Pioneer4you iPV D3 80W TC Box

Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Re: Pioneer4you iPV D3 80W TC Box

Postautor: dorota » pn sty 04, 2016 3:24 pm

matatiti pisze: ta klapka na akumulatorki w Cuboidzie wygląda trochę tandetnie.

wlasnie wczoraj dyskutowalismy z mezem o tej klapce! ale tam chyba magnes dolozyli? no jak nie ma magnesu to...moze byc nieciekawie, ale oczywiscie moge sie mylic.

Added in 3 minutes 40 seconds:
Tommy Black pisze:Weź też pod uwagę gdzie kupujesz ( Zbyszek) jaka firma ( Pioneer4you) na jakim chipie
(YiHi Sx 350J ).To jest 3 x na tak!

chip IPV D3 to YiHi SX 150H :mrgreen:

Added in 3 minutes 57 seconds:
matatiti pisze:Weź IPV D4,

? dlaczego nagle ipv d4?

Dzięki za czujność, poprawiłem.
M.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pioneer4you iPV D3 80W TC Box

Postautor: Tommy Black » pn sty 04, 2016 3:14 pm

robertanisz pisze:Nie żadnego dripowania.Trochę mnie zbił z tropu post matiego.To faktycznie nowe nie sprawdzone boxy ,jak padną po trzech miesiącach to lipa.Może bezpieczniej kupić ewica?Tylko ten pioneer podoba mi się,skubany.


Przy takim toku rozumowania to nie tylko boxa ale i samochodu się nie da kupić.Wszystko się może zepsuć,nawet najlepszy box ( jeśli istnieje)
i samochód ( tu tylko jeden się nie może zepsuć) ;) .Weź też pod uwagę gdzie kupujesz ( Zbyszek) jaka firma ( Pioneer4you) na jakim chipie
(YiHi Sx 350J ).To jest 3 x na tak!
Nie miałem tego iPV D3 nigdy,mam kilka Eviców,zarówno VT jak i VTC Mini.Uważam że to świetne boxy,a Mini szczególnie.Świetna,prosta obsługa,masa możliwości,częste upgrade.No i obsługa drutu SS,co jest dla mnie akurat teraz najważniejsze!
Ja od ponad roku mam boxy z TC,ale zacząłem używać TC tak naprawdę dopiero wtedy kiedy pojawił się drut SS 316.O drucie Ni200 nawet już nie chcę słyszeć.Rozważ też i taką opcję.Boxa nie kupujesz przecież co miesiąc.Mnie przez ten rok,nieużywanie TC nie zaszkodziło,boxom też. :)
Ale wybór,decyzja,nalezy do Ciebie.
Awatar użytkownika
matatiti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 944
Rejestracja: śr cze 10, 2015 1:31 pm
Lokalizacja: Ząbki
Podziękował: 1680 razy
Otrzymał podzięk.: 976 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pioneer4you iPV D3 80W TC Box

Postautor: matatiti » pn sty 04, 2016 3:05 pm

Nie nie Robert, nie ma opcji, że coś w nich padnie po trzech miesiącach. To dobre firmy i nie ma tu mowy o jakiejś wtopie, zwłaszcza przy Ipv D3, który ma już sprawdzoną elektronikę.
Z tych dwóch boxów, Ipv D3 wydaje mi się solidniejsze, bo ta klapka na akumulatorki w Cuboidzie wygląda trochę tandetnie.
Weź IPV D3, to może jeszcze przede mną uda Ci się napisać o nim recenzję :D
:budda:
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Re: Pioneer4you iPV D3 80W TC Box

Postautor: dorota » pn sty 04, 2016 2:59 pm

Evic mini ma wiekszy display i uaktualnienia ale jest bardziej klockowaty
IPV D3 fantastycznie lezy w dloni chip YiHi , mniejszy o wiele display , no i mniej funkcjiii, brak uaktualnienia
ale radze Ci sie pospieszyc bo wychodzi tyle nowych boxow ze bedziesz mial zaraz jeszcze wiecej dylematow :mrgreen:

IPV d3 to praktycznie IPV D2 :twisted:
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pioneer4you iPV D3 80W TC Box

Postautor: robert » pn sty 04, 2016 2:57 pm

Nie żadnego dripowania.Trochę mnie zbił z tropu post matiego.To faktycznie nowe nie sprawdzone boxy ,jak padną po trzech miesiącach to lipa.Może bezpieczniej kupić ewica?Tylko ten pioneer podoba mi się,skubany.
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Re: Pioneer4you iPV D3 80W TC Box

Postautor: dorota » pn sty 04, 2016 2:53 pm

robertanisz pisze:Jak pisałem TC na razie nie używam ,watów też potrzebuję niewiele.Chce jednak spróbować kontroli temperatury ,jak by co to będę używał w VW.

no to wystarczy Ci evic mini. Cuboid ma wieksze rozmiary,150 w - 2 ogniwa , wiec tez bedzie ciezsza, zastanow sie czy Ci potrzeba czegos takiego.
Ja bym rozwazala zakup evica mini albo IPV D3
a ty dripujesz tez?
zgadzam sie z matim :twisted:
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
matatiti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 944
Rejestracja: śr cze 10, 2015 1:31 pm
Lokalizacja: Ząbki
Podziękował: 1680 razy
Otrzymał podzięk.: 976 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pioneer4you iPV D3 80W TC Box

Postautor: matatiti » pn sty 04, 2016 2:49 pm

Robert, na tę chwilę te boxy są jeszcze nowością i nikt z nas nie miał ich jeszcze w dłoni, więc ciężko doradzać w ciemno.
Ja widzę to tak:
IPV D3 - prostota i funkcjonalność
Cuboid - bardziej zaawansowany, obsługa drutu SS, dwa akumulatory, uaktualnienia.

Musisz sam sobie odpowiedzieć na pytanie, co bardziej Ci jest potrzebne do szczęścia.
:budda:
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pioneer4you iPV D3 80W TC Box

Postautor: robert » pn sty 04, 2016 2:48 pm

Jak pisałem TC na razie nie używam ,watów też potrzebuję niewiele.Chce jednak spróbować kontroli temperatury ,jak by co to będę używał w VW.
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Re: Pioneer4you iPV D3 80W TC Box

Postautor: dorota » pn sty 04, 2016 2:43 pm

robertanisz pisze:Podpowiedzcie proszę ,dziś chciałbym zakupić i się motam .Pionier czy ten Cuboit .Oba są dostępne u poster82,tylko kliknąć.Trzeba jeszcze wiedzieć przy której pozycji.TC nie używam jeszcze,ale jestem młody i rozwojowy.Na razie jechałbym na VW.Zakup ma być przemyślany i dobry ,stąd pytam Was. *czajniczek*

no ale to zalezy co chcesz na tym montowac bo troche rozne boxy. ja porownalabym raczej IPV D3 do evic vt mini bo CUBOID to juz 150 W (2 baterie), z pewnascia ciezsza i wieksza od IPV D3.
W CUBOIDZIE czy Evicy masz update w ipv nie . IPV z cala pewnoscia swietnie lezy w dloni lepiej od evic mini i z cala pewnoscia od cuboida.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pioneer4you iPV D3 80W TC Box

Postautor: robert » pn sty 04, 2016 2:32 pm

Podpowiedzcie proszę ,dziś chciałbym zakupić i się motam .Pionier czy ten Cuboit .Oba są dostępne u poster82,tylko kliknąć.Trzeba jeszcze wiedzieć przy której pozycji.TC nie używam jeszcze,ale jestem młody i rozwojowy.Na razie jechałbym na VW.Zakup ma być przemyślany i dobry ,stąd pytam Was. *czajniczek*

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości