Na kogo zagłosujesz?

Zabrania się: obrażania rodziny królewskiej, podburzania do obalenia rządu i namawiania na pizzę z ananasem.

Na kogo zagłosujesz?

Czas głosowania minął wt cze 23, 2020 7:13 pm

Andrzeja Dudę (lat 47, wykształcenie wyższe prawnicze, formalnie nie należy do partii politycznej)
10
14%
Rafała Trzaskowskiego (lat 48, wykształcenie wyższe humanistyczne, członek Platformy Obywatelskiej)
18
26%
Szymona Hołownię, kandydata bezpartyjnego (lat 43, wykształcenie średnie, wykonujący zawód publicysty
20
29%
Roberta Biedronia, kandydata Lewicy (lat 44, wykształcenie wyższe politologiczne, członek Wiosny)
2
3%
Władysława Kosiniaka - Kamysza, kandydata PSL (lat 38, wykształcenie wyższe medyczne, poseł na Sejm)
5
7%
Krzysztofa Bosaka, kandydata Konfederacji (lat 37, wykształcenie średnie, poseł na Sejm Rzeczypospolitej
4
6%
Stanisława Żółtka, kandydata Kongresu Nowej Prawicy (członek Kongresu Nowej Prawicy oraz Polexitu)
0
Brak głosów
Marka Jakubiaka, kandydata Federacji dla Rzeczpospolitej (lat 61, wykształcenie średnie)
1
1%
Mirosława Piotrowskiego, kandydata Ruchu Prawdziwa Europa (lat 54, wykształcenie wyższe historyczne)
0
Brak głosów
Pawła Tanajno, kandydata bezpartyjnego (lat 44, wykształcenie wyższe w zakresie zarządzania)
0
Brak głosów
Na nikogo
10
14%
 
Liczba głosów: 70
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Na kogo zagłosujesz?

Postautor: Selene » pn maja 25, 2020 5:01 pm

ValQ pisze: (...)
Zawsze uważałem że w wyborach należy brać udział bo to nasz obowiązek i przywilej szkoda tylko że te nasze wybory każdy ma w ...... a zwłaszcza rządzący a wygra jedyny , prawy i słuszny.(...)

Dokładnie @
Awatar użytkownika
ValQ
. Trzeba brać udział w wyborach, to jest obowiązek każdego obywatela.
Chociażby dlatego właśnie, żeby nie wygrał ten "słuszny", żebyśmy pozostali w UE i mogli pojechać bez problemów, jak wspomniał @
Awatar użytkownika
iron64
, ponownie na wczasy np. do Hiszpanii. :oczko:
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Na kogo zagłosujesz?

Postautor: Tenmen » pn maja 25, 2020 5:00 pm

ValQ pisze:Włożę na pewno "kij w mrowisko" gdy powiem że nie życzę sobie udziału w wyborach , zwłaszcza prezydenckich ludzi którzy od dekad siedzą za granicą a kraj znają tylko z reportaży z TV Polonia i odwiedzin Mateuszka i jemu podobnych "bajkopisarzy" :D lub z czasów powojennych . No teraz możecie :bicz: a ja i tak wezmę udział chociażby po to aby móc potem mieć do NICH pretensje ( tych co wygrają ) i na pewno moim "wybrańcem " nie będzie nr 1 na naszej liście :facepalm1:


Czyli co ci mieszkają za granicą to nie Polacy? Często ci ludzie wiedzą o wiele więcej o sytuacji w Polsce niż tu mieszkający, poza tym oni mają prawo do głosowania zapisane w konstytucji.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Na kogo zagłosujesz?

Postautor: iron64 » pn maja 25, 2020 4:56 pm

Poczułem się wywołany do tablicy jako założyciel tej ankiety.
Zatem słowo "formalnie" musiałem napisać, bo ja taki uczciwy staram się być i gdybym to słowo pominął nie mógłbym spać, jeść ani chodzić. Jednakowoż, nie mogłem napisać, że należy on do jakiejś partii, bo "nie należy".

A co do reszty wypowiedzi - już cię lubię, stary, już cię lubię. :)
Obrazek
drwaski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 55
Rejestracja: sob maja 02, 2020 8:53 am
Lokalizacja:
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podzięk.: 24 razy
Płeć: nieokreślona

Na kogo zagłosujesz?

Postautor: drwaski » pn maja 25, 2020 4:53 pm

ValQ pisze: No teraz możecie :bicz:

Dlaczego? Mądrze prawisz, tylko polać.
Awatar użytkownika
ValQ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: wt gru 10, 2019 4:10 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 293 razy
Otrzymał podzięk.: 223 razy
Płeć: Mężczyzna

Na kogo zagłosujesz?

Postautor: ValQ » pn maja 25, 2020 4:35 pm

Zauważyłem pewną nieścisłość w prezentacji pierwszego hmmm :( kandydata "formalnie nie należy do partii politycznej " dobrze że zostało użyte słowo "formalnie" bo jak jest każdy wie i nie będę dalej ciągnąć wątku tego "kandydata".
Zawsze uważałem że w wyborach należy brać udział bo to nasz obowiązek i przywilej szkoda tylko że te nasze wybory każdy ma w ...... a zwłaszcza rządzący a wygra jedyny , prawy i słuszny.
Włożę na pewno "kij w mrowisko" gdy powiem że nie życzę sobie udziału w wyborach , zwłaszcza prezydenckich ludzi którzy od dekad siedzą za granicą a kraj znają tylko z reportaży z TV Polonia i odwiedzin Mateuszka i jemu podobnych "bajkopisarzy" :D lub z czasów powojennych . No teraz możecie :bicz: a ja i tak wezmę udział chociażby po to aby móc potem mieć do NICH pretensje ( tych co wygrają ) i na pewno moim "wybrańcem " nie będzie nr 1 na naszej liście :facepalm1:
Warwolf 80W x2 :good: ,Drag X x2 ,Pico 75 x2,Mechman 80W
Siegfried RTA , JuggerKnot MR RTA :brawo: , Intake RTA x 2
drwaski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 55
Rejestracja: sob maja 02, 2020 8:53 am
Lokalizacja:
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podzięk.: 24 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Na kogo zagłosujesz?

Postautor: drwaski » pn maja 25, 2020 4:22 pm

Wiem co robił Bosak i dlatego moim kandydatem nie jest ale kiedy inni uprawiali "gadki szmatki" on przedstawiał konkretne programy i rozwiązania a ja lubię konkrety.
Awatar użytkownika
Nikotynos
Patronauta
Patronauta
Posty: 2855
Rejestracja: pn paź 14, 2019 9:40 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 7310 razy
Otrzymał podzięk.: 3799 razy
Płeć: Mężczyzna

Na kogo zagłosujesz?

Postautor: Nikotynos » pn maja 25, 2020 4:07 pm

@
Awatar użytkownika
drwaski
Gadki szmatki są głównie pod publikę. Wychwytywanie niezadowolenia społecznego i udarzanie czułymi słówkami w ten punkt żeby podbić sobie reputację. Połowę z tego co mówią to tak naprawdę nie ma nic wspólnego z ich prawdziwym charakterem. Lepiej prześledzić historię życia i polityczną, czyny każdego z kandydatów, bo gadać to każdy potrafi, a robić słusznie i sprawiedliwie to już inna bajka. ;)
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Na kogo zagłosujesz?

Postautor: iron64 » pn maja 25, 2020 4:02 pm

Albo o tym, że Bosak najbardziej się przyłożył do mówienia tego, co ludzie chcą usłyszeć.
Obrazek
drwaski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 55
Rejestracja: sob maja 02, 2020 8:53 am
Lokalizacja:
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podzięk.: 24 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Na kogo zagłosujesz?

Postautor: drwaski » pn maja 25, 2020 3:55 pm

Co do Bosaka, podpisuję się pod tym obiema rękami ale jego wypowiedzi były najbardziej merytoryczne i miały najwięcej sensu. Niestety, świadczy to o poziomie pozostałych kandydatów.
Awatar użytkownika
Nikotynos
Patronauta
Patronauta
Posty: 2855
Rejestracja: pn paź 14, 2019 9:40 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 7310 razy
Otrzymał podzięk.: 3799 razy
Płeć: Mężczyzna

Na kogo zagłosujesz?

Postautor: Nikotynos » pn maja 25, 2020 3:50 pm

Czy ja wiem Krasnalek. Niedoświadczonego w polityce kandydata łatwo zmanipulować, bo nie zna tych wszystkich nie czystych mechanizmów itp., które się dzieją za kulisami, a często decydujące. Chyba że będzie miał dobrych doradców. To trochę jak wysłać na wojnę żołnierza, który w niej nigdy nie brał udziału tylko szkolił się zawsze w koszarach. Ale to i tak lepiej niż PO-wca Trzaskowskiego. PO już Polska przerabiała i też z tego nic dobrego nie wyszło. A Bosak to już całkiem porażka, wyuczony politycznej gadki gimbazjanin, bojówkarz, imprezowicz, fan kiboli z twarzą dziecka, który ma nas reprezentować na forum światowym. Żenuuua, niech lepiej idzie jeszcze possać mleka z cycka.

Wróć do „Speaker’s Corner - Możesz mówić co chcesz ale musisz wiedzieć czego chcesz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości