Podwyżki dla posłów

Zabrania się: obrażania rodziny królewskiej, podburzania do obalenia rządu i namawiania na pizzę z ananasem.
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

Podwyżki dla posłów

Postautor: SzamanDM » sob sie 15, 2020 1:10 pm

I taka szeroka działalność handlowa nie pozawala ci kupić oryginał niemieckiego parownika? Tak coś kojarzę nasze spięcia na trawniku o podróbki.
A może to teraz działalność się rozwinęła dzięki przyjaznej koniunkturze około politycznej. Cytując te bzdury o milczącej nie spłacasz czasem długu? ;) :-D
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
timi
Płeć: nieokreślona

Podwyżki dla posłów

Postautor: timi » sob sie 15, 2020 1:03 pm

Mam jeszcze chwilkę, bo czekam na sąsiada, który chce się dołączyć do spaceru, więc...
SzamanDM pisze:Masz rację. Takim jak ty jest teraz tu dobrze, a nawet bardzo dobrze. Pamiętaj, że to nie będzie trwało wiecznie.

Mnie będzie wszędzie i zawsze dobrze, bo jestem pozytywnie nastawiony do świata i ludzi.
Potrafię wykorzystywać nadarzające się okazje i ciężko pracować żeby je zamienić na korzyści.
Nienawidzę stagnacji. Dzień jak co dzień typu "poranna witaj zmiano, to życie twe" mnie zabija.

Może pochwalisz się czym ty się zajmujesz i twoi menedżerowie?

Robię wiele rzeczy, w kilku państwach.
Aktualnie potrzebuję ludzi ze znajomością języka rumuńskiego i bułgarskiego do rozbudowy sieci handlowej.
W tej działalności importuję koreańskie generatory i sprzedaję je na wschód od Bugu i południe od Bieszczad.
Przydaliby się również serwisanci, a precyzyjniej osoby do prowadzenia szkoleń dla serwisantów.
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

Podwyżki dla posłów

Postautor: SzamanDM » sob sie 15, 2020 12:50 pm

timi pisze:

@
Awatar użytkownika
SzamanDM

Miałeś napisać co umiesz robić.
Jak u Ciebie z językami?
Właśnie poszukuję menedżerów. Może się nadajesz?

:papatki:


Nie sądzę. Od urodzenia kopię rowy, nawet dla sportu. Z językiem mam problem nawet polskim ale może kto inny się skusi zostać menedżerem z Salonu chyba, że celujesz jedynie we mnie z jakiegoś całkiem niezrozumiałego dla mnie powodu. :lol:
Choć może przemyślę sprawę gdy przedstawisz postępy w leczeniu, o którym coraz częściej wspominasz.

timi pisze:
venom_666 pisze:Patrząc na to jak jest dobrze, to zastanawiam się czemu jest tak źle.

Jest Ci źle? To zmień coś w swoim życiu.
A może ma to zrobić Duda? On, czy Ona?

Mnie jest dobrze.
Nawet bardzo dobrze.


Masz rację. Takim jak ty jest teraz tu dobrze, a nawet bardzo dobrze. Pamiętaj, że to nie będzie trwało wiecznie.
Może pochwalisz się czym ty się zajmujesz i twoi menedżerowie?
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Podwyżki dla posłów

Postautor: Krasnal45 » sob sie 15, 2020 12:40 pm

timi pisze:A teraz wybaczcie, bo czytając Was zaczynam popadać w depresję.
Świat staje się coraz bardziej szary, wredny i agresywnie mnie atakuje.

No, chyba czas na samobana, nie ryzykuj dalej spotkania z psychiatrą. :facepalm:
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
timi
Płeć: nieokreślona

Podwyżki dla posłów

Postautor: timi » sob sie 15, 2020 12:38 pm

venom_666 pisze:Patrząc na to jak jest dobrze, to zastanawiam się czemu jest tak źle.

Jest Ci źle? To zmień coś w swoim życiu.
A może ma to zrobić Duda? On, czy Ona?

Mnie jest dobrze.
Nawet bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
venom_666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1109
Rejestracja: pn paź 14, 2019 7:12 am
Lokalizacja:
Podziękował: 264 razy
Otrzymał podzięk.: 964 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Podwyżki dla posłów

Postautor: venom_666 » sob sie 15, 2020 12:35 pm

@timi piękny przedruk propagitkowej ulotki. Czytam co i jak piszesz i myślę że powinni zatrudnić Cię jako rzecznika.
Patrząc na to jak jest dobrze, to zastanawiam się czemu jest tak źle.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...
(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ
timi
Płeć: nieokreślona

Podwyżki dla posłów

Postautor: timi » sob sie 15, 2020 12:34 pm

Tenmen pisze:Pierwsza Dama powinna wspierać słabszych, pokrzywdzonych, czy poparła strajkujących niepełnosprawnych? Czy wypowiedziała się na temat przemocy domowej? W tych innych tematach jest osobą która milczy i nie zajmuje stanowiska. Jolanta Kwaśniewska to była Pierwsza Dama, Duda do pięt jej nie dorasta.


Honorowa patronka Ruchu Olimpiad Specjalnych Polska, Agata Kornhauser-Duda, wielokrotnie miała okazję zagrzewać sportowców do walki, wspólnie z nimi świętowała sukcesy i trzymała kciuki za powodzenie każdego startu. Pierwsza Dama zainaugurowała X Ogólnopolskie Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych 2020.

Grupa świetlicowa „Aniołki” z Białegostoku, wybierając osoby, którym można sprawić świąteczną niespodziankę, wytypowała Parę Prezydencką. Dzieci razem z nauczycielami napisały list, a w odpowiedzi placówkę odwiedziła Pierwsza Dama. Placówka, działająca przy Pogotowiu Opiekuńczym, zajmuje się kształceniem uczniów zagrożonych niedostosowaniem społecznym, a także dzieci z autyzmem oraz z niepełnosprawnością intelektualną.

Pierwsza Dama angażowała się w tym czasie w działania pomocowe i zachęcała do tego innych. Dzieciom proponowała m.in. wysyłanie wielkanocnych życzeń do osób opuszczonych, chorych, niepełnosprawnych, potrzebujących wsparcia.

Agata Kornhauser-Duda i Maka Cziczua wzięły udział w otwarciu centrum kryzysowego zajmującego się kobietami, które ucierpiały z powodu przemocy domowej.


A teraz wybaczcie, bo czytając Was zaczynam popadać w depresję.
Świat staje się coraz bardziej szary, wredny i agresywnie mnie atakuje.
Zaczynam się czuć jak nieudacznik, który własne niepowodzenia życiowe i utracone szanse na szczęśliwe, dostatnie życie zrzuca na karb tzw. "innych okoliczności".
Z tego powodu idę z piesami do lasu :piesek: :piesek: , a potem na piknik z pozytywnie zakręconymi przyjaciółmi. Zdecydowanie lepiej na mnie działa towarzystwo ludzi wesołych, kreatywnych, nawet lekko postrzelonych i zdecydowanie pozytywnie postrzegających otoczenie.
Bo, w każdym człowieku i w każdej sytuacji można znaleźć pozytywy.


@
Awatar użytkownika
SzamanDM

Miałeś napisać co umiesz robić.
Jak u Ciebie z językami?
Właśnie poszukuję menedżerów. Może się nadajesz?

:papatki:
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Podwyżki dla posłów

Postautor: Krasnal45 » sob sie 15, 2020 12:33 pm

@timi
Moze poproś "pierwsza damę" o numer konta i wpłacaj jej złotówkę miesięcznie. Ani chybi, weźmie Cie za swojego rzecznika prasowego... :facepalm:
Bożeszzzzz...... klapki na oczach i czarne okulary...
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

Podwyżki dla posłów

Postautor: SzamanDM » sob sie 15, 2020 12:18 pm

Wychodzi na wierzch stara prawda, iż nie ma darmowych obiadów. Teraz za te ozdoby choinkowe i marsz w Zakopanem (a nie czasem rekreacyjny spacer?) wszyscy zapłacimy.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Podwyżki dla posłów

Postautor: Tenmen » sob sie 15, 2020 12:17 pm

Pierwsza Dama powinna wspierać słabszych, pokrzywdzonych, czy poparła strajkujących niepełnosprawnych? Czy wypowiedziała się na temat przemocy domowej? W tych innych tematach jest osobą która milczy i nie zajmuje stanowiska. Jolanta Kwaśniewska to była Pierwsza Dama, Duda do pięt jej nie dorasta.

Wróć do „Speaker’s Corner - Możesz mówić co chcesz ale musisz wiedzieć czego chcesz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości