Fajka SMOK GUARDIAN III

Awatar użytkownika
gosiaby
Waperka
Waperka
Posty: 214
Rejestracja: wt lip 07, 2015 1:10 pm
Lokalizacja: Kaszuby
Podziękował: 775 razy
Otrzymał podzięk.: 379 razy
Płeć: Kobieta

Re: Fajka SMOK GUARDIAN III

Postautor: gosiaby » śr sty 13, 2016 7:43 pm

robertanisz pisze:Podoba mi się ,oj podoba. :) Co ja żonie powiem. :x


Kupisz jej coś ładnego w cenie wyższej niż fajeczka, może nie będzie długo marudzić ;)
Awatar użytkownika
agregat
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: wt cze 16, 2015 2:34 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 76 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Fajka SMOK GUARDIAN III

Postautor: agregat » śr sty 13, 2016 7:31 pm

robertanisz pisze:Podoba mi się ,oj podoba. :) Co ja żonie powiem. :x

Jak to co powiesz? Że do testów dostałeś ;)
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Fajka SMOK GUARDIAN III

Postautor: robert » śr sty 13, 2016 6:46 pm

Podoba mi się ,oj podoba. :) Co ja żonie powiem. :x
jacjac
Płeć: nieokreślona

Re: Fajka SMOK GUARDIAN III

Postautor: jacjac » śr sty 13, 2016 5:41 pm

Irku, jestem właścicielem kilku subohmowców, z czego wcale nie jestem dumny :evil: i bez żalu mogę Ci któregoś udostępnić do testów. Jeśli tylko wyrazisz zainteresowanie pisz śmiało. Jakiś zestaw drutów i Muji, na pierwsze zabawy, również się znajdzie :roll: . Pięknie Ci idzie z obniżaniem mocy, jak już 3 mg za mocne, to czapki z głów. Spróbuj "zerówek", może nie będzie już potrzeby dolewać nikosi w ogóle. :brawo: .
Jeśli tylko Zbyszkowe negocjacje się powiodą to chyba jakiegoś pre-ordera może rozpisywać. Kilka, zachwyconych, osób już teraz wyraża chęć zakupu, choćby już, od ręki. Pozostaje czekać i nasłuchiwać pomyślnych wieści od poster82.pl.
Irek
Płeć: nieokreślona

Re: Fajka SMOK GUARDIAN III

Postautor: Irek » śr sty 13, 2016 5:16 pm

jacjac pisze:Tym bardziej powinieneś skłaniać się ku zestawowi *yes*

Przekonałeś mnie :D
Jak idzie o kręcenie własnych grzałek, to mój największy jak dotychczas sukces polegał na wymianie grzałki w RBA od eGripa.. :oops: I na tym właśnie eGripie testuję sobie po trosze chmurzenie dopłucne. Zaczyna mi się to podobać, tylko jeszcze nie trafiłem z właściwą mocą mocą bazy, mam wrażenie, że ciągle jest zbyt mocna ;-) mimo, że według moich obliczeń nikotyny powinno być 3 mg/ml. A jeszcze w sierpniu było 12.. ;-)
Dlatego najserdeczniej dziękuję Jacku za Twoją deklarację! :-) Piękny gest!!
Poczekam jak radzisz. Wytrzymałem już tyle z Nautilusem (ostatnią grzałkę zainstalowałem, świadomie nie kupowałem na zapas ;-)), wytrzymam jeszcze trochę ;-) Zwłaszcza, że, jak Paweł pisze, wkrótce może być u Zbyszka :-)
Awatar użytkownika
amsaw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1867
Rejestracja: wt cze 09, 2015 8:30 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3123 razy
Otrzymał podzięk.: 2544 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Fajka SMOK GUARDIAN III

Postautor: amsaw » śr sty 13, 2016 4:56 pm

Paweł pisze:Są spore szanse, że fajeczka pojawi się w Polandii, a dokładniej tutaj. Z tego co się dowiedziałem właściciel już negocjuje, aby cena nie była gorsza niż u żółtych braci :)

Czyli poster82 trzyma rękę na pulsie :) Brawo, Zbychu :beer:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Fajka SMOK GUARDIAN III

Postautor: Tommy Black » śr sty 13, 2016 3:36 pm

jacjac pisze:W końcu, żeby napić się piwa, nie kupujesz browaru. Ślij mi PW i coś "wymyślimy"


:brawo:

I takich odpowiedzi,takiej oferty pomocy oby jak najwięcej! *wino*
jacjac
Płeć: nieokreślona

Re: Fajka SMOK GUARDIAN III

Postautor: jacjac » śr sty 13, 2016 3:27 pm

Tym bardziej powinieneś skłaniać się ku zestawowi *yes* . Wybór grzałek do smoka jest ogromny i na pewno któraś trafi w Twoje gusta. Na szybko naliczyłem ich siedem, a są jeszcze dwie bazy RBA. Nie każda z nich pokaże swą pełnię z tym zasilaniem, bo jest to, o zgrozo, tylko 75W. Nie wiem, Irku, czy przekonałeś się już do kręcenia spiralek we własnym zakresie, ale taki "smoczek" może być impulsem. Te gotowce, na polskim rynku, nie są tanie :mrgreen: .
Czarny Bellus może wyglądać z fajeczką równie dobrze. Moim zdaniem warto poczekać, kiedy wejdzie do regularnej sprzedaży, pojawią się obrazki z różnymi parownikami i łatwiej będzie dokonać wyboru. Pewne, natomiast, jest to, że zasilanie jest piękne i sam mam zamiar przymierzyć do niego kilka atomizerów :mrgreen:

Irku, jeśli chcesz spróbować wapowania dopłucnego nie musisz, od razu, inwestować w zakup nowego parownika, który może się okazać "wtopą". W końcu, żeby napić się piwa, nie kupujesz browaru. Ślij mi PW i coś "wymyślimy" :mrgreen:
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Fajka SMOK GUARDIAN III

Postautor: robert » śr sty 13, 2016 3:04 pm

Miałem i ja taką pokusę,mam namyśli wapowanie do płucne :) Spróbowałem i utwierdziłem się w przekonaniu że to zdecydowanie nie dla mnie. :)
Irek
Płeć: nieokreślona

Re: Fajka SMOK GUARDIAN III

Postautor: Irek » śr sty 13, 2016 2:40 pm

Dziękuję Ci :-)
To, że fajeczka zapewne najlepiej się będzie prezentowała z dedykowanym parownikiem nie ulega wątpliwości. To, że korzystniej cenowo zakup zestawu wychodzi też jest oczywiste.
Mój dylemat bierze się stąd, że mam wielką pokusę spróbować "dopłucnego" chmurzenia, a mentalnie (i materialnie ;-)) nastawiłem się na polecanego Bellusa. Dziwne zbiegi okoliczności sprawiły, że go jeszcze nie kupiłem. Przyznam, że się trochę boję tak TFV4 jak i Bellusa, obawiam się, że nie mając doświadczenia sobie z nimi nie poradzę..
Do TFV4 są gotowe grzałki, to z mojego punktu widzenia jego mała przewaga.

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kanek82 i 17 gości