MA Q&A, czyli wszystko w jednym miejscu ;)

Salonowa sofa firmy MA
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

MA Q&A, czyli wszystko w jednym miejscu ;)

Postautor: Alchemik » czw mar 19, 2020 1:18 pm

sm14 pisze:Zamówiłem próbki aromatów: cappuccino waniliowe, shisha lemon, tobacco custard, blueberry donut, budyń jagodowy, ciasto truskawkowe, brzoskwinia, gruszka, tropical tea. Rozrobiłem je z bazą i już nie mogę się doczekać, żeby ich spróbować. Jak długo powinny się przegryzać, żeby wydobyć z nich pełnię smaku?

Jeżeli chcesz uzyskać pełnię smaku i aromatu, to:
- "Cappuccino waniliowe", "Tobacco custard" i "Blueberry donut" muszą poleżakować przez minimum miesiąc,
- "Ciasto truskawkowe", "Budyń jagodowy" oraz "Tropical tea" odstawiłbym na 2-3 tygodnie,
- "Gruszka" i "Brzoskwinia" tydzień.

W przypadku "Tropical tea" możliwe jest pojawienie się zaraz po wymieszaniu zmętnienia i tutaj wapować można najwcześniej po całkowitym wyklarowaniu się liquidu.
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6685
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

MA Q&A, czyli wszystko w jednym miejscu ;)

Postautor: Krasnal45 » czw mar 19, 2020 12:35 pm

Owocówkom daj przynajmniej tydzień, reszcie, dwa-trzy tygodnie to minimum.
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
sm14
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 46
Rejestracja: pt cze 28, 2019 12:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podzięk.: 11 razy
Płeć: Mężczyzna

MA Q&A, czyli wszystko w jednym miejscu ;)

Postautor: sm14 » czw mar 19, 2020 12:22 pm

Zamówiłem próbki aromatów: cappuccino waniliowe, shisha lemon, tobacco custard, blueberry donut, budyń jagodowy, ciasto truskawkowe, brzoskwinia, gruszka, tropical tea. Rozrobiłem je z bazą i już nie mogę się doczekać, żeby ich spróbować. Jak długo powinny się przegryzać, żeby wydobyć z nich pełnię smaku?
Obrazek
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

MA Q&A, czyli wszystko w jednym miejscu ;)

Postautor: Alchemik » wt mar 17, 2020 10:48 am

MlodyChemik pisze:Przymierzam się powoli do zamówienia na stronie MA (sfinalizuję je pewnie w kwietniu) i mam dwa pytania:
-jest opcja by czerwone winogrona były dostępne również w formie aromatu?
-co to za tajemniczy składnik w serii hole, anyż? (To pytanie można rozszerzyć do bardziej ogólnego, w których aromatach jest anyż, a nie jest podany w opisie, nie przepadam za nim).

W telegraficznym skrócie, gdyż pracy nawał, a czasu jakoś nie przybywa...

1) Cały czas pracujemy i spokojnie możesz zamawiać nawet w dniu dzisiejszym. Jedyne co uległo zmianie, to czas realizacji zamówień, gdyż ze względów bezpieczeństwa wszystkie prace związane z produkcją wykonuję obecnie sam i nikt postronny nie ma wstępu do laboratorium. Sugeruję również wybór przesylki na paczkomat InPost, gdyż PP wprowadziła bardzo duże ograniczenia w działalności i np. w dniu wczorajszym nie udało mi się wysłać zamówień, gdyż większość urzędów pocztowych jest zamkniętych, a jedyny czynny za został zamknięty o 13.30.

2) Aromatu czerwone winogrona niestety już nie ma w naszej ofercie, gdyż już od dłuższego czasu nie mamy możliwości zakupu komponentów niezbędnych do jego produkcji.

3) Seria hole nie zawiera anyżu. ;) A co tam jest? Hmmmm... Wystarczy, że przekroczysz granicę horyzontu zdarzeń i już wszystko będziesz wiedział. ;)
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
MlodyChemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: sob lut 01, 2020 4:23 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 9 razy
Płeć: Mężczyzna

MA Q&A, czyli wszystko w jednym miejscu ;)

Postautor: MlodyChemik » wt mar 17, 2020 9:11 am

Przymierzam się powoli do zamówienia na stronie MA (sfinalizuję je pewnie w kwietniu) i mam dwa pytania:
-jest opcja by czerwone winogrona były dostępne również w formie aromatu?
-co to za tajemniczy składnik w serii hole, anyż? (To pytanie można rozszerzyć do bardziej ogólnego, w których aromatach jest anyż, a nie jest podany w opisie, nie przepadam za nim).
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

MA Q&A, czyli wszystko w jednym miejscu ;)

Postautor: Alchemik » sob mar 14, 2020 6:12 pm

W związku z ogłoszonymi przed chwilą ograniczeniami w pracy urzędów pocztowych, uprzejmie prosimy (o ile to oczywiście możliwe) o wybór przesyłki na paczkomaty InPost.

Przypominam, iż dzięki zastosowaniu aplikacji InPost możliwe jest bezdotykowe otwarcie skrytki odbiorczej bez kontaktu z ekranem dotykowym paczkomatu.
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

MA Q&A, czyli wszystko w jednym miejscu ;)

Postautor: Alchemik » sob mar 14, 2020 8:32 am

W nawiązaniu do pojawiających się od pewnego czau plotek o możliwym wprowadzeniu od poniedziałku stanu wyjątkowego informujemy, iż MA.pl cały czas pracuje i nadal będzie normalnie realizować Wasze zamówienia. Nie dajmy się panice i zachowajmy spokój w tych ciężkich czasach...
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

MA Q&A, czyli wszystko w jednym miejscu ;)

Postautor: Alchemik » śr mar 11, 2020 11:47 pm

Hmmm... Ciężkie pytanie...
Może Cię to zaskoczy (z marketingowego punktu widzenia to strzał w kolano), ale odradzam branie w ciemno całej serii produktów, gdyż może się okazać, że nie pasuje Ci któryś ze składników głównej nuty smakowej i cała seria trafi do kosza na śmieci. Cóż mogę Ci więc polecić? Hmmmm...
Jeżeli chcesz skosztować milkshake, to sugeruję na pierwszy ogień banana lub strawberry milkshake, gdyż te kompozycje zbierają najlepsze opinie od waperów i Klienci często wracają do tych smaków. Co się zaś tyczy serniczków, to tutaj niepodzielnie króluje lemon cheesecake (lekko kwaskowaty sernik z lukrem cytrynowym) i od tego bym zaczął przygodę z tymi aromatami. :)
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Awatar użytkownika
Polon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 531
Rejestracja: śr wrz 25, 2019 12:49 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podzięk.: 478 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: MA Q&A, czyli wszystko w jednym miejscu ;)

Postautor: Polon » śr mar 11, 2020 10:21 pm

Hmmm.... Pierwszy raz przymierzę się do zakupu od Ciebie @MA, więc liczę na jakąś pomoc. Szukam deserówek i tytoniówek które mogłyby zagościć u mnie w baniakach na dłużej.

Co do deserówek mam kilka na oku : seria milkshake, chocolate Waters, ciasto jagodowe i truskawkowe, seria cheesecake.

Tytoniówki to seria Shisha, próbowałem już Shisha lemon i bardzo podoba mi się jej smak, tylko jest jedno ale... Można zalać sobie jeden baniak, po drugim mi się odechciewa wapować.

Co sądzisz o moich wyborach? Może ktoś z salonu się wypowie na temat aromatów, które wybrałem.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Wiatr niesie zapach kwiatów I orzeźwia mnie.
Słońce chowa szare barwy Bym rozchmurzył się.
Wszystkie muszki i kwiatuszki Przyjacielem mi.
Tylko ludzie jacyś dziwni jakby byli źli.
wertjacek
Płeć: nieokreślona

MA Q&A, czyli wszystko w jednym miejscu ;)

Postautor: wertjacek » czw mar 05, 2020 4:49 pm

No to super. I nic nie mieszam bez odczekania okresu przegryzienia. To tylko pytanie z cyklu: co by było gdyby się zdarzyło. Ale wcale nie musi.

Dzięki.

Wróć do „MaiArt w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości