Eksperyment irona, a co? ;)

Zabrania się: obrażania rodziny królewskiej, podburzania do obalenia rządu i namawiania na pizzę z ananasem.
wertjacek
Płeć: nieokreślona

Eksperyment irona, a co? ;)

Postautor: wertjacek » wt lis 26, 2019 6:25 pm

Ja zacząłem od razu od 0 mg. Nie wiedziałem o co w tym wszystkim chodzi, na pytanie sprzedawcy jaki liquid i ile nikotyny, powiedziałem że nie chcę nikotyny bo nie po to kupiłem ep by wdychać nikotynę i tak zacząłem, miałem rok temu krótki epizod z 2mg (nie zauważyłem różnicy w wapowaniu i odpuściłem) i dalej 0 mg. Po prostu moim nałogiem jest puszczanie "dymka".
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Eksperyment irona, a co? ;)

Postautor: iron64 » wt lis 26, 2019 5:35 pm

Testuję klona Themisa na meshu i nawet specjalnie na tą okazję założyłem 2xfused claptony do martwego królika. Także, kop jest.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Eksperyment irona, a co? ;)

Postautor: Tomba » wt lis 26, 2019 5:31 pm

Jeszcze jest taka prawda, że niektóre parowniki dają lepszego "kopa" niezależnie od mocy liquidu. Warto też się nad tym zastanowić schodząc z mocą.
Ja np. na Taurenie, Horusie i Dieslu odczuwam tego "kopa" bardziej niż np. Intake, WPU czy Kylinie M.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Eksperyment irona, a co? ;)

Postautor: iron64 » wt lis 26, 2019 5:18 pm

Dzięki za pomysły no i gratulacje, choć na te drugie chyba zbyt wcześnie. A pomysły bardzo dobre, mogą się przydać też innym. Czyli warto jednak czasami pogadać bzdurki, czy się zwyczajnie pochwalić czymś, choćby błahym, bo z pomysłów innych jednak warto korzystać.
Cóż, póki co twardy jestem i nadal 0mg, a to dłużej niż kiedykolwiek, bo już 15 godzin.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Eksperyment irona, a co? ;)

Postautor: Tomba » wt lis 26, 2019 5:06 pm

Temat pokrewny z tym: viewtopic.php?f=5&t=6212&hilit=chmurzysz
Ja w tym roku zszedłem z 6mg na poniżej 1,5mg z etapem przejściowych poniżej 3mg. Odbyło się bezproblemowo.
Mam jeszcze liquidy poniżej 3 i już te poniżej 1,5.
Nie odczuwam różnicy pomiędzy nimi. Nawet nie pamiętam, które na ile były robione.
Gratulacje @
Awatar użytkownika
iron64
:friends:
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Eksperyment irona, a co? ;)

Postautor: robert » wt lis 26, 2019 4:57 pm

Brawo..
Ja próbowałem kilka razy i nie dałem rady.
Cały czas w granicach 2 mg chmurzę.
Rzucić też próbowałem i doopa.
Awatar użytkownika
regis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: pn lip 11, 2016 10:27 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

Eksperyment irona, a co? ;)

Postautor: regis » wt lis 26, 2019 4:23 pm

iron64 pisze:Eksperyment polega na tym, że po wielu latach wapowania 18mg, zszedłem ze dwa lata temu na 6mg. Teraz, czyli dziś 0mg nikotyny.
Nie wiem co z tego wyjdzie, pochwalić się chciałem, że od rana wapuję 0mg nikotyny. Smak zostawiłem ten sam dla niepoznaki.
Jakieś rady macie? Ciekaw jestem jak długo i czy w ogóle dam radę. Póki co więcej bucham niż zwykle, zobaczymy co dalej.

Trzymaj się tej wersji :). Ja zrobiłem podobnie, ale ponieważ czułem brak nikotyny, to jednego MTL zostawiłem z 4mg i jak brakuje, to pociągam - z radością dodam, że coraz rzadziej pociągam z nikotyną.
Awatar użytkownika
PucH2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 375
Rejestracja: pn cze 12, 2017 4:28 pm
Lokalizacja: 432675
Podziękował: 172 razy
Otrzymał podzięk.: 340 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Eksperyment irona, a co? ;)

Postautor: PucH2 » wt lis 26, 2019 4:07 pm

Będąc nieświadomym można zerówkę i organizm nawet nie wie że cokolwiek się zmieniło. Jednak wapując świadomie tak łatwo już nie jest. Dobrym patentem moim to wymiana baz w butelkach po bazach nikotynowych. Z czasem człowiek zapomina co w której jest sugerując się tym co napisano na butelce. Sprawdzone na sobie wielokrotnie.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Eksperyment irona, a co? ;)

Postautor: iron64 » wt lis 26, 2019 3:50 pm

No ja zatwardziały DTLowiec jestem, więc chmury są ogromniaste, zwłaszcza że testuję nowego klona Themisa. Tak sobie jakoś pomyślałem, że czas sprawdzić kolejny raz 0mg, kiedyś sprawdzałem już i nic z tego nie wyszło. Ale ja nie odpuszczam tak łatwo. Zobaczę z czystej ciekawości. A metoda z pomieszaniem butelek, bardzo dobra. Jak i tym razem nic nie wyjdzie, wdrożę ją na test.
Obrazek
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Eksperyment irona, a co? ;)

Postautor: Krasnal45 » wt lis 26, 2019 3:23 pm

Na 2,5mg już dobre trzy lata jadę, ale jakoś nie mam jeszcze odwagi zjechać do zera.
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek

Wróć do „Speaker’s Corner - Możesz mówić co chcesz ale musisz wiedzieć czego chcesz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości