Dyrektor "Trójki" unieważnił wyniki Listy Przebojów

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Dyrektor "Trójki" unieważnił wyniki Listy Przebojów

Postautor: Tommy Black » ndz maja 17, 2020 3:35 pm

Do sprawy odniósł się najbardziej zainteresowany minister, vice jednak...

Wiceminister Aktywów Państwowych w rządzie Prawa i Sprawiedliwości Janusz Kowalski odniósł się do sprawy Marka Niedźwieckiego.
Oto ten vice:
Obrazek
Oto jego wpis:
wpis.jpg

Oto komentarze pod wpisem:
"Może byś się listą kościelnych pedofilów zajął?".

"Teraz większy wstyd być członkiem #PISkomuna. Nie musisz dziękować za tę informację, durniu".

"Jeszcze nawet maj się nie skończył, a tytuł dzbana roku już przyznany. Gratuluję. xD".

"Pana Marka Niedźwiedzkiego, w tym kraju kojarzy każdy i kojarzyć będzie, o tobie zapomną w 5 sekund...".


A ja się zastanawiam, jak długo musiała trwać indoktrynacja posła Kowalskiego ciężkim, gumowym, blacharskim młotem aby coś takiego napisać?
I jeszcze jedno. W tej partii jest masa takich ludzi. Jasne, wybory mogą zmienić partię rządząca i skład Sejmu. Ale co z tymi ludźmi? Co się z nimi stanie?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
jaro1959
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 406
Rejestracja: czw maja 18, 2017 5:56 am
Lokalizacja:
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podzięk.: 800 razy
Płeć: Mężczyzna

Dyrektor "Trójki" unieważnił wyniki Listy Przebojów

Postautor: jaro1959 » ndz maja 17, 2020 2:50 pm

No i mogą sobie w kółko puszczać hymn śpiewany kiedyś przez Kaczyńskiego.
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Dyrektor "Trójki" unieważnił wyniki Listy Przebojów

Postautor: Tenmen » ndz maja 17, 2020 1:23 pm

Ostatni gasi światło....

Hirek Wrona, dziennikarz od wielu lat związany z Trójką, postanowił rozstać się z rozgłośnią. Poinformował o tym w mediach społecznościowych. W sobotę wypowiedzenie złożył Marek Niedźwiecki.

"Dziś napisałem list mailowy do dyrektora Trójki, w którym poinformowałem go o moim odejściu ze stacji. Być może pozwoli mi pożegnać się ze słuchaczami w środę w audycji Do Południa. Jednak nie mam tej pewności. Kończy się mój piękny sen" - poinformował Wrona.


Marcin Kydryński żegna się z Trójką

To miał być wielki comeback - dziś na antenę radiowej Trójki wróciła - po raz ostatni - "Siesta", zawieszona w marcu audycja Marcina Kydryńskiego. Dziennikarz jednak ogłosił, że żegna się z Polskim Radiem. - Przyszedł zatem czas się pożegnać - powiedział w audycji, która tradycyjnie zaczęła się o 15:07. To pokłosie wielkiego zamieszania w PR3 - na skutek anulowania piątkowego notowania Listy Przebojów z Trójki odszedł Marek Niedźwiecki i Hirek Wrona.
Awatar użytkownika
shpongled
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 456
Rejestracja: pn paź 07, 2019 12:58 pm
Lokalizacja: Alpha Centauri
Podziękował: 166 razy
Otrzymał podzięk.: 368 razy
Płeć: Mężczyzna

Dyrektor "Trójki" unieważnił wyniki Listy Przebojów

Postautor: shpongled » ndz maja 17, 2020 11:37 am

Tommy Black pisze:To kto tam jeszcze został?



Z 'moich muzycznych to chyba Agnieszka Szydłowska i Piotr Stelmach. Hirek Wrona, akurat nie mój gust - ale dziś też walnął wymówieniem. Ciekawie co zrobi Piotr Metz ,pamiętam go jeszcze z tego 'pierwszego' RMF-u. Nie wiem czy tylko wyglądał na takiego menela czy no miał/ma jakieś tam problemy z procentami. No ale to moi ostatni. Trójki przestałem słuchać jak wiadomo kto, doszedł do władzy.

Niestety zniszczono też niedawno, moje ostatnie Radio, czyli Chilli Zet. Muzyka mi nie przeszkadzała a czasami była bardzo fajna, ale największy plus to zero Polityki.

Teraz pozwalniali większość starej ekipy i zrobiło się z tego Jazz, Rumby i cholera wie co -Zet. No ale dobra, zmienili profil, nie pod mój gust - ich prawo.
***** ***
Awatar użytkownika
ValQ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: wt gru 10, 2019 4:10 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 293 razy
Otrzymał podzięk.: 223 razy
Płeć: Mężczyzna

Dyrektor "Trójki" unieważnił wyniki Listy Przebojów

Postautor: ValQ » ndz maja 17, 2020 11:30 am

Wirtualna Polska: Afera w Trójce. Wiceminister Janusz Kowalski: Marek Niedźwiecki był TW.
https://wiadomosci.wp.pl/afera-w-trojce ... 304194689a

Nóż ku......wa! Przepraszam za tę ku....wę ale jak to przeczytałem to aż mnie zamurowało, jak nie kijem to pałą . Nawet jeżeli to prawda - w co wątpię to co w tej bandzie robi niejaki Piotrowski,prokurator w stanie wojennym i nie dość że wypowiada się na temat praworządności :szok1: śpiewa "Abba Ojcze" u Rydzyka to jeszcze bierze kasę i za co ja się pytam a takich "nawróconych" jest u NICH więcej :-D . Zgadzam się z tym co napisał Borys Szyc na swoim profilu. To co zrobili świadczy tylko o bezsilności i strachu.
Warwolf 80W x2 :good: ,Drag X x2 ,Pico 75 x2,Mechman 80W
Siegfried RTA , JuggerKnot MR RTA :brawo: , Intake RTA x 2
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Dyrektor "Trójki" unieważnił wyniki Listy Przebojów

Postautor: Tommy Black » ndz maja 17, 2020 9:24 am

No i mamy ciąg dalszy co było do przewidzenia.
Zbigniew Preisner na swoim FB poinformował, że „Marek Niedźwiecki jest kolejną osobą, która dzisiaj odeszła z Trójki”.

Trójka.jpg


To samo zrobił Tomasz Organek.
To kto tam jeszcze został?

Edit, bo mam więcej informacji.

Wieloletni dziennikarz Trójki Polskiego Radia - Marek Niedźwiecki odchodzi z publicznej rozgłośni. Decyzja jest protestem w związku z aferą dotyczącą piosenki Kazika Staszewskiego "Twój ból jest lepszy niż mój'.

O decyzji Niedźwieckiego poinformował w mediach społecznościowych kompozytor Zbigniew Preisner.

- Wczoraj w Programie Trzecim Polskiego Radia wydarzyła się historia, która nawet w najgorszych czasach PRL byłaby nie do pomyślenia. Kazik ze swoją piosenką „Twój ból jest lepszy niż mój“ wygrał notowanie Listy przebojów Marka Niedźwieckiego. Kilka godzin później tak zwany redaktor naczelny Trójki Tomasz Kowalczewski ogłosił, że redakcja unieważniła głosowanie, informując, że „wprowadzono piosenkę spoza listy, nadto dokonano manipulacji przy liczeniu głosów oddawanych na poszczególne piosenki, co zafałszowało wynik końcowy“.
Miarka się przebrała!

Marek Niedźwiecki jest kolejną osobą, która dzisiaj odeszła z Trójki. Nasza Trójka już nie istnieje.
Nie możemy się dać zniewolić tej bolszewickiej polityce, musimy bronić naszej wolności, inaczej zostanie nam „zniewolony umysł”" - oświadczył Preisner na swoim Facebookowym profilu.

Oświadczenia wydali dzisiaj także muzycy; "Organek" oraz Dawid Podsiadło.

Organek: "Z ogromnym żalem i smutkiem informujemy, iż zespół ØRGANEK zawiesza współpracę z Trójka - Program 3 Polskiego Radia na czas nieokreślony. Trójka była naszym domem od samego początku istnienia zespołu, dzięki niej mogliśmy przeżyć wiele wzruszeń i radości. Niegdyś gwarant jakości i wolności artystycznej, dziś, na naszych oczach staje się symbolem dewastacyjnej polityki obecnych władz Polskiego Radia.

Bezpośrednim powodem naszej decyzji jest usunięcie piosenki "Twój ból jest lepszy niż mój" Kazika z ostatniego notowania LP3. Zwalnianie niezależnie myślących dziennikarzy, polityczna ingerencja w ramówkę, atmosfera nagonki i zastraszenia oraz cenzura, to standardy mediów reżimowych z krajów niedemokratycznych.

Nigdy się na to nie zgodzimy. Czekamy aż wróci NASZA Trójka. NO PASARAN".

Dawid Posiadło: "Trudno bez emocji patrzeć na kolejny przykład demolowania kultury. Trójka miała zawsze specjalne miejsce w moim sercu, a o istnieniu kultowej listy słyszałem od urodzenia. Muzyczna redakcja Trojki od początku bardzo wspierała mnie i moją twórczość, za co zawsze będę wdzięczny.

Ale jeżeli na dzisiejszej antenie PR3, polityka jest ważniejsza niż muzyka, jeżeli piosenka powoduje powrót najgorszych komunistycznych praktyk, które znam tylko z książek i opowieści, to myślę, że moje utwory też nie powinny być grane na tej antenie, dopóki twórcza wolność słowa nie wróci na fale Trójki".

http://polityczek.pl/facebook/12984-kon ... zwdyxfYDuc
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Dyrektor "Trójki" unieważnił wyniki Listy Przebojów

Postautor: iron64 » ndz maja 17, 2020 7:10 am

Nie Tommy, ucieczka zacznie się dopiero przed wyborami parlamentarnymi gdy w sondażach będzie przegrana. Dopiero wtedy. Teraz to tylko człowiek-guma jak Gliński czy sławny już na całym świecie wiceminister bez kręgosłupa, robią zamęt. To wszystko.
Obrazek
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Dyrektor "Trójki" unieważnił wyniki Listy Przebojów

Postautor: Krasnal45 » ndz maja 17, 2020 7:08 am

Szczurom nie wolno pozwolić na ucieczkę. Szczury trzeba wytępić. Bezwzględnie.
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Dyrektor "Trójki" unieważnił wyniki Listy Przebojów

Postautor: Tommy Black » ndz maja 17, 2020 7:04 am

A tymczasem...

Zdarza się, że niektórzy artyści śpiewają głupstwa. Nawet bulwersujące. Ale jednak bardziej bulwersujące jest zdejmowanie piosenki za „nieprawomyślność”. To chyba jakaś prowokacja – napisał w sobotę wieczorem na Twitterze wicepremier i minister kultury Piotr Gliński.


Ale po chwili:

Na szczęście żyjemy w wolnym kraju i minister kultury nie musi się zgadzać ze wszystkimi decyzjami władz publicznego radia.


Czyżby zaczynała się już ucieczka szczurów?
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Dyrektor "Trójki" unieważnił wyniki Listy Przebojów

Postautor: iron64 » ndz maja 17, 2020 7:03 am

Muzo.fm i Antyradio mi zostało. Muzo.fm zastąpiło "czwórkę" a Antyradio to wiadomo. Aczkolwiek "trójka" w swej normalnej formie była bardzo dobrą stacją. Teraz nie ma już normalnej formy i już jakiś czas temu ją wywaliłem z radia. Szkoda, no ale wszystko ma swój czas.
Obrazek

Wróć do „Muzyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości