Św. Gummar – Patron mężczyzn mających złośliwe żony

Zabrania się: obrażania rodziny królewskiej, podburzania do obalenia rządu i namawiania na pizzę z ananasem.
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Św. Gummar – Patron mężczyzn mających złośliwe żony

Postautor: basika » śr sie 01, 2018 6:44 pm

Tommy Black pisze: Za sugestią króla pojął za żonę kobietę ze szlacheckiego rodu, która jednak okazała się rozrzutna, rozpustna, a do tego złośliwa i okrutna. Jej mąż pozostał dobrym, szlachetnym człowiekiem, starając się zmienić swoją małżonkę dobrym przykładem, jednak próby spełzły na niczym. Po wielu latach nieudanego związku ostatecznie zaczęli żyć w separacji, gdyż Gummar wybrał życie pustelnicze.


Hmm... może Gummar był święty, ale jego potomek potrafił korzystać z uciech życia :lol:

14470618_876170995846635_1487307784958394064_n.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
werc
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 164
Rejestracja: sob lip 14, 2018 2:06 pm
Lokalizacja: Zamość
Podziękował: 229 razy
Otrzymał podzięk.: 156 razy
Płeć: Mężczyzna

Św. Gummar – Patron mężczyzn mających złośliwe żony

Postautor: werc » pn lip 23, 2018 12:29 pm

Tommy Black pisze:...I to wielce zacny człowiek.
Żył w VIII w. na dworze Pepina Krótkiego. Za sugestią króla pojął za żonę kobietę ze szlacheckiego rodu, która jednak okazała się rozrzutna, rozpustna, a do tego złośliwa i okrutna. Jej mąż pozostał dobrym, szlachetnym człowiekiem, starając się zmienić swoją małżonkę dobrym przykładem, jednak próby spełzły na niczym. Po wielu latach nieudanego związku ostatecznie zaczęli żyć w separacji, gdyż Gummar wybrał życie pustelnicze.
...


Idiota nie święty :lol:
Zamiast odpłacić pięknym za nadobne... :ed:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Św. Gummar – Patron mężczyzn mających złośliwe żony

Postautor: Tommy Black » pn lip 16, 2018 10:05 am

Obrazek

Gdyby nie fakt że taki patron naprawdę istnieje, zapewne pomyślelibyście że sam go wymyślilem. Najpewniej na złość salonowym drożdżówkom, bo ja złośliwy jestem jak cholera.
Na szczęście żadna drożdżówka nie jest moją żoną i nie muszę wymyślać takiego patrona. On po prostu istnieje. I to wielce zacny człowiek.
Żył w VIII w. na dworze Pepina Krótkiego. Za sugestią króla pojął za żonę kobietę ze szlacheckiego rodu, która jednak okazała się rozrzutna, rozpustna, a do tego złośliwa i okrutna. Jej mąż pozostał dobrym, szlachetnym człowiekiem, starając się zmienić swoją małżonkę dobrym przykładem, jednak próby spełzły na niczym. Po wielu latach nieudanego związku ostatecznie zaczęli żyć w separacji, gdyż Gummar wybrał życie pustelnicze.
No proszę, czy nie przypomina to naszych czasów? Czy nie macie wokół siebie wycofanych, zalęknionych kolegów? Do pustelni to już tylko krok. A na każdym kroku kobiety. Władcze, silne, pachnące w szybkich samochodach i zajebistych okularach przeciwsłonecznych. Drogie kreacje i zegarki.Wysadzane brylantami telefony i torebki w cenie przyzwoitego motocykla.
Są wszędzie.Na stacjach bezynowych, w galeriach handlowych, siłowniach. Za nimi pełzają biedni, stłamszeni, szarzy faceci.Coś tu poszło nie tak...
Dziś chciałem pobiegać na siłowni,5 minut, po golonce z musztardą, dobrze jest spalić cokolwiek...ale nie ma szans. Cała siłownia opanowana przez bezczelne, uśmiechnięte i spocone kobiety.
O proszę;
kobiety.jpg

Musiałem pójść na lody i do grawera. Wygrawerowałem sobie na portfelu portret św. Gummara. Tak na wszelki wypadek...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Wróć do „Speaker’s Corner - Możesz mówić co chcesz ale musisz wiedzieć czego chcesz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 18 gości