Naszedł mnie pomysł głupi ale przewrotny w tej głupocie. Załóżmy partię chmurzących!

Ogólnie o sprawach związanych z wapowaniem
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Re: Naszedł mnie pomysł głupi ale przewrotny w tej głupocie. Załóżmy partię chmurzących!

Postautor: dorota » pt kwie 15, 2016 9:27 am

No i prosze zostalismy uprzedzeni przez Anglikow! :twisted:
Obrazek
VapersInPower partia obrony praw waperow wchodzi na arenę polityczną , prezentując dwóch kandydatów w wyborach do Zgromadzenia Walii, które odbęda się w maju .
Beda nimi Lee Walls i Bernice Evans. Pierwszy zetrze sie bezpośrednio w swoim okręgu Cardiff Ovest z Markiem Drakeford,obecnym ministrem zdrowia,.
Evans będzie kandydatka dla regionu w South Wales Central District. "Wolność wyboru" to hasło, które przyjęli obydwaj kandydaci w ich kampanii. Wolność wyboru, okreslona w trzech punktach: chmurzenie w miejscach publicznych, na zewnątrz, na otwartym powietrzu , chmurzenie w miejscach prywatnych na otwartej przestrzeni za zgodą właściciela i w miejscach zamknietych zawsze za zgodą właściciela. I oczywiście podkreslenie różnicy pomiędzy vapingiem i paleniem.
Juz po raz drugi, Vapers in Power, uczestniczy w wyborach. Już w ubiegłym roku, dwoch kandydatów z tej partii startowala w wyborach do parlamentu brytyjskiego. Nie zostali wybrani, ale osiągnęli swój cel: przedstawiajac petycje i doprowadzajac do wystąpień Vapers w mediach.

http://vapersinpower.co.uk/
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Naszedł mnie pomysł głupi ale przewrotny w tej głupocie. Załóżmy partię chmurzących!

Postautor: Tommy Black » czw lip 16, 2015 6:37 am

Egoista... :)
Ale pytasz o tfu... ;) członków założycieli SUEP czy Salonu?
Z okopów SUEP znam ,choć to i tak zbyt duże słowo,tylko Skrybę.Już pisałem, to fajny i mądry człowiek, ale chyba nie czuje się zbyt swobodnie w sieci.Też jestem przeciwny mnożeniu bytów ,tyle że ja myślałem raczej, w odpowiedzi na propozycję partii politycznej, o jakiejś formie organizacyjnej ,żyjącej formie,która statutowo już byłaby umocowana do pomagania palaczom porzucać nałóg,właśnie przez promowanie e-p, pomoc w doborze sprzętu,liquidów,płynów,a później monitorowanie takich ludzi i permanentne wsparcie.Tu sprawdziłaby się właśnie forma Fundacji.Ba, mogłaby to być nawet organizacja pożytku publicznego.Mogąca pozyskiwać środki sama i współpracująca z lekarzami i psychologami,a także w majestacie prawa wspierana przez różne podmioty.
Natomiast SUEP możemy przecież tu zaprosić i nawet stworzyć dla nich specjalne Subforum - SUEP,Salon i...
refurbished
Płeć: nieokreślona

Re: Naszedł mnie pomysł głupi ale przewrotny w tej głupocie. Załóżmy partię chmurzących!

Postautor: refurbished » czw lip 16, 2015 5:05 am

Stary Chemik pisze:[...]
Stowarzyszenie to co innego. Pytanie tylko czy warto przerabiać ten proces jeszcze raz, skoro jest SUEP. Wiem, wiem - SUEP w zasadzie nie działa, ale może tak zasilić go ludźmi, którzy chcieliby coś realnie zrobić.

Czasu wbrew pozorom też jest niewiele.
SUEP zaliczył przedwczesny ... zapłon :lol: ale już jest. Mnożenie bytów ponad potrzebę nie jest wskazane.
Istnieje wg statutu forma członkostwa wspierającego. Tu upatruję miejsce dla siebie - wspomogę jak potrafię.
Portal i forum również w takiej roli mogą wystąpić.

Wtedy w zasadzie SUEP zadziała. Pytanie, co na to członkowie założyciele.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Naszedł mnie pomysł głupi ale przewrotny w tej głupocie. Załóżmy partię chmurzących!

Postautor: Tommy Black » śr lip 15, 2015 7:00 pm

Stary Chemik pisze:I następnie zażądać prawa do nauczania własnej religii w szkołach? To nawet niegłupie jest...


Tak, to jest nawet całkiem mądre..albowiem jeden czlowiek z urojeniami,to choroba,ale wielu ludzi z urojeniami to już religia! :P
Awatar użytkownika
Stary Chemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 352
Rejestracja: pn cze 08, 2015 6:53 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 33 razy
Otrzymał podzięk.: 347 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Naszedł mnie pomysł głupi ale przewrotny w tej głupocie. Załóżmy partię chmurzących!

Postautor: Stary Chemik » śr lip 15, 2015 6:56 pm

I następnie zażądać prawa do nauczania własnej religii w szkołach? To nawet niegłupie jest...
Niezależny konsultant chemiczny przyglądający się liquidom na polskim rynku.
Awatar użytkownika
psidzyndzel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:43 am
Lokalizacja: nie ma mnie :|
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Naszedł mnie pomysł głupi ale przewrotny w tej głupocie. Załóżmy partię chmurzących!

Postautor: psidzyndzel » śr lip 15, 2015 6:54 pm

Łatwiej będzie założyć kościół... :roll:
Awatar użytkownika
Stary Chemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 352
Rejestracja: pn cze 08, 2015 6:53 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 33 razy
Otrzymał podzięk.: 347 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Naszedł mnie pomysł głupi ale przewrotny w tej głupocie. Załóżmy partię chmurzących!

Postautor: Stary Chemik » śr lip 15, 2015 5:41 pm

Patrząc na wszystkie kolejne akcje w środowisku jestem bardzo sceptyczny. Zebranie 1000 podpisów zajmie ze 3 lata. Stowarzyszenie to co innego. Pytanie tylko czy warto przerabiać ten proces jeszcze raz, skoro jest SUEP. Wiem, wiem - SUEP w zasadzie nie działa, ale może tak zasilić go ludźmi, którzy chcieliby coś realnie zrobić.
Niezależny konsultant chemiczny przyglądający się liquidom na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Pamoko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 102
Rejestracja: ndz lip 12, 2015 8:35 pm
Lokalizacja: Grądy
Podziękował: 96 razy
Otrzymał podzięk.: 121 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Naszedł mnie pomysł głupi ale przewrotny w tej głupocie. Załóżmy partię chmurzących!

Postautor: Pamoko » śr lip 15, 2015 5:27 pm

W swoim życiu, należałem do jednej partii. Nazywała się PPPP - Polska Partia Przyjaciół Piwa. Dla zainteresowanych: https://pl.wikipedia.org/wiki/Polska_Partia_Przyjaci%C3%B3%C5%82_Piwa. Już dawno jej nie ma:)

Chyba nadszedł czas, żeby zapisać się do nowej:)
Mój rodzinny blog (dla lubiących stare fotografie i wyblakłe liściki): http://dziadkaheniapisanie.blogspot.com/
chomik
Płeć: nieokreślona

Re: Naszedł mnie pomysł głupi ale przewrotny w tej głupocie. Załóżmy partię chmurzących!

Postautor: chomik » śr lip 15, 2015 5:25 pm

Tommy Black pisze:Część chomik wygryzł...


O kurcze...chomiki są wszędzie.... :lol:


Takie już gryzonie jesteśmy... Wszędzie wleziemy :lol:

Pozdrawiam *wino*
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Naszedł mnie pomysł głupi ale przewrotny w tej głupocie. Załóżmy partię chmurzących!

Postautor: Tommy Black » śr lip 15, 2015 5:23 pm

Krasny, pomysł ani głupi,ani przewrotny też, niestety, nie jest! :)
Ale...każda partia polityczna, ażeby móc działać legalnie musi być zarejestrowana w warszawskim Sądzie Okręgowym. W tym celu należy złożyć w nim wniosek o rejestrację, w którym znajdzie się lista podpisów osób popierających partię. Musi ona mieć co najmniej 1000 podpisów osób z obywatelstwem polskim, wykazanych z imienia, nazwiska, adresu zamieszkania i numeru PESEL.
I z tym już widzę problem. Poza tym, czy nam naprawdę potrzebna jest partia polityczna? Czy kogoś poza nami i naszymi najbliższymi,obchodzą nasze problemy e-papierosowe? Czy uczciwe jest powoływanie partii politycznej,bo przecież innej nie możemy, tylko dla naszych własnych,wąskich potrzeb?
Lepsze byłoby Stowarzyszenie jakieś, może Fundacja? Coś podobnego do SUEP, ale coś co będzie działać...No i to jest znacznie łatwiejsze do założenia, promowania, no i w późniejszym prowadzeniu.
Myślę że jest to ciekawy temat,rozwojowy temat...tylko na razie my sami raczkujemy...


O kurcze...chomiki są wszędzie.... :lol:

Wróć do „Dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości