Aromamizer RDTA - Steam Crave.

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromamizer RDTA - Steam Crave.

Postautor: Tommy Black » sob lut 13, 2016 10:44 am

Jednak jestem zdolny.Oczywiście nikt o tym nie wiedzial,nawet ja sam,głównie ja sam...ale do rzeczy...
Żeby się odstresować,albo dobić,wziąłem wczoraj w łapy przednie, leżący od dawna Aromamizer z bazą Velocity.Nie doczekałem się i tak singel base,więc...
Założyłem mu dwie grzałki 1 omowe,co dalo w sumie 0,54 oma.Liczyłem na 0,50 ale nikt nie jest doskonały. ;)
Ponieważ pierwszy raz robilem setup dwugrzałkowy,to pomyślałem że nie nalezy sobie ułatwiać i zrobilem setup pionowy.To mądrzy ludzie nazywają vertical coil.Zaopatrzyłem to wszystko w Fiber Freaks, z braku waty,zalałem bazą 50/50 18 mg i nakręciłem na VTC Mini.
24 W,3,60 V,0,54 oma,opaska gumowa na dwa otwory i...wróć do pierwszego zdania. ;)
Świetnie to działa,choć mam wrażenie że FF do takiej grzałki nie jest najlepszym nośnikiem.

Edit:
Wymieniłem ten FF na japońską bawełnę.Jest jednak lepiej.Zapomnialem napisać o drucie. To Kanthal A1 26 GA.

Żebyście jednak zbytnio nie zachwycali się moimi zdolnościami,to podam link do filmu,gdzie wszystko to podpatrzyłem: :)

https://youtu.be/aVCl36baeOs
Vapujący Białystok
Płeć: nieokreślona

Re: Aromamizer RDTA - Steam Crave.

Postautor: Vapujący Białystok » sob sty 30, 2016 3:32 pm

To rownież mój ulubiony parownik. Zaryzykowałem i rozwierciłem otwory doprowadzające liquid z 1,5 na 3,2 ! Nic nie cieknie, a przy quad coli mam dripera z dość dużym zbiornikiem na liquid ;) polecam każdemu.
Riccardo
Płeć: nieokreślona

Re: Aromamizer RDTA - Steam Crave.

Postautor: Riccardo » pt sty 08, 2016 9:32 am

Uwielbiam ten parownik. Doskonale mi się na nim chmurzy. Nawet nie wiem czemu. Smak jest, ale w tyle za Bellusem. Setupy robi się banalnie. Może to dlatego? Chmurki oczywiście konkretne. Mam już dwa :)
Riccardo
Płeć: nieokreślona

Re: Aromamizer RDTA - Steam Crave.

Postautor: Riccardo » śr gru 30, 2015 10:02 am

Z fejsbuka producenta:
Good New! Upgrade without price change.
we upgrade to use food grade 304 materials instead of 303. We use the best CNC suppliers, high grade crafted, clean and smooth, no rust and no machine oil taste.
Keeping Craving to be Top 1 quality!
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromamizer RDTA - Steam Crave.

Postautor: Tommy Black » śr gru 30, 2015 9:58 am

Riccardo pisze:Dodatkową różnicą jest to, że ten nowy aż tak nie walił smarem jak poprzedni


No,czyli jednak warto było czekać na nową wersję... :lol:
Riccardo
Płeć: nieokreślona

Re: Aromamizer RDTA - Steam Crave.

Postautor: Riccardo » śr gru 30, 2015 9:51 am

Sam sobie odpowiem, w końcu mam rozwolnienie jaźni. Znaczy my mamy :)

Najnowsza wersja aromamizera dostępna jest u Postera. Wczoraj odebrałem, otwory przesunięte o pół słupka, czyli tyle, co nic. Nie wpływa to na smak, jest dokładnie tak, jak na moim drugim egzemplarzu. Dodatkową różnicą jest to, że ten nowy aż tak nie walił smarem jak poprzedni :)
Riccardo
Płeć: nieokreślona

Re: Aromamizer RDTA - Steam Crave.

Postautor: Riccardo » ndz gru 27, 2015 1:41 pm

Czy ktoś kupował ostatnio Aromamizer z Enzo lub Goodwapera? Jak jest z ustawieniem air hole? Loteria, czy są na grzałki/słupki?
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Re: Aromamizer RDTA - Steam Crave.

Postautor: dorota » czw gru 10, 2015 4:55 pm

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Riccardo
Płeć: nieokreślona

Re: Aromamizer RDTA - Steam Crave.

Postautor: Riccardo » czw gru 03, 2015 8:52 pm

Mam i ja. Już trzeci tydzień. Wersja z bazą w stylu velocity. O setupach powiedziane zostało już w zasadzie wszystko. Ja zrobiłem standardowy jak na siebie, czyli 2 x 8 zwojów SS 0,3, grzałka Pawłowa (z odstępami), fi 2,5 mm, FF. I na Treeboxa go, na TC.
Wrażenia? Niezły parowóz. Smak nie dojechał. Za to cug konkretny. Niby jest regulacja vapebandem, ale mi się nie podoba kręcenie gumą. Używam tego z dwoma otworami. Miałem szczęście, u mnie doloty czarodziejskiej mieszanki azotu, tlenu, badziewia i gazów szlachetnych są idealnie skierowane na grzałki, co podobno nie jest standardem w tym parowniku (nazwa parownik pochodzi od tego, że atomizer musi działać w parze z zasilaniem).
Smakowo umieściłbym go ponad subtankiem (co oczywiste), trochę ponad Crownem (co w sumie też oczywiste), natomiast niżej od Criusa i bardzo niżej od Bellusa. Chmurę daje bardzo dużą. Generalnie określiłbym go takim dużym dripperem ze zbiornikiem. Zresztą wrażenia z chmurzenia podobne.
Na koniec muszę powiedzieć, że mimo niedostatków smakowych bardzo go lubię i chętnie na nim chmurzę.
Awatar użytkownika
matatiti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 944
Rejestracja: śr cze 10, 2015 1:31 pm
Lokalizacja: Ząbki
Podziękował: 1680 razy
Otrzymał podzięk.: 976 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromamizer RDTA - Steam Crave.

Postautor: matatiti » wt lis 17, 2015 2:08 pm

Drut: SS316 28AWG średnicy 0,32. Kręcony na średnicy ~2,8mm.

Zasilanie: eVic VTC mini z funkcją TC na SS i jego pomiary (kolejno w stanie spoczynku i w akcji):

ObrazekObrazek

Nośnik: Fiber Freaks
Liquid: 80VG/20PG
:budda:

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości