e-golon.pl

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
bacik1906
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: wt sty 07, 2020 6:06 pm
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna

e-golon.pl

Postautor: bacik1906 » wt mar 17, 2020 10:36 am

Naveord pisze:Tylko nigdzie nie ma pola żeby wpisać NIP. Nie mam działalności, zamówiłem pobranie zobaczymy, niby firma od 2018 r.









A status zamówienia masz opłacony czy Oczekiwani na przelew? Ja osobiście czekam już 4 dzień na dotarcie przelewu.
E-Golon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: pt mar 13, 2020 12:09 pm
Lokalizacja: Mełgiew
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 8 razy
Płeć: nieokreślona

e-golon.pl

Postautor: E-Golon » sob mar 14, 2020 9:44 am

Dokładnie. Nawyki zostają, a szczególnie te złe. Na pewno skorzystam z oferty. Żałuję i obiecuję poprawę. :-D
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

e-golon.pl

Postautor: Wampir z Pniew » pt mar 13, 2020 11:56 pm

Bardzo dobrze, pastwcie się nad kolegą, musi wyrobić sobie nawyk forumowy a nie facebookowy. :-D
@
Awatar użytkownika
E-Golon
Pamiętaj, po przekroczeniu tego progu używaj poprawnego nazewnictwa inaczej chociażby taki @
Awatar użytkownika
Krasnal45
wciągnie Cię niczym Smakosz do swej nory i nigdy
nie wrócisz stamtąd żywy.
Ja w takim razie ręce umywam, wykonałem swoją robotę, znikam weekendować i Wam też tego życzę. :jupi:
Awatar użytkownika
Cinmar
Patronauta
Patronauta
Posty: 1138
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 7:33 am
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 528 razy
Otrzymał podzięk.: 868 razy
Płeć: Mężczyzna

e-golon.pl

Postautor: Cinmar » pt mar 13, 2020 6:00 pm

@
Awatar użytkownika
E-Golon
, spora część z nas jest anty-FB i większości żadne twory typu fanpage nie interesują. Moim zdaniem "fanpage" jak nazwa wskazuje - zrzesza fanów. I... a pierdzielę, nie chce mi się rozpisywać, tok myślowy mam nadzieję zrozumiały.

Nawiasem mówiąc, polecam w tym przypadku subtelną promocję stosowaną choćby przez @VapeLab i @MA.
"Słuchajcie Salonowicze, mamy dla Was..." brzmi dużo bardziej zachęcająco, niż "Jak chcecie to se sprawdźcie fanpage.".
Wyżej wspomnieni wychodzą nam naprzeciw tutaj, gdzie już jesteśmy i wierz mi - to działa. I niezależnie od tego, czy producent, sprzedawca, czy użyszkodnik - wszyscy razem tworzymy tu naprawdę fajną społeczność, na której zyskują po równo wszyscy, którzy tylko tego chcą.
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3675
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3223 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

e-golon.pl

Postautor: iron64 » pt mar 13, 2020 3:30 pm

Zalew jak zalew, na plus na pewno jest fakt, że kolega tutaj się zarejestrował. Oczywiście polecenie przez @VapeLab chyba zmieniło troche podejście, ale nie ma to jak osobiście dołączyć do naszego Salonowego grona.
A z fanpegem to bym tak nie wyskakiwał. :)
Obrazek
E-Golon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: pt mar 13, 2020 12:09 pm
Lokalizacja: Mełgiew
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 8 razy
Płeć: nieokreślona

e-golon.pl

Postautor: E-Golon » pt mar 13, 2020 3:05 pm

Krasnal45 pisze:@E-Golon
Rozumiem, że zalogowałeś się tu jako właściciel e-golon.pl? No to działaj. Temat już masz, się chwal, reklamuj na salonach i spowiadaj się co tam masz, czemu tak mało, czemu nie wszystko i czemu tak drogo. :-D Bo za chwilę będziesz tu miał zalew pytań...


Zgadza się. Reklamować się nie będę bo to forum nie służy do reklamy. Każdy widzi co mamy a co możemy mieć to piszcie z propozycjami na fanpage. Raz w miesiącu robimy pre-order i każdy kto taki pre-order zrobi otrzyma -25% rabatu na daną rzecz.

Np. Odin DNA250C cena rynkowa : 746 zł przy pre-orderze mamy za : ~560 zł.

To nie reklama tylko przykład. :D

Są pytania to proszę pytać chętnie podzielę się wiedzą. ^^
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6679
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5177 razy
Otrzymał podzięk.: 7639 razy
Płeć: Mężczyzna

e-golon.pl

Postautor: Krasnal45 » pt mar 13, 2020 1:34 pm

@
Awatar użytkownika
E-Golon

Rozumiem, że zalogowałeś się tu jako właściciel e-golon.pl? No to działaj. Temat już masz, się chwal, reklamuj na salonach i spowiadaj się co tam masz, czemu tak mało, czemu nie wszystko i czemu tak drogo. :-D Bo za chwilę będziesz tu miał zalew pytań...
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
E-Golon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: pt mar 13, 2020 12:09 pm
Lokalizacja: Mełgiew
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 8 razy
Płeć: nieokreślona

e-golon.pl

Postautor: E-Golon » pt mar 13, 2020 12:39 pm

Dzień dobry. Kolega z VapeLab zaproponował założenie konta. :)

Jeżeli chodzi o te negatywne komentarze - pisał je jeden klient, który chyba chciał się zemścić, że dostał bana za sprzedaż swoich płynów na naszej stronie facebookowej.
Ciężkie czasy nadeszły dla przedsiębiorców jak i całej społeczności waperów i waperek. :P
teju93
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: śr mar 04, 2020 9:57 pm
Lokalizacja: Wrocław
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

e-golon.pl

Postautor: teju93 » pt mar 13, 2020 10:10 am

Jako że jestem dość nowym użytkownikiem forum, mój post może też nie budzić dużego zaufania, jednak dzięki wpisom w tym temacie postanowiłem złożyć zamówienie w w/w ww. sklepie i czuję się zobowiązany opisać cały proces. Szukałem sklepu w którym mógłbym kupić OBS Cube-X, niestety w sklepach stacjonarnych w moim mieście nie mieli. Znalazłem go właśnie w e-golon z możliwością wysyłki. Po przeczytaniu kilku negatywnych opinii o sklepie odpusciłem. Parę dni później pojawił się ten temat na forum i po przeczytaniu Waszych wpisów postanowiłem że zachowam środki ostrożności, ale jednak złożę zamówienie. Przeczytałem regulamin i zamówiłem paczkę za pobraniem. Box dotarł do mnie po 2 dniach, jest nowy (w folii), test autentyczności na stronie producenta pozytywny a w paczce był paragon. Tak więc jestem zadowolony i ze swojej strony, co prawda na podstawie tylko jednego zamówienia, mogę polecić ten sklep :). Nie wiem skąd te negatywne opinie w googlu, może akurat ja miałem szczęście że z moim zamówieniem wszystko jest ok, a może to konkurencja, aczkolwiek właścicielowi sklepu polecam zmienić domenę, bo nazwa.pl trochę odstrasza i bardziej przyłożyć się do marketingu ;).
Awatar użytkownika
Cinmar
Patronauta
Patronauta
Posty: 1138
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 7:33 am
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 528 razy
Otrzymał podzięk.: 868 razy
Płeć: Mężczyzna

e-golon.pl

Postautor: Cinmar » wt mar 10, 2020 12:49 pm

@
Awatar użytkownika
chuco
ja na przykład chyba gdzieś jeszcze mam w gratach paragon z idym/jakidym. Kupowałem przedpłatą na konto, towar dostałem (jako jedyny wówczas oferował w kraju Fuji od FA), a wiemy jaki był finał sklepu.
W tym temacie rekomendacja Piotra jest całkiem mocną kartą i osobiście byłbym gotów dać sklepowi szansę, gdybym czegoś potrzebował. Z zachowaniem środków ostrożności, ale jednak.
Obrazek

Wróć do „Poradnik zakupowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości