Eksperyment irona, a co? ;)

Zabrania się: obrażania rodziny królewskiej, podburzania do obalenia rządu i namawiania na pizzę z ananasem.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Eksperyment irona, a co? ;)

Postautor: Tommy Black » pt gru 20, 2019 8:46 pm

iron64 pisze:Nie potrafię już jej pomóc.
Najgorsze, że wiązłem ją do szpitala i zdążyliśmy się jeszcze pokłócić po drodze.
I tyle z mojego 0mg nikotyny, teraz poszło 18mg w DTLu...


Ważne że umiesz o tym tak, po prostu, po ludzku, napisać. Ważne że Ci zależy. Trzymajcie się ale razem, póki jeszcze możecie. Bo to przecież wasze życie.A cała reszta to tylko słowa, słowa, słowa...
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Eksperyment irona, a co? ;)

Postautor: Superlux » pt gru 20, 2019 8:41 pm

@
Awatar użytkownika
iron64


Nie cierpię listopada, nie lubię grudnia...tego szaleństwa, no i w ogóle słabo mi się kojarzy.
Jestem z Tobą. Tydzień temu pochowaliśmy z bratem naszego ojca, trochę powalczył. Jestem zaimpregnowany i zazwyczaj nigdy nie okazuję tego na zewnątrz, żałobę noszę ale bardzo, bardzo głęboko w sobie. Takie życie, tak zahartowała się stal. To takie moje upośledzenie, niestety.

Bardzo mi przykro ale trzymaj się Chłopie i niech się dziewczynie uda choćby jeszcze ten jeden raz :ok: . Musi być dobrze, musi...



:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Eksperyment irona, a co? ;)

Postautor: Krasnal45 » pt gru 20, 2019 7:17 pm

@
Awatar użytkownika
iron64

Nie łam się i nie podcinaj sobie skrzydeł. Będzie dobrze ;)
Ja na bardzo podobnym wózku jadę do Twojego. Nie poddajemy się :friends:
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Eksperyment irona, a co? ;)

Postautor: iron64 » pt gru 20, 2019 7:06 pm

Grudzień. Grudzień to zawsze marny dla mnie okres, nie wiem czy wszyscy tak macie, ale wszystko co najgorsze może się przydarzyć, to zawsze w grudniu. Żona rzut miała, choruje na stwardnienie rozsiane, a rzut jak rzut, nie pierwszy tyle, że całkiem możliwe że ostatni to będzie już. Nie potrafię już jej pomóc.
Najgorsze, że wiązłem ją do szpitala i zdążyliśmy się jeszcze pokłócić po drodze.
I tyle z mojego 0mg nikotyny, teraz poszło 18mg w DTLu na króliku w dualu.
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Eksperyment irona, a co? ;)

Postautor: iron64 » pt lis 29, 2019 5:32 pm

Dziś już rozdrażnienie mi przeszło. Znów jestem spokojny i nawet utknięcie parownika w Zabrzu mnie nie zdenerwowało :) Pomyślałem sobie, że najwyżej poniosę większe koszty niż zwykle i luzik, znaczy wróciłem do zdrowia.
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Eksperyment irona, a co? ;)

Postautor: iron64 » czw lis 28, 2019 6:49 pm

Innej opcji nie mam, skoro od razu nie można. Ale mimo to eksperyment uważam za udany i potrzebny. Potrzebny mi oczywiście, a to że o tym napisałem to wyszło niejako przy okazji. Jak minie mi dziwna nerwowość to postaram się opisać klona Themisa, którego kupiłem ostatnio. A poza mała wadą jest nawet fajny :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Eksperyment irona, a co? ;)

Postautor: Metall » czw lis 28, 2019 6:38 pm

@iron, schodź stopniowo nawet po 0,5 mg/ml na każdej kolejnej rozrobionej porcji liquidu. Nie każdy może odstawić od razu niko. W większości przypadków lepszą metodą jest stopniowe, ale sukcesywne zmniejszanie dawki niko niż jej całkowite i radykalne odstawienie. Ja też bym nie dał rady zejść od razu z 6 mg na 0 mg.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Eksperyment irona, a co? ;)

Postautor: iron64 » czw lis 28, 2019 6:27 pm

Dzięki @
Awatar użytkownika
Superlux
za opcję, stosowałem ją od lat, ale skończyłem też lata temu. Trochę pesel nie ten i wolę w domu jednak, a poza tym cukrzyca. Nie żebym jakoś specjalnie na nią zwracał uwagę, skoro komuniści mi nie dali rady to i jakaś głupia cukrzyca nie da, ale 2 max 3 browary pijam ze względu na nią. Już przestałem bimber robić nawet przez tą cholerę.

Niestety, eksperyment musiałem przerwać. Przyznaję, że przez wybuchy agresji. Nie, nie na kogoś, Themisowi się oberwało dziś najbardziej, ale wieśmak też ma nowe ślady. Themis stracił bulba na ścianie. Nie sądziłem nawet, że mogę tak po prostu rozwalić sprzęt o ścianę tylko dlatego, że bobra zaciągnąłem. Dolałem nikotyny na około 2,5mg. Musiałem, bo to już było groźne :omg: Nadal rozdrażnienie mi nie przeszło, ale jak przejdzie, będę robił próbę na 1-1,5mg. Widać od razu nie mogę, szkoda.
Obrazek
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Eksperyment irona, a co? ;)

Postautor: Superlux » czw lis 28, 2019 5:10 pm

@
Awatar użytkownika
iron64


A wiesz jak najłatwiej zejść do zera ? Ja nie próbowałem ponieważ ja nikotynę lubię, pomaga mi to :-D .
Otóż jest dobry sposób, wykręć sobie jeden wolny długi weekend - piątek, sobota, niedziela...1, 2, 3, 4 START, wchodzimy na orbitę, non stop kolor i absolutne pijaństwo. Mapę Łodzi mam w głowie, wiem gdzie dobrze poją :lol: Trzy dni i jak nowy...nawet nie będziesz pamiętał że istnieje coś takiego jak nikotyna. Pełne Katharsis, całkowite upodlenie. Jestem znanym wodzirejem w tych sprawach...i lekarzem dusz człowieczych więc z miłą chęcią pomogę. Lodzermensch Lodzermenschowi Bratem :good: :friends: . Na nich !


:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Eksperyment irona, a co? ;)

Postautor: Tommy Black » czw lis 28, 2019 4:30 pm

eferzet pisze:@ Tommy Black Czemu przy leczeniu nerwu trzeba wyeliminować nikotynę? Ciśnienie?


Tak, konkretnie ciśnienie śródczaszkowe. Jakieś zależności tu wykazało badanie PRM i na czas kuracji musiałem wyeliminować nikotynę. Nie tylko ją, zresztą... :|

Wróć do „Speaker’s Corner - Możesz mówić co chcesz ale musisz wiedzieć czego chcesz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości