Fajka SMOK GUARDIAN III

jacjac
Płeć: nieokreślona

Re: Fajka SMOK GUARDIAN III

Postautor: jacjac » sob lut 06, 2016 5:22 pm

Ani się waż poddawać ! Kombinuj ! :D Możesz przecież liczyć na wsparcie, którego nikt Ci nie odmówi.
Swoją drogą, ciężko byłoby znaleźć parownik, który ładnie komponowałby się z fajką i miał mniej niż 25mm średnicy. Chyba, że jakieś beauty ringi się pojawią.
Irek
Płeć: nieokreślona

Re: Fajka SMOK GUARDIAN III

Postautor: Irek » sob lut 06, 2016 5:16 pm

No, miałeś rację.. ;-) Jednak nie poddam się szybko. Chłop żywemu nie przepuści ;-)
jacjac
Płeć: nieokreślona

Re: Fajka SMOK GUARDIAN III

Postautor: jacjac » sob lut 06, 2016 5:13 pm

Irku, z bólem serca :oops: , ale....a, widzisz? Może RBA i zmiana dripa coś pomoże, chociaż baza RBA to dual :(
Irek
Płeć: nieokreślona

Re: Fajka SMOK GUARDIAN III

Postautor: Irek » sob lut 06, 2016 5:06 pm

No właśnie, trzeba poczekać, a ja uparcie próbuję zaakceptować wybór i mimo, że nie chcę, idę dalej.. ;) Ileż już takich "okrążeń" zrobiłem! ;)
Ale jest coraz lepiej :)

Edit.
Z parownikiem chyba jednak nieprędko się dogadam.. Jest moim zdaniem zdecydowanie dopłucny, bardziej, niż się spodziewałem ;-) Nie potrafię go ustawić tak, żeby normalnie, na dwa razy się dało.
Zacznę chyba testować bez nikotyny, bo nawet niewielki jej dodatek kopie jak licho..
Riccardo
Płeć: nieokreślona

Re: Fajka SMOK GUARDIAN III

Postautor: Riccardo » sob lut 06, 2016 11:33 am

Obsługa przyciskiem jest banalna. Klikasz 3 razy, pojawia się plusik. Jak klikniesz dalej, to masz minus, potem falkę (w niej wybierasz TC, TCR itp). Jak chcesz zmieniać daną funkcję, po prostu czekasz aż zacnie mrugać. TCR jest dostępne chyba tylko z faji. Dasz se radę :)
Irek
Płeć: nieokreślona

Re: Fajka SMOK GUARDIAN III

Postautor: Irek » sob lut 06, 2016 10:34 am

Dotarła! :D Jest wielka i piękna! Lekka, dlatego z lżejszym parownikiem rzeczywiście lepiej.
No i chyba swój stary telefon będę musiał zamienić na nowy, bo jak na razie obsługa jednym przyciskiem mi nie bardzo wychodzi.. ale może opanuję ;-)
Zabieram się za naukę. ;-)
Riccardo
Płeć: nieokreślona

Re: Fajka SMOK GUARDIAN III

Postautor: Riccardo » pt lut 05, 2016 1:48 pm

robertanisz pisze:Panowie napiszcie coś więcej.Jaka jest duża,jak leży w ręku ,jak śmiga itp.No podoba mi się skubana.

Po jednym dniu ciężko coś napisać. Jest duża, leży w ręku nieźle, lepiej z lżejszymi parownikami.
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Fajka SMOK GUARDIAN III

Postautor: robert » pt lut 05, 2016 12:50 pm

Panowie napiszcie coś więcej.Jaka jest duża,jak leży w ręku ,jak śmiga itp.No podoba mi się skubana.
Riccardo
Płeć: nieokreślona

Re: Fajka SMOK GUARDIAN III

Postautor: Riccardo » pt lut 05, 2016 11:09 am

Irek pisze:Jakąś podstawkę przy okazji wypadałoby zamówić ;-)

Ta moja składana się pod nią rozjeżdża, trzeba coś mocniejszego znaleźć.

A w Chinach teraz nowy rok, do walentynek :)
Irek
Płeć: nieokreślona

Re: Fajka SMOK GUARDIAN III

Postautor: Irek » pt lut 05, 2016 11:03 am

Dzięki Ric, bo już mnie licho brało, że nie mogę znaleźć ;-)
Ależ jest ładna, napatrzeć się nie mogę :-)

Jakąś podstawkę przy okazji wypadałoby zamówić ;-)

Edit.
Ships after the holiday
Estimate: 2/22/2016 (17 days)
:(

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości