Ciupaga z termometrem czyli porozmawiajmy o gwiazdkowych prezentach

Zabrania się: obrażania rodziny królewskiej, podburzania do obalenia rządu i namawiania na pizzę z ananasem.
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Ciupaga z termometrem czyli porozmawiajmy o gwiazdkowych prezentach

Postautor: Tomba » wt gru 03, 2019 11:05 am

Ja zawsze dostaję trafione prezenty, gdyż sam je sobie kupuję :-D
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Ciupaga z termometrem czyli porozmawiajmy o gwiazdkowych prezentach

Postautor: Wampir z Pniew » wt gru 03, 2019 10:56 am

Jak doskonale wiemy, Dziadek Mróz jako jedyna osoba nie podlega pod RODO. Wie o nas więcej niż nasz ulubiony urząd skarbowy z NKWD razem wzięte. Do teraz nie przypominam sobie, żebym gdziekolwiek zostawiał swoje dane osobowe, które mogłyby być sprzedane do jego krainy pełnej zniewolonych elfów (ponoć szukać jej należy raczej na wschodzie aniżeli na północy) :-D

Z największych paździerzy jakie kiedykolwiek dostałem (nie licząc ciupago-długopiso-termometru, bo kiedyś to był hit @
Awatar użytkownika
Tommy Black
i też to przerabiałem), była czapka zimowa z kompasem :facepalm: Praktyczność takiego rozwiązania porównać można do rewelacyjnych produktów sprzedawanych w Telezakupach Mango. Tak więc jeśli zgubiłeś się w lesie zimą podczas 30 stopniowego mrozu, najpierw trzeba było ściągnąć czapkę i poczekać aż igła wskaże kierunek. Kiedy uszy nabrały już koloru czerni a nos wyglądał jak Gołota po walce, można było radośnie założyć ją z powrotem i kontynuować walkę o życie :facepalm1:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Ciupaga z termometrem czyli porozmawiajmy o gwiazdkowych prezentach

Postautor: Tommy Black » wt gru 03, 2019 10:32 am

Obrazek

Jak wiadomo, ten gość w czerwonym kubraczku co zna adresy wszystkich niegrzecznych dziewczyn, nawiedza też tzw. normalnych ludzi. Mało tego, niektórym przynosi co roku prezenty. Zdarza się że co roku inne...I niestety, nie zawsze są to te oczekiwane prezenty. Bo jak wiadomo człowiek ma potrzeby i oczekiwania. A święta są święta. I jest tradycja. Bo tradycja to święta a może odwrotnie?

Pochwalmy się albo zapłaczmy nad prezentami jakie kiedyś otrzymaliśmy. Tylko nie torebką bułki tartej jako przestrzennym puzzle, bo to oklepany prezent. A tytułową ciupagę z termometrem, na dodatek w formie długopisu, to sam kiedyś dostałem. Dość długo się leczyłem ale wyszedłem z tego...

Wróć do „Speaker’s Corner - Możesz mówić co chcesz ale musisz wiedzieć czego chcesz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości