Czy to jeszcze ma w ogóle sens?

Ogólnie o sprawach związanych z wapowaniem
chomik
Płeć: nieokreślona

Re: Czy to jeszcze ma w ogóle sens?

Postautor: chomik » pn lip 13, 2015 5:12 pm

Przez 37 lat paliłem śmierdziele (paka na dzień). 27 sierpnia 2012 roku, o godzinie 16:00 zapaliłem ostatniego papierocha. 40 minut później kupiłem swój pierwszy zestaw e-papierosów. Pierwszy "zaciąg" i.... tak już zostało.

Uwielbiałem palić. Dziś uwielbiam chmurzyć (stan na dziś: baza 3 mg + aromaty). I dla mnie ma to sens. Dzięki e-papierosom nie sięgam po analogi. Nie myślę nawet o analogach. Nie korci mnie, by spróbować znowu analoga. Powoli schodzę z ilością nikotyny.

A przyszłość? Nie zamierzam przestać. Lubię pochmurzyć. Sprawia mi to przyjemność.

Czy to jeszcze ma w ogóle sens?

Dla mnie ma. Jak najbardziej... :D
Awatar użytkownika
Isia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: pn cze 22, 2015 7:18 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 89 razy
Płeć: Kobieta

Re: Czy to jeszcze ma w ogóle sens?

Postautor: Isia » pn lip 13, 2015 4:58 pm

Czy to jeszcze ma w ogóle sens? Jak najbardziej ma *yes* ,paliłam-zżerałam do 40sztuk :oops: ,a teraz z przyjemnością wapuję do 4ml/12mg własnych smaczków :D ,dorosłam :lol: do ProVari i jestem zadowolona.
Nieraz coś tam kupię nowego lecz dość szybko stwierdzam,że to co mam jest lepsze.
------------------------
:yes: Obrazek
------------------------

Tesla WYE 85W + Arbiter Solo RTA :yesyes:
Awatar użytkownika
Pamoko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 102
Rejestracja: ndz lip 12, 2015 8:35 pm
Lokalizacja: Grądy
Podziękował: 96 razy
Otrzymał podzięk.: 121 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Czy to jeszcze ma w ogóle sens?

Postautor: Pamoko » pn lip 13, 2015 4:52 pm

Tak coś czułem w kościach, że ktoś mi tego niebieskiego Provari podrzuci :lol:
Mój rodzinny blog (dla lubiących stare fotografie i wyblakłe liściki): http://dziadkaheniapisanie.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Czy to jeszcze ma w ogóle sens?

Postautor: Tommy Black » pn lip 13, 2015 4:37 pm

Jeśli coś jest zabronione,ale pragnie się tego z całych sił, to można! :P
refurbished
Płeć: nieokreślona

Re: Czy to jeszcze ma w ogóle sens?

Postautor: refurbished » pn lip 13, 2015 4:34 pm

Pamoko pisze:[...]
Jak jest coś nowego, fajnego, błyszczącego, a jeszcze w kolorze niebieskim :lol: to... pragnę tego z całych sił.
[...]
Może dorosnę w końcu do Provari i na tym zakończę kupowanie i zostanę przy biernej obserwacji. Takie marzenie :roll:
Życie to sztuka wyboru - [dropshadow=blue]Sangria Purple[/dropshadow], czy [shadow=blue]Lagoon Blue[/shadow]?

ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Pamoko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 102
Rejestracja: ndz lip 12, 2015 8:35 pm
Lokalizacja: Grądy
Podziękował: 96 razy
Otrzymał podzięk.: 121 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Czy to jeszcze ma w ogóle sens?

Postautor: Pamoko » pn lip 13, 2015 2:06 pm

Tommy Black pisze:Ja muszę czuć moc... :)


Niech zatem moc będzie z Tobą :lol: Ja balansuję między 18mg, a 12mg - ze wskazaniem na 18mg :?

A poważnie, mam jedno (poza nikotyną) uzależnienie. Jestem gadżeciarzem. I nic na to nie poradzę. Jak jest coś nowego, fajnego, błyszczącego, a jeszcze w kolorze niebieskim :lol: to... pragnę tego z całych sił. Oczywiście mam Panią, która trzyma lejce i stara się hamować moje zapędy (dość zresztą skutecznie). Nie mam też worka dudków na wszystkie zachcianki. Tak więc nie kupuję wszystkiego, na co zachoruję. Ostatnio udało mi się dogadać ze sobą i stwierdziłem, że nie potrzebuję Moda z TC (chociaż Evic-VT, ten biały z niebieskimi paskami tak się do mnie uśmiecha :shock: ) Może dorosnę w końcu do Provari i na tym zakończę kupowanie i zostanę przy biernej obserwacji. Takie marzenie :roll:
Mój rodzinny blog (dla lubiących stare fotografie i wyblakłe liściki): http://dziadkaheniapisanie.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Czy to jeszcze ma w ogóle sens?

Postautor: Tommy Black » pn lip 13, 2015 11:37 am

Ach Jacku, jak ja Ci zazdroszczę...choć sam jestem temu co Ty osiągnąłeś ,bliski. Subtank to jest chyba to czego szukałem,zasilanie na SX 350 już
całkowicie mi wystarcza.Gdybym tylko sam umiał coś zrobić, wtedy zrobiłbym sobie takiego boxa o jakim myślę i miałbym spokój.
Niktotyna bowiem zostanie na tym samym poziomie,czyli 18 mg.Tego nie zmienię ,próbowałem i nic z tego.Ja muszę czuć moc... :)
Awatar użytkownika
Krasny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: ndz lip 12, 2015 9:43 pm
Lokalizacja: Mikorzyn
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 29 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Czy to jeszcze ma w ogóle sens?

Postautor: Krasny » ndz lip 12, 2015 10:52 pm

Mi puszczanie kłębów pary zaczyna przeszkadzać. Cztery chmury i na 100 metrach kwadratowych w powietrzu zawiesina glikolowo-glicerynowa.
Znalazłem już swój ideał po całej stercie gienków na mechanikach, są to boxy własnej budowy na SX350j + subtanki. Więcej nie ma sensu szukać.
Subtanka tankuję z gwinta butelki, ukręcenie grzałki tanie i szybkie. Boxa ładuję gdzie chcę popularnymi ładowarkami od smartfonów.
To po prostu działa i zaspokaja głód nikotynowy. Osiągnąłem upragnioną niezależność od wymysłów polityków. Nikt nie zabroni mi zakupu waty, drutu, akumulatora, glikolu i gliceryny. Jedynie z nikosią może być problem ale wierzę że skoro przemyca się całe ciężarówki fajek to nikosia też będzie dostępna na czarnym rynku. Skończyłem z gonieniem króliczka chociaż nigdy chyba nie było to gonienie dla samego gonienia, szukałem optymalnego rozwiązania i je znalazłem. Nie lubię kolekcjonerstwa, każdy przedmiot ma mieć jakąś funkcję poza staniem i ładnym wyglądaniem.
Jedyne co widzę w EP to sposób na zaspokajanie nałogu, zawsze i każdemu w tym pomogę natomiast nie wspieram i nie będę wspierał lansu na dzielni.
Berdziacz
Płeć: nieokreślona

Re: Czy to jeszcze ma w ogóle sens?

Postautor: Berdziacz » śr cze 24, 2015 9:50 am

"Czy to jeszcze ma sens" ? - pytanie godne uwagi/zastanowienia a ja dorzucił bym do tego "Quo Vadis" e-palenie.
To już nie jest "zamiennik palenia" i obecnie nie wiele ma wspólnego z "mniejszym złem" - zamiany analoga na e-fajkę.
Teraz to moda i styl (z innej strony ile stylu w stylu? ;) ) to promocja i wdzieranie (celowo nie piszę docieranie) do coraz młodszych odbiorców (potencjalnych klientów) to właśnie pod nich jest tworzony produkt ! np. Pink nastawiony na jednego odbiorcę - "małolata z kasą".
Czy właśnie o to chodzi chmurzącym ? Czy takie działanie będzie miało jakiś wpływ na ewentualne rozmowy podczas procedowania nad Dyrektywą ? (tak będzie miało ...ale negatywny).
Myślę, że nie tędy droga - nie tymi metodami, ale cóż to tylko moje zdanie.
Awatar użytkownika
bezi2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: wt cze 16, 2015 9:31 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 80 razy
Otrzymał podzięk.: 462 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Czy to jeszcze ma w ogóle sens?

Postautor: bezi2 » wt cze 23, 2015 8:12 pm

No ja dokładnie tą drogą podążałem - robiłem sobie prezenty z okazji nie palenia - tak szczerze to nie żałuję nawet jednej złotówki wydanej na e-palenie - bo zdrowie nie ma swojej ceny - gdyby nie E.P. dalej tkwił bym z kiepem w paszczy.

Póki nie ma jeszcze restrykcji to folguje sobie - dzisiejszy vape mail:

bezi2_001_600.jpg


Oczywiście tylko liqworki - sprzęty robią za tło 8-)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
HF dripper&Elite V2; Pandora Shadow&Domno; BF99&MFS Wasp; GbB22 mini LE&Smugler;Sat burn22&Pendulum; GbB22&Gp Paps v2.5; Surface&Crovinuss

Wróć do „Dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości