Zerwanie umowy z T-Mobile.

Zabrania się: obrażania rodziny królewskiej, podburzania do obalenia rządu i namawiania na pizzę z ananasem.
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Zerwanie umowy z T-Mobile.

Postautor: Krasnal45 » pn gru 23, 2019 10:28 am

wertjacek pisze:No nie,operator NJU Mobile powiedział mi,że przeniesienie zostanie zrealizowane w dniu który ja wskazałem i tu będę musiał liczyć się z karą nałożoną przez T-Mobile za nie zachowanie okresu wypowiedzenia i to będzie koniec.

Proponuję Ci przejść się do innego salonu. Tego samego operatora, tylko innego salonu. Jest dokładnie tak jak @
Awatar użytkownika
venom_666
pisze. Są salony i SALONY.
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
wertjacek
Płeć: nieokreślona

Zerwanie umowy z T-Mobile.

Postautor: wertjacek » pn gru 23, 2019 10:27 am

@
Awatar użytkownika
venom_666


No własnie,wskazałeś okres rozliczeniowy,operator przenosił numer i sprawa zalatwiona.
Ja wskazałem okres przeniesienia na kiedy się umowa kończy u obecnego operatora i tego dotyczy kara.Operatorzy wymagają 30 dniowego okresu wypowiedzenia,jeśli nie - kara.I tak właśnie stało się u mnie.
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

Zerwanie umowy z T-Mobile.

Postautor: Alchemik » pn gru 23, 2019 10:26 am

wertjacek pisze:No nie,operator NJU Mobile powiedział mi,że przeniesienie zostanie zrealizowane w dniu który ja wskazałem i tu będę musiał liczyć się z karą nałożoną przez T-Mobile za nie zachowanie okresu wypowiedzenia i to będzie koniec.

Nie chcę być prorokiem, lecz coś czuję, że będziesz miał sporo niespodzianek z tym operatorem :blush: Przeniesienie numeru do nowego operatora jest standardową procedurą i (choć przenosiłem już numery wielokrotnie) po raz pierwszy spotykam się z takim "problemem" :szok1:
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Awatar użytkownika
venom_666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1109
Rejestracja: pn paź 14, 2019 7:12 am
Lokalizacja:
Podziękował: 264 razy
Otrzymał podzięk.: 964 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Zerwanie umowy z T-Mobile.

Postautor: venom_666 » pn gru 23, 2019 10:20 am

A to dziwne, bo przenosiłem numery różne i wskazanie "na koniec okresu rozliczeniowego" załatwiało sprawę i odbywało się jak należy z zachowaniem wszelkich terminów.
Obrazek
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...
(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ
wertjacek
Płeć: nieokreślona

Zerwanie umowy z T-Mobile.

Postautor: wertjacek » pn gru 23, 2019 9:43 am

venom_666 pisze:Dokładnie tak jak mówi Artur nowy operator składa wypowiedzenie w Twoim imieniu, wszelkie terminy zostaną zachowane, a numer przeniesiony po upływie 30 dni od daty końca okresu rozliczeniowego w którym zostanie wrdozona procedura.


No nie,operator NJU Mobile powiedział mi,że przeniesienie zostanie zrealizowane w dniu który ja wskazałem i tu będę musiał liczyć się z karą nałożoną przez T-Mobile za nie zachowanie okresu wypowiedzenia i to będzie koniec.
Awatar użytkownika
venom_666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1109
Rejestracja: pn paź 14, 2019 7:12 am
Lokalizacja:
Podziękował: 264 razy
Otrzymał podzięk.: 964 razy
Płeć: Mężczyzna

Zerwanie umowy z T-Mobile.

Postautor: venom_666 » pn gru 23, 2019 9:26 am

Dokładnie tak jak mówi Artur nowy operator składa wypowiedzenie w Twoim imieniu, wszelkie terminy zostaną zachowane, a numer przeniesiony po upływie 30 dni od daty końca okresu rozliczeniowego w którym zostanie wrdozona procedura.
Obrazek
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...
(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ
wertjacek
Płeć: nieokreślona

Zerwanie umowy z T-Mobile.

Postautor: wertjacek » pn gru 23, 2019 9:23 am

Nie wytrzymałem (zapewne będą gnębić mnie ofertami,ale to numer, z którego korzysta córka,niech trochę się pomęczy z konsultantami :) ) i zadzwoniłem do BOA T-Mobile.15,99zł tyle wynosi kara za niedotrzymanie okresu wypowiedzenia.

Dzięki
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

Zerwanie umowy z T-Mobile.

Postautor: Alchemik » pn gru 23, 2019 9:20 am

wertjacek pisze:Cześć

06.01.2020 kończy mi się umowa z T-Mobile i przenoszę numer do innej sieci.Okazuje się,że powinienem zachować okres 30 dni wypowiedzenia, a tego nie zrobiłem.Podobno zapłacę karę za niezachowanie okresu wypowiedzenia.Czy ktoś wie ile ona wynosi? nie chce na razie dzwonić do nich bo mnie zamęczą telefonami, a chcę mieć spokojne święta.

Z tego co zrozumiałem, to Ty nie wypowiadasz umowy, a tylko przenosisz numer do innego operatora po zakończeniu umowy na czas określony , więc żadnej kary nie powinieneś płacić. Idź do nowego operatora, podpisz stosowną umowę i cała procedura będzie się toczyć bez Twojego udziału ;)
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Alepo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: ndz wrz 23, 2018 10:05 am
Lokalizacja: Mazowsze
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 12 razy
Płeć: Mężczyzna

Zerwanie umowy z T-Mobile.

Postautor: Alepo » pn gru 23, 2019 9:18 am

Siema Jacek.
Zapłacisz tyle,ile miałeś ostatnią fakturę.Być może,że na Święta dostaniesz zniżkę :D Jednak po zastanowieniu się,pewnie nie zrobią rabatu,toż to korporacyjne hieny ;)
wertjacek
Płeć: nieokreślona

Zerwanie umowy z T-Mobile.

Postautor: wertjacek » pn gru 23, 2019 9:08 am

Cześć

06.01.2020 kończy mi się umowa z T-Mobile i przenoszę numer do innej sieci.Okazuje się,że powinienem zachować okres 30 dni wypowiedzenia, a tego nie zrobiłem.Podobno zapłacę karę za niezachowanie okresu wypowiedzenia.Czy ktoś wie ile ona wynosi? nie chce na razie dzwonić do nich bo mnie zamęczą telefonami, a chcę mieć spokojne święta.

Wróć do „Speaker’s Corner - Możesz mówić co chcesz ale musisz wiedzieć czego chcesz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości