losu obywateli???
Ta cała reforma od początku była nastawiona tylko i wyłącznie na spacyfikowanie sądów, a cała reszta to bajki z mchu i paproci, gdyż "ciemny lud" wszystko kupi... :ble:
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Działanie Sądów w RP

Postautor: Tenmen » sob lis 20, 2021 10:22 am

Do tej pory nie miałem do czynienia z sądami, jak słyszałem o ich powolnym działaniu to nie przyjmowałem tego jako coś nagminnego. Aż trafiła mi się sposobność przekonania się na własnej skórze. Chodzi o drobną decyzję sądu rodzinnego, drobną dla sądu, dla mnie niesłychanie ważną bo brak jej kosztuje mnie miesięcznie ogromne pieniądze. Pieniądze mi się kończą, sprawa toczy się od LIPCA !!!!! i nie ma rozstrzygnięcia. Człowiek jest całkowicie bezradny wobec tego zbiurokratyzowanego, tępego i lekceważącego człowieka urzędu. Minister 0 miał 6 lat na zreformowanie sądów, i zrobił to od dupy strony od personalnych roszad i politycznych utarczek. A suweren cierpi a polityków to nie obchodzi oni sobie poradzą.

Obrazek

Wróć do „Speaker’s Corner - Możesz mówić co chcesz ale musisz wiedzieć czego chcesz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość