Wotofo Profile Unity RTA

Awatar użytkownika
nike21
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: pt sie 02, 2019 8:38 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podzięk.: 26 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: nike21 » ndz maja 10, 2020 4:18 pm

Nie trzymaj dolnej części za obudowę, tylko chwyć palcami za gwint i kręcąc lekko prawo lewo spróbuj umieścić bazę tak, żeby wskoczyła na swoje miejsce. Dopiero potem skręcaj.
perzyn
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: sob maja 09, 2020 12:34 pm
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: perzyn » sob maja 09, 2020 12:46 pm

Mam ten parownik od jakiegoś miesiąca, kilka razy odkręcałem, zakręcałem (wiadomo, na początku trzeba było się nauczyć, dobrze nauczyć ładnie układać) i nie było większych problemów.
Jednak jak ostatnio wymieniałem mesha i watę bawełnę to nie mogłem dokręcić góry atomizera do bazy. Zakładam górę tak, żeby wpasować otwory z wypustkami w bazie, niby zaskakuje, ale nie da się tego w żadną stronę przykręcić. Zdjąłem mesha i watę bawełnę, żeby ogarnąć co jest nie tak, ale nie znalazłem rozwiązania. Próbowałem przeczyścić gwinty, zmieniałem uszczelkę na większe czy mniejsze, cały czas bez skutecznie.
Macie może jakiś pomysł?

 ! Wiadomość od: Mtll
Witaj @
Awatar użytkownika
perzyn
,

Dobrym zwyczajem Salonu jest przywitać się z innymi użytkownikami.
ObrazekMożesz to zrobić w temacie Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.
darkn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: czw kwie 16, 2020 5:55 am
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: nieokreślona

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: darkn » pn kwie 20, 2020 1:28 pm

Okej, w takim razie muszę popracować nad setupem.

M.

 ! Wiadomość od: Maciejko
Drogi @
Awatar użytkownika
darkn
- czy wiesz, że istnieją tutaj prywatne wiadomości? Radzę Ci przeczytać, są tam ważne wskazówki.
mareke
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: czw sty 16, 2020 1:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 11 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: mareke » pn kwie 20, 2020 10:57 am

Właściwie jakość nośnika, jego ilość oraz ułożenie w setupie ma kluczowy wpływ na oddanie smaku. Jeśli nośnik będzie źle ułożony to nie będzie w odpowiedni sposób dostarczał liquidu co będzie się przekładało na smak oraz szybsze zużycie nośnika, czyli klasyczny bober.

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
darkn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: czw kwie 16, 2020 5:55 am
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: nieokreślona

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: darkn » pn kwie 20, 2020 9:25 am

Dzięki, spróbuję w takim razie rozczesać.

Jeszcze jedno pytanie - jak duży wpływ na smak ma ułożenie bawełny? Kolega ma Smoka, mieliśmy zalany ten sam lq i u niego smak był dużo, dużo lepszy. Używam siatek OFRF 0,13 oma A1 i bawełny jak wyżej.

M.
Awatar użytkownika
lukiboss
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 140
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 11:08 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: lukiboss » pt kwie 17, 2020 8:38 pm

@
Awatar użytkownika
darkn

Zbita jest i tyle, rozczesz ją trochę i będzie git.

M.
SX Mini G Class + Kylin M PRO
Awatar użytkownika
nike21
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: pt sie 02, 2019 8:38 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podzięk.: 26 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: nike21 » pt kwie 17, 2020 7:27 pm

Ja ostatnio zakładałem bawełnę z paczki od Wotofo właśnie tą Xfiber 60/6mm i nie miałem żadnego problemu. Ładnie ją cieniutkim płaskim śrubokrętem rozczesałem, żeby nie była taka sklejona i wszystko śmiga jak ta lala.

M.
darkn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: czw kwie 16, 2020 5:55 am
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: nieokreślona

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: darkn » pt kwie 17, 2020 11:10 am

Niedawno kupiłem właśnie ten parownik. To mój pierwszy RTA/jakikolwiek parownik do którego samemu trzeba zrobić grzałki (nie wiem co mnie podkusiło, żeby wybrać akurat ten parownik na swój pierwszy tego typu).
W każdym razie pomimo tego, że przeczytałem cały wątek, staram się robić jak na załączonych filmikach/zdjęciach to a to coś cieknie, a to smaku nie ma i tak w kółko... no ale nie poddaje się i działam dalej.

Jako, że jestem laikiem w temacie to i bawełny idzie na tony, znalazłem na Ali niby oryginalną bawełnę WOTOFO xFiber 60mm/6mm w nieco lepszej cenie niż w sklepie (swoją drogą było info, że to oficjalny sklep WOTOFO). Zamówiłem, przyszła w miarę szybko, bo wysyłka z EU, ale mam sporę wątpliwości czy to jest ten sam produkt.

Bawełna jest jakaś zgnieciona, płaska jak by jakby ją ktoś walcem przejechał. Nijak się to ma do tego, co jest na zdjęciach produktu, czy do tego co Wy wrzucaliście.
Poniżej kilka fotek samej waty bawełny - czy coś z tym się da zrobić? Czy są jakieś tricki żeby tę bawełnę uratować czy raczej śmietnik?

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Swoją drogą kupiłem kiedyś paczkę ww. bawełny w e :czajniczek: i powiem szczerze, że też miałem wrażenie, że jest jakaś "nie taka". Ta bawełna, która była w zestawie z parownikiem była tak jakby z jednego kawałka, cała, a to to jest jakby z dwóch sznurówek sklejana, żeby objętościowo była większa... Zewnętrzna strona jakaś taka posklejana, że ciężko to "rozczesać".

Czy miał ktoś z Was podobny problem?

M.
Awatar użytkownika
nike21
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: pt sie 02, 2019 8:38 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podzięk.: 26 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: nike21 » czw kwie 02, 2020 10:50 am

Wie ktoś może jak zdjąć pierścień przesłaniający otwory powietrzne?
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: Maciejko » czw mar 26, 2020 8:35 am

Wiem, że na skupię jest test magnesem. Tylko tam bardziej chodzi o amelinium. Kwasówkę to oni poznają po jednym spojrzeniu. :D
Też nie jestem materiałoznawcą, liznąłem tego jedynie trochę, właśnie w dziedzinie stali stopowych.
I ja się z Tobą zgadzam, bo sam mówię nierdzewka albo kwasówka i wiadomo o co chodzi. Można po prostu podsumować to tak, że nie każda nierdzewka to kwasówka, ale każda kwasówka to nierdzewka - ergo, to są wszystko stale nierdzewne.
Nie ma sensu dalej tego ciągnąć, bo to i tak solidny offtop. Generalnie wnioski są takie, że znając oznaczenie stali można sobie bez problemu ja stosować w EIN.

Aha, no i gratuluję oczywiście własnej blaszki. :brawo:

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ar2r, Grubson022, Igoreczek, Magiel i 24 gości