Najbardziej drastyczna scena filmowa, przykro mi że na Walentynki.

Zabrania się: obrażania rodziny królewskiej, podburzania do obalenia rządu i namawiania na pizzę z ananasem.
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Najbardziej drastyczna scena filmowa, przykro mi że na Walentynki.

Postautor: basika » wt lut 14, 2017 7:47 pm

Tommy Black pisze:A ja kiedyś widzialem film wiązania tego czegoś i pani intruktor była topless, była bardzo ładna i miala taki aksamitny głos... i mój kolega osiągnął to mistrzostwo... :-P

A znasz ten dowcip ? :-P
14264126_953433481432766_6812926500995475022_n.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Najbardziej drastyczna scena filmowa, przykro mi że na Walentynki.

Postautor: Tommy Black » wt lut 14, 2017 7:38 pm

basika pisze:Niestety nie da się przeedytować na slow motion. Trzeba tak długo patrzeć aż osiągnie się mistrzostwo. Ale ja wierzę w Wasze zdolności panowie


A ja kiedyś widzialem film wiązania tego czegoś i pani intruktor była topless, była bardzo ładna i miala taki aksamitny głos... i mój kolega osiągnął to mistrzostwo... :-P
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Najbardziej drastyczna scena filmowa, przykro mi że na Walentynki.

Postautor: basika » wt lut 14, 2017 7:34 pm

Tommy Black pisze:Czy ktoś mógłby przeedytować ten film na slow motion?
A do wyjść gdzieś to ja mam takie, jak to sie nazywa?, na gumce... :-P


Na gumce są ryzykowne. Kobieta może takie coś pociągnąć i przypadkowo wypuścić jak procę. :-P
Niestety nie da się przeedytować na slow motion. Trzeba tak długo patrzeć aż osiągnie się mistrzostwo. Ale ja wierzę w Wasze zdolności panowie ;)
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Najbardziej drastyczna scena filmowa, przykro mi że na Walentynki.

Postautor: robert » wt lut 14, 2017 7:32 pm

Gumka może pęknąć,i dopiero będzie....
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Najbardziej drastyczna scena filmowa, przykro mi że na Walentynki.

Postautor: Tommy Black » wt lut 14, 2017 7:23 pm

basika pisze:A ja mam coś dla naszych ciach. Może przyda się ta instrukcja przy okazji wyjścia ze swoją panią do teatru, albo gdzieś


Czy ktoś mógłby przeedytować ten film na slow motion?
A do wyjść gdzieś to ja mam takie, jak to sie nazywa?, na gumce... :-P
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Najbardziej drastyczna scena filmowa, przykro mi że na Walentynki.

Postautor: basika » wt lut 14, 2017 6:58 pm

Madzia dzięki. Postaram się obejrzeć. A ja mam coś dla naszych ciach. Może przyda się ta instrukcja przy okazji wyjścia ze swoją panią do teatru, albo gdzieś ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4178
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Najbardziej drastyczna scena filmowa, przykro mi że na Walentynki.

Postautor: Selene » wt lut 14, 2017 6:45 pm

Oprócz filmów, które proponuje Basia polecam również...
"Trzy metry nad niebem" Obrazek

Obrazek

Wszystkie części są boskie, ale najlepsza druga :shy:
Mario Casas Obrazek
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Najbardziej drastyczna scena filmowa, przykro mi że na Walentynki.

Postautor: basika » wt lut 14, 2017 5:52 pm

A może skupmy się na święcie zakochanych ?
12 najlepszych, bardzo romantycznych wyciskaczy łez ;)
"Love story"
Jeden z najważniejszych melodramatów w historii kina. Historia wielkiej miłości. Olivier, student prawa pochodził z bogatej rodziny, Jennifer studiowała muzykę i była córką piekarza. Zakochali się w sobie szaleńczo. Jego rodzina nie zaakceptowała ich związku, ale na drodze do szczęścia pary stanęła śmiertelna choroba dziewczyny.
"Titanic"
O tragedii Titanica opowiada staruszka Rose. Zatonięcie statku to osobista tragedia – jej udało ocalić się życie, ale na dno odeszła jej prawdziwa miłość – Jack. W rolach kochanków z 1912 roku wystąpili Kate Winslet i Leonard di Caprio. To kolejna opowieść o miłości nieszczęśliwej i niemożliwej. On – to pasażer na gapę, szuler, wagabunda, artysta. Ona – panienka z wyższych sfer, podróżująca z rodziną i narzeczonym – dupkiem.
"Malowany welon"
Historia zaaranżowanego małżeństwa lekarza mikrobiologa Waltera Fane'a ( w tej roli rewelacyjny Edward Norton) i bogatej panny Kitty (Naomi Watts). Są szybkie oświadczyny i szybki ślub.
Dziwnym trafem mężczyzna zakochuje się w egocentrycznej Kitty. Niestety jest to uczucie nieodwzajemnione. Młoda para wyrusza do Chin. Żona pozbawiona rozrywek i towarzystwa nudzi się, z czasem szuka rozrywki i czułości w ramionach innego mężczyzny. Skandal wisi na włosku, a Walter podejmuje decyzję: albo Kitty wyjedzie z nim w odludny rejon gdzie panuje cholera, albo Walter rozwiedzie się z nią i odeśle do Anglii. Kitty wybiera życie z Walterem. To czas, który małżonkowie nareszcie spędzają razem. Poznają się, a między nimi nawiązuje się nic porozumienia, rodzi się uczucie, szczere, prawdziwe.
"PS. Kocham Cię"
Wyciskacz łez z 2007 roku nakręcony na podstawie bestsellerowej książki Cecelii Ahern. To melodramatyczny przepis na czas żałoby. Holly nie potrafi pogodzić się ze śmiercią męża. Pewnego dnia odkrywa, że Garry przewidując jaki obrót wydarzeń, napisał do niej serię listów, które pomogą jej przejść przez żałobę. Plus Hilary Swank i Gerard Butler.
"Zanim się pojawiłeś"
Rasowy melodramat porównywany do "Love story". Historia młodej bezrobotnej dziewczyny, którą zatrudnia rodzina sparaliżowanego młodzieńca jako damę do towarzystwa. Lou zakochuje się w Willu. Jego ograniczenia nie są dla niej przeszkodą. Bo Will po wypadku to facet dotkniętym tetraplegią, porusza się na wózku, może pokręcić głową i poruszyć dwa palcami jednej ręki. Między nimi rodzi się coś nieuchwytnego – może jeszcze nie miłość, ale wzajemne zainteresowanie, czułość… To początek miłości niemożliwej do spełnienia, bo Will doskonale zdaje sobie sprawę ze swojego stanu: nigdy nie będzie chodził, nie będzie mógł przytulić Lou. Jego życie jest beznadziejne. Ale zanim odejdzie pozwoli sobie na zakochanie się.
"Tacy byliśmy"
To prosta historia o miłości – pisarz Hubbell Gardner zakochuje się w społecznej aktywistce Katie Morosky. Niestety – jak to w życiu bywa łączy ich tylko, (albo aż!) miłość, a dzieli wszystko: plany na życie, system wartości, poglądy polityczne.
"Pożegnanie z Afryką"
Kenia na początku XX wieku i romans duńskiej arystokratki i pisarki Karen Blixen i myśliwego Denysa Fincha Hattona. Wspaniałe role Meryl Streep i Roberta Redforda.
"I że cię nie opuszczę"
Film z 2012 roku o tym jak mężczyzna kocha kobietę. Gdy Paige, żona Leo w wypadku samochodowym traci pamięć, Leo robi wszystko by ją przywrócić. Musi stoczyć walkę z jej rodzicami i byłym narzeczonym. Rachel McAdams z Channingiem Tatumem stworzyli tak zgraną parę, że im kibicujemy do końca.
"Wciąż ją kocham"
John i Savanah pochodzą z dwóch nieprzystających do siebie światów – Johnny, to niesformy chłopak wychowywany przez ojca cierpiącego na autyzm. Gdy na przepustce wojskowej poznaje Savanah jego życie zmienia się. Ale po 11 września 2011 roku John zamiast wrócić do dziewczyny, jak wielu młodych Amerykanów, zaciąga się do wojska, by spełnić obowiązek wobec ojczyzny. Savanah czeka i czeka, i czeka. Do czasu. Czy Johnowi uda się ją odzyskać? Wzruszająco i ładnie opowiedziana historia. Film z 2010 roku.
"Pamiętnik"
Klasyczny wyciskacz łez z 2004 roku na podstawie powieści ulubieńca Hollywood – Nicholasa Sparksa z Rachel McAdams i Ryanem Goslingiem w rolach głównych. Dwoje pensjonariuszy domu spokojnej starości umilają sobie czas czytaniem pamiętnika. Okazuje się, że na stronach sztambucha zapisana jest historia ich wielkiej miłości. Allie cierpi na Alzheimera, a Noah chciałby przywrócić jej pamięć i w ramach terapii czyta jej fragmenty pamiętnika.
"Dom and jeziorem"
Ten film to dowód na to, że miłość może pokonać każdą przeszkodę. Przynajmniej w filmie. "Dom nad jeziorem" to opowieść o miłości korespondencyjnej. Listy do siebie piszą i zakochują się w sobie lekarka Kate (Sandra Bullock) i architekt Alex (Ken Reeves). Para odkrywa, że mieszka w tym samym domu nad jeziorem, ale dzieli ją dwa lata: Alex żyje w Chicago 2004 roku, Kate – w 2006 roku.
"Love, Rosie"
Znają się od dzieciństwa i kochają. Tylko nie potrafią o tym mówić. Potrzebują sporo czasu - ok. 20 lat by nazwać to co ich łączy. Przez ocean ślą sobie mail za mailem. I czekają, by dojrzeć do swojego przeznaczenia. Bo miłość nie przychodzi na zawołanie, ale kiedy nadejdzie jej czas. Ten film z 2014 roku gwarantuje prawie 2 godziny wzruszeń i mokre oczy.

No a teraz możecie sobie popłakać ;)


http://www.claudia.pl/12-najlepszych-ba ... aczy-lez-1
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Najbardziej drastyczna scena filmowa, przykro mi że na Walentynki.

Postautor: Tommy Black » pn lut 13, 2017 9:33 pm

dorota pisze:eeee tam! ja ma do spuszczenia tylko 3 kg ale k..... jak jest cieżko ! nie chcą same schodzić! :mrgreen: przyczepiły się france ...lubią mnie! tylko zawsze się przyczepią nie tam gdzie trzeba! :twisted:


Medytacje. Pomogą ci medytacje. Oswoisz swoje cialo, uzyskasz spokój ducha. Duch lubi czekuladę. Spokój, harmonia, dobre fluidy. Nic więcej nie potrzebujesz.
No, może ciuchy kilka rozmiarow większe.Ale pamiętaj, nie szata zdobi cialo. Ciało zdobi szatę. :)
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Najbardziej drastyczna scena filmowa, przykro mi że na Walentynki.

Postautor: dorota » pn lut 13, 2017 9:27 pm

eeee tam! ja ma do spuszczenia tylko 3 kg ale k..... jak jest cieżko ! nie chcą same schodzić! :mrgreen: przyczepiły się france ...lubią mnie! tylko zawsze się przyczepią nie tam gdzie trzeba! :twisted:
ObrazekObrazekObrazek

Wróć do „Speaker’s Corner - Możesz mówić co chcesz ale musisz wiedzieć czego chcesz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 13 gości