Ku przestrodze.Prawdziwa historia pewnego małżeństwa.

Zabrania się: obrażania rodziny królewskiej, podburzania do obalenia rządu i namawiania na pizzę z ananasem.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Ku przestrodze.Prawdziwa historia pewnego małżeństwa.

Postautor: Tommy Black » śr mar 14, 2018 7:23 pm

To trzeba przeczytać uważnie a skoro zdarzyło się już raz, zawsze może się zdarzyć powtórnie!

Małżeństwo obchodzi 25. rocznicę ślubu. Równocześnie małżonkowie świętują 50. rocznicę urodzin każdego z nich. Podczas ceremonii wśród gości zjawia się wróżka i mówi:

─ Kochani! Jako nagrodę za waszą wierność przez te wszystkie lata małżeństwa, chcę spełnić każdemu z was po jednym największym marzeniu!

Żona podekscytowana ogłasza:

─ Pragnę odbyć podroż z mężem dookoła świata!

Po dotknięciu różdżką przed żoną pojawiają się bilety lotnicze i stos voucherów do hoteli na całym świecie.

Mąż patrzy na te bilety, potem na żonę... zastanawia się jeszcze przez chwilę i mówi:

─ Wizja wspaniała! Ale taka okazja może już się nie powtórzyć. Dlatego wybacz mi, kochanie, ale moim pragnieniem jest mieć żonę o 30 lat młodszą niż ja!

Żona stanęła jak wryta. Wróżkę też prawie wmurowało w ziemię, lecz słowo się rzekło... I patrząc na żonę dotyka męża różdżką zmieniając go w 80-cioletniego staruszka.


Pamiętajcie! Wróżki, niestety, na tym świecie, to wyłącznie kobiety! :((

Wróć do „Speaker’s Corner - Możesz mówić co chcesz ale musisz wiedzieć czego chcesz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości