BeMyJuice Damn

Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: BeMyJuice Damn

Postautor: ErNOL » wt mar 24, 2020 4:31 pm

@
Awatar użytkownika
Polon

Masz rację, nie wspomniałem... Mea culpa. Chyba z tego właśnie powodu, że też mi nie przeszkadza, choć najczęściej jestem przeciwnikiem chłodzika w premiksach.
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
Polon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 531
Rejestracja: śr wrz 25, 2019 12:49 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podzięk.: 478 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: BeMyJuice Damn

Postautor: Polon » wt mar 24, 2020 4:07 pm

ErNOL pisze:Dziś drugi smak z nowej linii BeMyJuice - smthg:EEE

Do testowania użyłem QP Desingn JuggerKnot Mini z grzałką TriCore Fused Clapton.
DAMN smthg:EEE - owoce leśne. Bezpośrednio po otwarciu butelki - słodki, ale nie przesłodzony zapach uderza nas w nozdrza. Co najważniejsze - zapomnijmy o zapachu chemii wyczuwalnym najczęściej po otwarciu nowego produktu. Kompozycja łagodnie trafia do naszych receptorów. Po przegryzieniu się z shotem nikotynowym zaczynamy. Od razu mocne zaciągnięcie i po raz kolejny duże wow. To naprawdę smakuje! Podczas wapowania czujemy to co producent podaje - świetnie dobrane owoce leśne. Całość jest bardzo przyjemna w odbiorze. Nie czuć dużej ilości słodzika, co jest moim zdaniem najistotniejsze. Obiecane nam aromaty są dokładnie wyczuwalne podczas wapowania. Mimo moim zdaniem małej ilości słodzika - grzałka niestety szybko się brudzi.

Zalety:
- udana kompozycja aromatów - nie czuć chemii w premiksie
- nie jest przesłodzony
- mało krzykliwe opakowanie
Ocena ogólna: smak owoców leśnych lubię. Do tej pory jednak żadnej produkt nie powalił mnie na kolana. Domyślam się, że EEE też nie jest jeszcze szczytem moich marzeń, ale ten zostanie ze mną na dłużej. Po prostu mi smakuje. Polecam.
Dziękuję za recenzję. Nabyłem dziś ten premix i jestem zadowolony ze smaku. Uwielbiam owoce leśne, a w tym premixie czuć je bardzo dobrze. Szkoda, że nie wspominałeś o tym, iż dodano do tego premixu chłodził, jednak mi on nie przeszkadza. Dzięki za info.
Wiatr niesie zapach kwiatów I orzeźwia mnie.
Słońce chowa szare barwy Bym rozchmurzył się.
Wszystkie muszki i kwiatuszki Przyjacielem mi.
Tylko ludzie jacyś dziwni jakby byli źli.
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

BeMyJuice Damn

Postautor: ErNOL » ndz mar 22, 2020 10:57 am

Dziś drugi smak z nowej linii BeMyJuice - smthg:EEE

Do testowania użyłem QP Desingn JuggerKnot Mini z grzałką TriCore Fused Clapton.
DAMN smthg:EEE - owoce leśne. Bezpośrednio po otwarciu butelki - słodki, ale nie przesłodzony zapach uderza nas w nozdrza. Co najważniejsze - zapomnijmy o zapachu chemii wyczuwalnym najczęściej po otwarciu nowego produktu. Kompozycja łagodnie trafia do naszych receptorów. Po przegryzieniu się z shotem nikotynowym zaczynamy. Od razu mocne zaciągnięcie i po raz kolejny duże wow. To naprawdę smakuje! Podczas wapowania czujemy to co producent podaje - świetnie dobrane owoce leśne. Całość jest bardzo przyjemna w odbiorze. Nie czuć dużej ilości słodzika, co jest moim zdaniem najistotniejsze. Obiecane nam aromaty są dokładnie wyczuwalne podczas wapowania. Mimo moim zdaniem małej ilości słodzika - grzałka niestety szybko się brudzi.

Zalety:
- udana kompozycja aromatów - nie czuć chemii w premiksie
- nie jest przesłodzony
- mało krzykliwe opakowanie
Ocena ogólna: smak owoców leśnych lubię. Do tej pory jednak żadnej produkt nie powalił mnie na kolana. Domyślam się, że EEE też nie jest jeszcze szczytem moich marzeń, ale ten zostanie ze mną na dłużej. Po prostu mi smakuje. Polecam.
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

BeMyJuice Damn

Postautor: ErNOL » wt mar 17, 2020 10:19 pm

Wiem, że wiele osób robi samodzielnie liquidy do swoich EIN, ale i wielu używa premiksów. Zgodnie z obietnicą - kilka słów o nowej linii BeMyJuice.
Na początek poszedł smthg:acid. :)

Do testowania użyłem QP Desingn JuggerKnot Mini z grzałką TriCore Fused Clapton.
Na pierwszy ogień - kiwi, arbuz i truskawka. Bezpośrednio po otwarciu butelki - fajnie skomponowany zapach uderza nas w nozdrza. Co najważniejsze - nie ma w tym zapachu ciężkiej chemii. Kompozycja łagodnie trafia do naszych receptorów. Ok, ale premiks się wapuje, a nie wącha, zatem dodajemy shoty i pierwsza próba. Na początku delikatnie jak to z nowym bywa. Potem mocniej i... Serio... Wow... To naprawdę smakuje! Podczas wapowania daje się wyczuć to co producent podaje. Całość jest bardzo przyjemna w odbiorze. Nie czuć ogromnej ilości słodzika, co jest moim zdaniem najistotniejsze. Obiecane nam aromaty są dokładnie wyczuwalne podczas wapowania.

Zalety:
- udana kompozycja aromatów - nie czuć chemii w premiksie
- nie jest przesłodzony
- mało krzykliwe opakowanie

Ogólnie uważam, że ten premiks jest dobry. Oczywiście mam świadomość, że każdy powie zapewne co innego. Ja mówię odnośnie własnych odczuć. Z tej kompozycji aromatów - ten przedstawiony naprawdę smakuje. Mimo moim zdaniem małej ilości słodzika, grzałka niestety po 3 zbiorniczkach mocno zabrudzona, ale nie tak jak mi się czasem zdarzało z innymi liquidami.
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
Halah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 468
Rejestracja: wt lut 18, 2020 4:24 pm
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1109 razy
Płeć: Kobieta

BeMyJuice Damn

Postautor: Halah » pt mar 13, 2020 10:17 pm

Przeczytałam opisy producenta i to był spory błąd. :lol: Zdecydowanie podpinam się pod "cringe" i "gimbazę." Mnie dobił zwrot "mordeczko." ErNOL, pisz do nich przy okazji, bo strzelili sobie nie tyle w kolano, co w żołądek.
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

BeMyJuice Damn

Postautor: Raz2trzy » pt mar 13, 2020 9:36 pm

Obawiam się że nawet gimbaza okrzyknie to totalnym "cringem". :-D Straszne pudło ze strony producenta. :wstydzi:
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: BeMyJuice Damn

Postautor: iron64 » pt mar 13, 2020 9:24 pm

Ale nie ma się co oszukiwać @
Awatar użytkownika
Maciejko
, premixy zwykle do gimbusów są adresowane.
Obrazek
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: BeMyJuice Damn

Postautor: ErNOL » pt mar 13, 2020 9:01 pm

@
Awatar użytkownika
Maciejko

Nie wiem kto robił opisy. Jak pisałem, ja dostałem paczkę do recenzji, a wklejony obrazek nie jest mojego autorstwa.
Jak pisałem - pierwszy który wziąłem rokuje dobrze... :)
Ale jak mi się uda, to przekażę informację do nadawcy. ;)
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: BeMyJuice Damn

Postautor: Maciejko » pt mar 13, 2020 8:59 pm

Czy te opisy robił 15-latek? Ja przepraszam za offtop, ale no żesz ku***a mać. Jak my, waperzy, mamy być traktowani poważnie, skoro sami producenci dają takie gimbusiaste opisy swoich produktów? Dla mnie to jakiś żart.
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

BeMyJuice Damn

Postautor: ErNOL » pt mar 13, 2020 8:56 pm

@
Awatar użytkownika
Halah

Dam znać, jak zacznę używać, bo na razie czekam jeszcze, żeby z shotem się dobrze "zmieszało". Zielonej nie lubię, ale po zapachu raczej nie jest to zielona. Ale wiadomo, że zapach i smak, mogą się znacznie różnić.
Ogólnie z ulotki, która była dołączona, smaki mają całkiem ciekawe... :)
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek

Wróć do „Liquidy firmowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości