Target 75VTC w Ceramic Coils by Vaporesso

Awatar użytkownika
miclon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 10:03 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Podziękował: 329 razy
Otrzymał podzięk.: 161 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Target 75VTC w Ceramic Coils by Vaporesso

Postautor: miclon » czw mar 10, 2016 11:13 pm

Obrazek
Awatar użytkownika
miclon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 10:03 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Podziękował: 329 razy
Otrzymał podzięk.: 161 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Target 75VTC w Ceramic Coils by Vaporesso

Postautor: miclon » sob sty 09, 2016 9:17 pm

Tommy Black pisze:
miclon pisze:Wczoraj firma wydała nie dokońca satysfakcjonujące oświadczenie.


Tak bardziej nie na temat ,niż mało satysfakcjonujące.Na dodatek żadna z tych stron nie działa.Grzałki to inny problem.Poza ,ważnym,bezpieczeństwem też kwestia odczuć smakowych z tych grzałek....ale są różne rzeczy ludzie lubią...
No i tez ważne,moim zdaniem, elektronika w tym modzie pozostawia wiele do życzenia.


Faktycznie strona główna nie działa ale podstrony działają a przynajmniej działały. Kilka dodatkowych informacji można znaleść na www.tasteyourjuice.com
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Target 75VTC w Ceramic Coils by Vaporesso

Postautor: Tommy Black » sob sty 09, 2016 8:44 pm

miclon pisze:Wczoraj firma wydała nie dokońca satysfakcjonujące oświadczenie.


Tak bardziej nie na temat ,niż mało satysfakcjonujące.Na dodatek żadna z tych stron nie działa.Grzałki to inny problem.Poza ,ważnym,bezpieczeństwem też kwestia odczuć smakowych z tych grzałek....ale są różne rzeczy ludzie lubią...
No i tez ważne,moim zdaniem, elektronika w tym modzie pozostawia wiele do życzenia.
Awatar użytkownika
miclon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 10:03 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Podziękował: 329 razy
Otrzymał podzięk.: 161 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Target 75VTC w Ceramic Coils by Vaporesso

Postautor: miclon » sob sty 09, 2016 8:32 pm

Oświadczenie firmy Vaporesso na temat VAPORESSO TARGET CERAMIC CCELL TANK a dokładnie bezpiczeństwa grzałek.

Kilka dni temu jeden z największych dystrybutorów firmy Vaporesso w USA poddał w wątpliwość bezpieczeństwo użytkowania ceramicznych grzałek zastosowanych w parowniku. Wczoraj firma wydała nie dokońca satysfakcjonujące oświadczenie.

STATEMENT
Vaporesso cCell ceramic coil is an innovative product from Smoore. The special ceramic material and unique production process effectively promote coil’s utility and lead to better e-liquid flavor. This revolutionary technique has been repeatedly studied and tested by our technicians in the past two years, and it is deemed safe by third-party authoritative agencies including the test report of MSDS and ROHS ,see below link address:
http://www.vaporesso.com/news/shownews.p...g=en&id=12
http://www.vaporesso.com/news/shownews.php?lang=en&id=9
http://www.vaporesso.com/news/shownews.p...g=en&id=10
Since the beginning of the cCell coil sale in early December 2015, it has received notable amount of positive reviews and gained popularity among its users.

As a company with more than 10 years of experience in manufacturing and researching for electronic cigarette, we maintain strict and hygienic manufacturing process that conforms with medical standard, strivingto serve our clients, including multi-national tobacco company, with innovative electronic cigarettes featuring convenience and safety. The quality of product is the soul of our company and also the reason for our well established reputation overseas.

It is reported that some of our competitors are spreading malicious and untruthful statements to defame our products. Some of them even infringe our legal right by producing clones illegally. Smoore will continue to collect user feedback on products, continuously improve our customer service sector, and meanwhile crack down untruthful accusation about the quality of our products. Any defamatory action aiming to bring malicious competition against us will have legal consequences, and Smoore reserves the right to file lawsuit against those activities.

Smoore consistently devotes to the innovation of vaporizers and is actively involved in the healthy growth of electronic cigarette industry. We are here to defend consumer rights and maintain a sustainable sales ecological system with our partners who care about this industry as much as we do.

Legal Department
SHENZHEN SMOORE TECHNOLOGY LIMITED
Jan 8th, 2016

The URL Is:
http://www.vaporesso.com

MySQL Server Error:
Connection timed out ( 2002 )

You Can Get Help In:
http://www.MetInfo.cn
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Target 75VTC w Ceramic Coils by Vaporesso

Postautor: Tommy Black » czw sty 07, 2016 4:07 pm

dorota pisze:
Tommy Black pisze:
dorota pisze:a zachowuje sie tak nawet jak wlozysz inna batt.?


Po włożeniu innego ogniwa,zaświecił się ekran i po kilku minutach dało się używać.Do następnego saoistnego włączenia się.Tak było wczoraj.
Dziś już nic nie pomaga i Target zbuntował się całkowicie i nieodwołalnie.Koniec.Nic nie działa.A ja mam w planie Kopiec Kościuszki... ;)

kup sobie cos na pocieszenie!!! :twisted:


Dzięki,też o tym myślałem.Czekam na katalog.Greckie wyspy są teraz nawet tanie. ;)
Elektronika w tym modzie to nie jest szczyt techniki,ale na spacery mnie to wystarczało.Fajnie się z tym chodziło,ergonomia rewelacyjna,wygląd okropny... ;)
Mam w zapasie Wismeca,ale ma stałe ogniwo,to czasem kłopot.Chcialem wymienić Targeta,ale niestety już go nie ma.Poradzę sobie,nie jest to problem jakiś,ale znów trzeba się napić... :lol:
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Re: Target 75VTC w Ceramic Coils by Vaporesso

Postautor: dorota » czw sty 07, 2016 3:59 pm

Tommy Black pisze:
dorota pisze:a zachowuje sie tak nawet jak wlozysz inna batt.?


Po włożeniu innego ogniwa,zaświecił się ekran i po kilku minutach dało się używać.Do następnego saoistnego włączenia się.Tak było wczoraj.
Dziś już nic nie pomaga i Target zbuntował się całkowicie i nieodwołalnie.Koniec.Nic nie działa.A ja mam w planie Kopiec Kościuszki... ;)

kup sobie cos na pocieszenie!!! :twisted:
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Target 75VTC w Ceramic Coils by Vaporesso

Postautor: Tommy Black » czw sty 07, 2016 3:05 pm

dorota pisze:a zachowuje sie tak nawet jak wlozysz inna batt.?


Po włożeniu innego ogniwa,zaświecił się ekran i po kilku minutach dało się używać.Do następnego samoistnego włączenia się.Tak było wczoraj.
Dziś już nic nie pomaga i Target zbuntował się całkowicie i nieodwołalnie.Koniec.Nic nie działa.A ja mam w planie Kopiec Kościuszki... ;)
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Re: Target 75VTC w Ceramic Coils by Vaporesso

Postautor: dorota » czw sty 07, 2016 2:44 pm

Tommy Black pisze:
Tak myślę jeszcze ( bo czasem myślę) czy to jednak nie jest sprawka atomizera,a konkretnie grzałki z drutu SS.Tyle że w Targecie nie używam TC,bowiem nie posiada on obsługi tego drutu ...

dlaczego ?
a zachowuje sie tak nawet jak wlozysz inna batt.?
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Target 75VTC w Ceramic Coils by Vaporesso

Postautor: Tommy Black » śr sty 06, 2016 10:26 am

Mój Target cierpi na jakąś dziwną przypadłość...co odkryłem z powodu nabytej ciekawości i wrodzonej bezsenności.
Otóż służy mi on wyłącznie na wyjścia,pies,żona,Kopiec Kościuszki.Poza tymi ekstremalnymi sytuacjami stoi sobie zawsze na szafce w przedpokoju.
I włącza się sam,świeci się ekran i słychać syczenie grzałki...Tak zdarzyło sie już kilkanaście razy.Co dziwne ,bazy ze zbiornika nie ubywa,ale ogniwo zauważalnie traci pojemność,nie jakoś bardzo,ale...
Spotkaliście się kiedyś z czymś podobnym?
Tak myślę jeszcze ( bo czasem myślę) czy to jednak nie jest sprawka atomizera,a konkretnie grzałki z drutu SS.Tyle że w Targecie nie używam TC,bowiem nie posiada on obsługi tego drutu ...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Target 75VTC w Ceramic Coils by Vaporesso

Postautor: Tommy Black » śr gru 30, 2015 9:15 am

dorota pisze:Ewentualnie gdyby ktos chcial Cie zaatakowac to mozesz mu tym przywalic!


Tu nie mam żadnych obaw.Sztukę walki opanowałem do perfekcji,szczególnie jeden z jej elementów! :twisted:

dorota pisze:Na wyjscie do miasta:


Wychodząc do miasta zabieram uśmiech i dobre słowa poupychane w kieszeniach razem z cukierkami.Ja kocham swoje miasto. :)

dorota pisze:Bo Krakow to miasto artystow


Tak,masz rację,ale jest nas coraz mniej... ;)

dorota pisze:No i na ryby :moze dlatego ze fajka kojarzy mi sie z cierpliwoscia i spokojem a wedkowanie w gruncie rzeczy to przeciez wlasnie uzbrojenie sie w duze poklady cierpliwosci i spokoju zeby nie wystraszyc ryb! Wiem bo kiedys zlowilam rybe chyba ze ryba dluuugo nie chcialaby "brac", no to musialbys tam dluuugo siedziec wiec proponuje to:


Tak,mnie też fajka kojarzy się z cierpliwością a nawet z pokojem.Od kiedy fajki przestały być modne,to i pokoju jakby coraz mniej... ;)
I znów masz rację ,tym razem co do ryb.Chodzenie na ryby powinno być zakazane.Straszenie ryb karalne.Nielegalne uzbrajanie się w pokłady cierpliwości i spokoju ścigane.Ta cierpliwość i spokój zarezarwowana jest dla polityków.Po to żeby nie siedzieć,albo nawet długo nie siedzieć. ;)
Ryby może i nie chcą brać..ale... ;)

PS
Będę niebawem na konklawe,powiesz w jakim sklepie i jaką rybę złowiłaś?

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości