To się już nie mieści w głowie

Tematy luźne, swobodne, nie do końca poważne
Awatar użytkownika
venom_666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1109
Rejestracja: pn paź 14, 2019 7:12 am
Lokalizacja:
Podziękował: 264 razy
Otrzymał podzięk.: 964 razy
Płeć: Mężczyzna

To się już nie mieści w głowie

Postautor: venom_666 » sob mar 28, 2020 6:38 pm

SuwMar pisze:Ja to mam tylko jedno pytanie. Niech ktoś mi to rozjaśni. Dlaczego jest teraz takie parcie, żeby wybory odbyły się 10 maja? Mamy sytuację jako mamy, kuźwa przecież przełożenie tych wyborów, nie odbiera nikomu władzy. Są teraz chyba ważniejsze sprawy do ogarnięcia. Może zająć się zdrowiem obywateli i klękającą gospodarką.

Bo im dłużej to wszystko potrwa to więcej wqrwionych ludzi będzie. Więcej wyjdzie nieudolności, błedów, kłamstw i zwykłych przekrętów. To juz spowoduje spadek poparcia. Zauważ że w chwili obecnej tylko jeden prowadzi kampanię, chwaląc się przy tym pomysłami innych jako własnymi i wprowadzeniem rzeczy które inni proponowali dawno... Ot taka socjotechnika działająca na prostych ludzi. Ponadto duża część osób nie pójdzie z obawy o zdrowie i zycie własne i bliskich. Pójdzie w calości za to twardy elektorat.

 ! Wiadomość od: Metall
Połączono posty.


wertjacek pisze:Zgoda @
Awatar użytkownika
venom_666
, ale jak zaczniemy wyrywać zdania z kontekstu, wyjdzie niezła jatka. PiS and love. :P

Ale zauważ że to się pieknie wpisuje we wszelkie 500+ emerytura+ urna+ mieszkanie+ i inne takie. Szczytne hasła w istocie będące rzucaniem ochłapów gawiedzi.
Obrazek
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...
(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ
wertjacek
Płeć: nieokreślona

To się już nie mieści w głowie

Postautor: wertjacek » sob mar 28, 2020 6:37 pm

Zgoda @
Awatar użytkownika
venom_666
, ale jak zaczniemy wyrywać zdania z kontekstu, wyjdzie niezła jatka. PiS and love. :P

@SuwMar

Bo chcą wygrać, proste. Niefajnie, ale taka jest dzisiejsza polityka.
SuwMar
Płeć: nieokreślona

To się już nie mieści w głowie

Postautor: SuwMar » sob mar 28, 2020 6:34 pm

Ja to mam tylko jedno pytanie. Niech ktoś mi to rozjaśni. Dlaczego jest teraz takie parcie, żeby wybory odbyły się 10 maja? Mamy sytuację jako mamy, kuźwa przecież przełożenie tych wyborów, nie odbiera nikomu władzy. Są teraz chyba ważniejsze sprawy do ogarnięcia. Może zająć się zdrowiem obywateli i klękającą gospodarką.
Awatar użytkownika
venom_666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1109
Rejestracja: pn paź 14, 2019 7:12 am
Lokalizacja:
Podziękował: 264 razy
Otrzymał podzięk.: 964 razy
Płeć: Mężczyzna

To się już nie mieści w głowie

Postautor: venom_666 » sob mar 28, 2020 6:31 pm

A zajrzyj dwie strony wstecz, to mojego wpisu i fragmentu do którego się odniosłem. Napisałem odnośnie konkretnego zdania o programie najbliższym potrzebom zwykłych ludzi. Czy nie mam racji że takim programem będzie ten zgodny z czystym, prawdziwym i utopijnym komunizmem opartym o Marksa?? Każdemu wg jego potrzeb... Darmowa opieka medyczna na właściwym poziomie. Każdemu środki na utrzymanie. Każdemu wszystko czego potrzebuje... Do tego wspólna praca dla dobra wszystkich w społeczeństwie.
Piękna utopia, ale trafiająca do własnie szarego człowieka.
Obrazek
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...
(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ
wertjacek
Płeć: nieokreślona

To się już nie mieści w głowie

Postautor: wertjacek » sob mar 28, 2020 6:25 pm

venom_666 pisze:
timi pisze:
venom_666 pisze:Nie myl utopijnej idei z czymś co było tylko dyktaturą proletariatu. To dość powszechne jakoś...

Najciekawsze jest przypisywanie dyktatury proletariatu lub utopijnej idei komunistycznej partii stricte prawicowej.
Nieśmiało przypomnę, że SLD jest w opozycji do PiS i razem z PO oraz KO jest zdecydowanie na lewo. :-D

Zauważ że mój wpis był odpowiedzią na konkretne zdanie JAcka a nie przypisywanie idei PiSowi, aczkolwiek powszechne rozdawnictwo i obiecanki większego jak najbardziej się w sovietyzm wpisuje.


Ten JAcka to do mnie? w internecie jest OK gdy poruszamy się i dyskutujemy w granicach tego co widzimy i czytamy, a ja odnosiłem się do terażniejszych partii, choć wiem co to utopia, komu przypisać i co ich dziedzictwo przyniosło światu.

Edit
Wykreśliłem ostatnie zdanie, zabrzmiało jakoś niemiło, dwuznacznie. :D

Edit.
Z tym złotem to zabawna sprawa, za rządów PO chcieli z rezerw USA odzyskać je, jankesi pokazali im figę. PiS z nie naszym Donaldem pogadał i za 2 lata jak dobrze pamiętam, ma wrócić do Polski, w transzach. Jedną z teorii spiskowych jest ta, że amerykanie już dawno przejedli deponowane przed wojną złoto różnych krajów. To dopiero będzie afera tysiąclecia, gdy okaże się to prawdą.
timi
Płeć: nieokreślona

To się już nie mieści w głowie

Postautor: timi » sob mar 28, 2020 6:17 pm

gregg pisze:
Madzia pisze:Nawet jedyne złoto jakie państwo miało w razie klęski, to PiS sprzedał na potrzeby 500+. Także ten budżet jest najprawdopodobniej dużo na minusie...

Sprzedali? :co:
Kiedy? Gdzie? Komu?

Z tego, co mi wiadomo, to właśnie dokupili.
Nie PIS. NBP.


Oj tam... @Madzia lubi czasem pożartować.
Awatar użytkownika
gregg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: czw sty 03, 2019 6:57 am
Lokalizacja: BIA
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 54 razy
Płeć: Mężczyzna

To się już nie mieści w głowie

Postautor: gregg » sob mar 28, 2020 5:28 pm

Madzia pisze:Nawet jedyne złoto jakie państwo miało w razie klęski, to PiS sprzedał na potrzeby 500+. Także ten budżet jest najprawdopodobniej dużo na minusie...

Sprzedali? :co:
Kiedy? Gdzie? Komu?

Z tego, co mi wiadomo, to właśnie dokupili.
Nie PIS. NBP.
Obrazek
timi
Płeć: nieokreślona

To się już nie mieści w głowie

Postautor: timi » sob mar 28, 2020 4:47 pm

venom_666 pisze: (...) aczkolwiek powszechne rozdawnictwo i obiecanki większego jak najbardziej się w sovietyzm wpisuje.

Co Ty wiesz o sowietyzmie? :lol:
Awatar użytkownika
venom_666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1109
Rejestracja: pn paź 14, 2019 7:12 am
Lokalizacja:
Podziękował: 264 razy
Otrzymał podzięk.: 964 razy
Płeć: Mężczyzna

To się już nie mieści w głowie

Postautor: venom_666 » sob mar 28, 2020 4:44 pm

timi pisze:
venom_666 pisze:Nie myl utopijnej idei z czymś co było tylko dyktaturą proletariatu. To dość powszechne jakoś...

Najciekawsze jest przypisywanie dyktatury proletariatu lub utopijnej idei komunistycznej partii stricte prawicowej.
Nieśmiało przypomnę, że SLD jest w opozycji do PiS i razem z PO oraz KO jest zdecydowanie na lewo. :-D

Zauważ że mój wpis był odpowiedzią na konkretne zdanie JAcka a nie przypisywanie idei PiSowi, aczkolwiek powszechne rozdawnictwo i obiecanki większego jak najbardziej się w sovietyzm wpisuje.
Obrazek
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...
(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

To się już nie mieści w głowie

Postautor: Selene » sob mar 28, 2020 4:40 pm

jaro1959 pisze:A czy ktoś zna faktyczny bilans budżetu?

Nawet jedyne złoto jakie państwo miało w razie klęski, to PiS sprzedał na potrzeby 500+. Także ten budżet jest najprawdopodobniej dużo na minusie...
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...

Wróć do „OFF Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości