100 najbardziej wpływowych Polaków „Newsweeka” w 2021 roku

Zabrania się: obrażania rodziny królewskiej, podburzania do obalenia rządu i namawiania na pizzę z ananasem.
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

100 najbardziej wpływowych Polaków „Newsweeka” w 2021 roku

Postautor: Metall » czw sty 13, 2022 6:56 pm

Ludziom niestety błędnie wydaje się, że ci znani i rozpoznawalni, których cały czas pokazują w mediach, są wpływowi. Często jednak jest tak, że ci najbardziej wpływowi są mało znani i jeszcze mniej rozpoznawalni. To takie szare eminencje trzymające się z dala od świecznika, które pozostając w cieniu pociągają za sznurki, na końcach których tańcują właśnie takie rozpoznawalne medialnie kukiełki, wybierane potem przez czytelników jakiegoś pisma jako ci wpływowi.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

100 najbardziej wpływowych Polaków „Newsweeka” w 2021 roku

Postautor: Tommy Black » czw sty 13, 2022 6:32 pm

Haze pisze:"Czytelnicy wybrali"... czyli Naród w jakimś tam sensie... Solorz na szarym końcu, Stuhr i Makłowicz w czołówce. :szok1: NAPRAWDĘ?! :facepalm1:


Przeceniasz „Newsweeka” Adam, choć nie odbieraj mu prawa do zebrania sobie jakiejś reprezentywności czy to pokoleniowej czy środowiskowej chyba raczej, choć dziś często są to pojęcia tożsame coraz bardziej. Zgadzać się z ich wyborami nie musimy, znać je warto. Wiele postaci z tej listy miało horrendalny wpływ na moją szybkość wyłączania radia czy zamykania stron.
TV zamknąłem sobie już sam dawno, na podstawie swojego własnego rankingu.
A w ogóle to ten plebiscyt umacnia moją tezę, żyjemy w czasach w których naprawdę trudno nie być głupim.

I takie ad vocem, omówienie tego rankingu którego dokonali fachowcy, jakby nie było. Krzysztof Stanowski i Robert Mazurek w Kanale Sportowym...

stach62
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: ndz paź 10, 2021 5:43 pm
Lokalizacja: Giemzów
Podziękował: 42 razy
Otrzymał podzięk.: 13 razy
Płeć: Mężczyzna

100 najbardziej wpływowych Polaków „Newsweeka” w 2021 roku

Postautor: stach62 » śr sty 12, 2022 1:34 pm

Dobrze, że nie wybieram e-fajek według takiego plebiscytu. Wycieki i bóbr gwarantowany.
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

100 najbardziej wpływowych Polaków „Newsweeka” w 2021 roku

Postautor: Haze » śr sty 12, 2022 1:05 pm

"Czytelnicy wybrali"... czyli Naród w jakimś tam sensie... Solorz na szarym końcu, Stuhr i Makłowicz w czołówce. :szok1: NAPRAWDĘ?! :facepalm1:
Obrazek
Owiec992
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 97
Rejestracja: czw kwie 23, 2020 5:04 pm
Lokalizacja: Żyrardów
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podzięk.: 80 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: 100 najbardziej wpływowych Polaków „Newsweeka” w 2021 roku

Postautor: Owiec992 » śr sty 12, 2022 11:31 am

Dobre. Uśmiałem się trochę, jak popatrzyłem. Mata, Leosia, Friz nawet się załapał. O części z nich nawet nie słyszałem. Ciekawy ranking. Ciekawy.

Wysłane z mojego SM-M215F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Pelikan2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 348
Rejestracja: sob maja 05, 2018 10:51 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 233 razy
Otrzymał podzięk.: 284 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: 100 najbardziej wpływowych Polaków „Newsweeka” w 2021 roku

Postautor: Pelikan2 » śr sty 12, 2022 9:53 am

Ranking totalnie wypaczony i raczej mierzony liczbą followersów na Instagramie, a nie tym, kto ma realny wpływ.
Można nie lubić PiS, ale pomijanie ich w takim rankingu, zakłamuje cały obraz, można nienawidzić Jarka, ale nikt nie powie, że nie jest wpływową osobą, tak samo jak Ziobro, a nawet Sasin, który obsadza większość kluczowych stanowisk w spółkach.
Jak bardzo wpływowa jest pani Tokarczuk czy pani Super albo Sthur? - raczej w ogóle

To wygląda bardziej na ranking lewicowych celebrytów, a nie ranking najbardziej wpływowych Polaków.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

100 najbardziej wpływowych Polaków „Newsweeka” w 2021 roku

Postautor: Tommy Black » śr sty 12, 2022 8:49 am

Obrazek

Ta coroczna zabawa kiedyś świetnego tygodnika, jest coraz ciekawsza...ale na komentarze przyjdzie czas. Zobaczmy kto trafił do "setki" w dość burzliwym, 2021 roku?

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Speaker’s Corner - Możesz mówić co chcesz ale musisz wiedzieć czego chcesz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości