Co? Gdzie? Kiedy? - Czyli zapowiedzi wydarzeń ze świata sportu

Chmurzymy, Gramy, Biegamy i Kibicujemy
Regulamin forum
Chmurzymy, Gramy, Biegamy i Kibicujemy
Dlaczego? Bo możemy! Od kiedy chmurzymy. Nareszcie ulubiona chmurka nie przeszkadza nam w sporcie. Nie padamy na murawę po 10 minutach, nie siadamy na kamieniu zaraz u podnóża góry. Jesteśmy zdrowsi i dlatego będziemy się tu zajmować sportem. I namawiać do sportu i rekreacji.
Będziemy również kibicować i wspólnie przeżywać emocje sportowe, obserwując najciekawsze wydarzenia ze świata sportu.
A teraz też będziemy mogli grać na swoich pecetach czy konsolach oraz bawić się najpopularniejszymi planszówkami lub takimi których jeszcze nie znaliśmy.
Świat gier jest równie ciekawy i nieskończony jak konfiguracje naszych atomizerów...
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Co? Gdzie? Kiedy? - Czyli zapowiedzi wydarzeń ze świata sportu

Postautor: Tomba » pt cze 12, 2020 11:36 am

Brakowało mi takiego luźnego topicu, by informować się o ciekawych wydarzeniach jakie mają mieć miejsce, a niekoniecznie zakładać dla każdego wydarzenia osobny temat.
Czasami człowiek coś przegapi, a potem żałuje. Mam nadzieję, że przyda się taki temat i niech dotyczy wszystkich dyscyplin sportowych.
Oczywiście, tam gdzie mamy wydzielone topici, to je wykorzystujmy jak do tej pory.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Myślę, że wielu sympatyków piłki kopanej już tęskni za meczami. Powoli ruszają rozgrywki w różnych krajach.
Dzisiaj o 21.00 na TVP Sport rewanżowy mecz półfinałowy Pucharu Włoch: Juventus FC - AC Milan.
Jutro też o 21.00 Napoli gra z Interem, ale jeszcze nie widzę czy i gdzie będzie transmisja.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................

Wróć do „Salonowy Klub Sportowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość