Głosowanie konkursowe!

Zabrania się: obrażania rodziny królewskiej, podburzania do obalenia rządu i namawiania na pizzę z ananasem.
timi
Płeć: nieokreślona

Głosowanie konkursowe!

Postautor: timi » pn lis 18, 2019 6:59 pm

@
Awatar użytkownika
Maciejko

Jestem pod ogromnym wrażeniem programu i obietnic konkursowych.
Myślę, że już jesteś w 101% gotowy na krok dalej, czyli oszałamiającą karierę polityczną.
Nie 500, a 1000 i nie plus tylko $ doprowadzą Cię do Belwederu!

:ROTFL: :whisky:
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Głosowanie konkursowe!

Postautor: Metall » pn lis 18, 2019 6:28 pm

Żenujące te obietnice...
Nie dość, że nikomu niepotrzebne to jeszcze takie realne. Lepiej byś wyszedł, gdybyś obiecał 1000$ PLUS co tydzień za brak dziecka lub sto czterdziestą piątą emeryturę każdego roku oraz darmowe leki dla pacjentów w wieku 18+ w postaci ćwiartki pavulonu na łebka. To się teraz "sprzedaje"! Choć mnie osobiście wystarczyłaby upojna noc (polarna) z wróżką :P

No ale że litość jest oznaką słabości to dam Ci jakieś skromne punkty na otarcie skrzydełek i mogę też dosłać do paczkomatu parę wykwintnych skarpetek (noszone tylko dwa tygodnie, posiadły zdolność samopionizacji, tzn. stoją już same, a umieszczone w szafie zabijają swoim aromatem mole... i wszystko inne co żyje w promieniu 100 metrów od tej szafy).
:ok:
Awatar użytkownika
rafi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: ndz paź 20, 2019 8:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 144 razy
Otrzymał podzięk.: 45 razy
Płeć: Mężczyzna

Głosowanie konkursowe!

Postautor: rafi » pn lis 18, 2019 6:03 pm

Prosimy o listę punktów, gdzie można wykorzystać talony.
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Głosowanie konkursowe!

Postautor: Maciejko » pn lis 18, 2019 5:56 pm

Kochani, głosowanie niedługo dobiega końca! Proszę o Wasze punkty. Talony nadal są dostępne, można drukować i brać. :)
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Głosowanie konkursowe!

Postautor: iron64 » pn lis 18, 2019 12:45 pm

O plusiki też trzeba zadbać ;) A ponoć same plusy teraz mamy.
Obrazek
Gajos1000
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: śr mar 20, 2019 6:05 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 52 razy
Otrzymał podzięk.: 30 razy
Płeć: Mężczyzna

Głosowanie konkursowe!

Postautor: Gajos1000 » pn lis 18, 2019 12:42 pm

Gdzie te talony można odebrać. :D
Podpisz petycję

http://chng.it/DNQykYmh
Awatar użytkownika
rafi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: ndz paź 20, 2019 8:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 144 razy
Otrzymał podzięk.: 45 razy
Płeć: Mężczyzna

Głosowanie konkursowe!

Postautor: rafi » pn lis 18, 2019 12:41 pm

Maciejko pisze:@ rafi to trzeba plusika dać, nie podziękowanie.


Jaki program, taki wyborca. :ok:

P.S. Nie czytałem, podobały mi się obrazki.
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Głosowanie konkursowe!

Postautor: Maciejko » pn lis 18, 2019 12:32 pm

@
Awatar użytkownika
rafi
to trzeba plusika dać, nie podziękowanie.
I masz rację, dzisiaj duża chmura, może za bardzo mi strzeliło do głowy. :lol:
Awatar użytkownika
rafi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: ndz paź 20, 2019 8:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 144 razy
Otrzymał podzięk.: 45 razy
Płeć: Mężczyzna

Głosowanie konkursowe!

Postautor: rafi » pn lis 18, 2019 12:31 pm

Ktoś ostro sobie polał czegoś do liquidu.
A że mam ostatnio dosyć "obietnic do spełnienia", będę głosował ze względu na obietnice nie do spełnienia.
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

Głosowanie konkursowe!

Postautor: Maciejko » pn lis 18, 2019 12:23 pm

Jak większość z Was dobrze wie, obecnie w Salonie trwa konkurs zatytułowany "Jednym zdaniem...". Moja skromna osoba również w tym konkursie bierze udział. Z racji tego, chciałem Was wszystkich serdecznie prosić o punkty za mój komentarz znajdujący się pod tym linkiem: KLIK.

Żeby nie było, że proszę sobie ot tak, to poniżej znajduje się przemówienie, które w zamyśle ma skłonić Was do oddania mi swoich punktów.
Obrazek

Drodzy Użytkownicy, Moderatorzy, Administracjo Salonu!
Nie mogę Wam obiecać wiele. Większość z Was już dawno osiągnęła sukces, ma wszystko. Radość, szczęście, wymarzony sprzęt, żonę, kochankę, rodzinę. Ale mogę Wam obiecać, że oddając na mnie głos, będziecie mieć jeszcze więcej szczęścia i radości. Moja magiczna, wróżkowa moc dosięgnie każdego z Was. Już kilka dni, bo dodaniu punktów, zaczną spotykać Was przyjemne sytuacje, miłe zaskoczenia, drobne niespodzianki. Nie będę obiecywał gruszek na wierzbie, o nie! Pójdę o krok dalej i obiecam Wam banany na wierzbie. Dokładnie tak, pyszne banany! Najdoskonalszy w swojej formie owoc, który sam w sobie posiada naturalne opakowanie, radosny kształt i moc smaku (dużo potasu, dobry na kaca)!
Obrazek
Czy to dużo, a może mało? Nie wiem, oceńcie sami. Wydaje mi się, że każdy marzy o takim drzewie. Dodatkowo każdy z Was będzie mógł sobie pobrać i wydrukować ten ekskluzywny, jedyny w swoim rodzaju talon. I to nie jeden, a dwa! Pierwszy jest dosyć klasyczny, widnieje poniżej. Myślę, że każdy wie, co to za talon. Coś dla rodzica i coś dla dziecka. Każdy zadowolony!
Obrazek
Drugi talon będzie z asortymentu moich usług parapsychicznych i predykcyjno-wróżkowych. Talon na jedno darmowe wróżenie! Tak, nie przeczytaliście źle, oferuję Wam talon na jedno darmowe wróżenie! Chcecie poznać Waszą przyszłość? Porozmawiać ze zmarłym członkiem rodziny? Poznać numery w totka? Cóż, w takim razie musicie szukać innego wróża. Ja jestem zwykłym zgadywaczem! Ale przynajmniej nie kłamię i mówię wprost!
Obrazek

Nie wiem co mógłbym Wam jeszcze obiecać. Obiecuję, że będę dobrym moderatorem i że będę słuchał głosu ludu (posłuchać można, a co z tym dalej zrobić to inna bajka). Możecie liczyć na mnie zawsze. Wszystkim, którzy dadzą mi punkty, dziękuję bardzo! Wszystkim innym też dziękuję, a co mi tam.

Talony ważne są tylko w dniu 29 lutego, i tylko kiedy wypada on w niedzielę!

Wróć do „Speaker’s Corner - Możesz mówić co chcesz ale musisz wiedzieć czego chcesz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości